Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Postoji velika razlika kad neko napiše "čuo sam da dolazi taj i taj" i kad napiše "taj i taj dolazi, done deal, čeka se samo zvanična objava kluba".

Upravo tako, a onda bude polivanje govnima po tim ljudima od strane sto kaze Daba vaskolikog pucanstva, sto je naravno skroz bzvz. Al tako to ide, a insajderi se vrate jednog dana sa lepim vremenom i novim informcijama, ajd jovoNanovo.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, daba said:

Insajderi im krivi sto dobijaju takve informacije i ovde ih prenose i što ne ispunjavaju želje vaskolikog pučanstva.

Da sam na njihovom mestu jednu reč im ne bi više preneo pa nek se snalaze sami i neka sami sebe pljuju.

Мислим да би тако и требали. Шта ће им то људима у животу...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, L' Imperatore said:

Nisam gledao momka. Ali onako na prvu opet izgleda bolje od Cobbsa, kojeg sam se najviše pribojavao.

 

Ali da je ozbiljan antiklimaks posle najavljivanja Shabazza, to jeste. Što neko reče velika je razlika izmedju Shabazza i Singletona vs Taylor i Bentil.

 

Da ne pričamo o tome da na papiru izgledamo kao ozbiljni divljaci, ala Dinamo Sassari iz vremena brače Diener. I sa Shabazzom je bilo tako, ali ajde kao može da prodje pošto je lik preozbiljan kvalitet. Ali ovo gde se držimo tog divljeg koncepta, a dovodimo klasu slabije igrače od planiranih, to neče izaći na dobro.

 

 

@L' Imperatore braca Diener su bili sampioni Italije 😄

Dyson = Taylor

Logan = Nedovic

Sanders = Holland

Brooks = Bentil

Lawal = Martin

Sosa = Ivanovic

Diener = Dobric

Sacchetti = Ilic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu krivi insajderi.

Insajderi samo bacaju bombe po namerno pustenim informacijama satelita iz kluba (citaj Covica), da bi se stekao utisak kako i mi imamo novca kao komsiluk i da bi se manje talasalo, dok se zavrsavaju Dovla, Bentil i kompanija, uz anomaliju za pare date za kumaru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Nisu krivi insajderi.

Insajderi samo bacaju bombe po namerno pustenim informacijama satelita iz kluba (citaj Covica), da bi se stekao utisak kako i mi imamo novca kao komsiluk i da bi se manje talasalo, dok se zavrsavaju Dovla, Bentil i kompanija, uz anomaliju za pare date za kumaru.

Tako je,nista nisu krivi,namestili su ih.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po uzoru na stari kagebeovski recept - malo žariš, malo kališ - Čova nas je prvo zagrejao, pa onda ispolivao ledenom vodom... I sad može da nam uvali in d pedu šta god hoće, ne bismo ni osetili.

 

Pa, čekajte, jel realno da se pored svih pomenutih igrača koje je sam Čović podmetao kao kukavičja jaja, dovede neki Tejlor?!? Tejlor???!? Ej, Tejlor??!?

 

Ali to smo mi, navijači Crvene zvezde, i on, njen predsednik, i taj naš odnos može da bude ovakav ili onakav, ali mogu samo da zamislim kako sve to posmatraju navijači Partizana i Budućnosti. Pa i Cedevite, ako ćemo za pravo. I kako na to gledaju Tedeski, Bokan i Ostoja.

 

Mora da im je u glavi: jbt, od koga smo mi gubili i ko je nas vodao, kao majmune, žedne preko vode sve ove godine.

 

Međutim, sa parama uloženim u tim ruku pod ruku idu i evroligaški status, pa svakako i status u Aba ligi i domaćim košarkaškim forumima. I tu doktora robotike u sledećem periodu čeka promena narativa, jer ga branša svakako neće gledati na isti način sada kada mu u komšiluku galopira finansijski stampedo.

 

Gubljenje uticaja sledi jedan kroz jedan, to je sledeća stanica na koju naleće Čovićev voz koji nezadrživo ide unatraške, kao ona železnička kompozicija u filmu Valter brani Sarajevo.

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, medobrundo said:

Pre nego što dalje razvijem mišljenje, voleo bih zaista da čujem i neki komentar od @Guru ili @Princeton

 

Moram da priznam da sam ovog ispustio ispod radara. Pogledaću opet neke utakmice da vidim par detalja, ali sam generalno zadovoljan njim kao antidotom za LeDay-a. Definitivno po mom mišljenju bolja opcija nego Singleton. Čim malo skupim utiske, prenijeću ih ovdje.

 

 

Za sad su nam pojačanja sa veoma zavidnom fizičkom spremom, čini mi se da mogu igrati 2 utakmice za redom. Očekujem veoma agresivnu košarku, sa puno energije, brzine, dosta presinga, tranzicije, puno izmjena.

 

Ako se po jutru dan poznaje, zaobiće nas Teo/Shabazz/Radulja/Bobi/itd.. doće neki high energy bunny na PG.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gotovo sam siguran da neki polupani plej nece doci,nije toliki duduk Covic ipak zna nesto oko kosarke koliko ga mi ne voleli(takodje i ja),zna sigurno da cela ekipa od ovih igraca zavisi od dovrog pleja,Holand,Vajt,Ilic,Martin,Holand vec tesko godinama sam kreira tako da se ipak nadam da nista od tog Tejlora!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Na ovu ekipu najbolje ide igrac kao sto je Teo, NE on ali neko slican njemu i nadam se da idemo u tom pravcu, malo mozga nije na odmet 😪

Teo je vrhunski igrac, nema tu sta da se prica, ali po meni, nama je potrebna neka mini raketica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daba said:

Insajderi im krivi sto dobijaju takve informacije i ovde ih prenose i što ne ispunjavaju želje vaskolikog pučanstva.

Da sam na njihovom mestu jednu reč im ne bi više preneo pa nek se snalaze sami i neka sami sebe pljuju.

 

1 hour ago, Kankkunen said:

Insajderi ne pogađaju, oni samo prenose informacije koje dobiju.

 

43 minutes ago, Nini3112 said:

Ma daj bre ljudi nisu nam krivi Markoss i Mile jednostavno i oni su imali takvu infimarciju koju su hteli podeliti s nama,jedmostavno je tako razumite ih,nista lose hteli nisu

 

34 minutes ago, Gaga said:

Tako je,nista nisu krivi,namestili su ih.

 

Ovo zadnje boldovano je ključno.

 

Namestili su ih.

 

Sve nas je Čovara izvozao ko mlade majmune, iskusno.

 

Namerno je poturao informacije kako bi se raja ložila i prodavale sezonske, prvo pa muško (Nedović), drugi kapitalac (Martin) onda kreće loženje i hajp na max, od tog trena Nebojša može mirno da spava, dovoljno je samo da pusti buvu i kreće meltdown. Radonja i Kalina su zaboravljeni, mašta se o osvajačima EL, mamojebima na kecu, pominju F8 i F4, stavlja se do znanja™ Robiji, kad ono prc.

 

Jbg, nije kriv Čović, mi smo glupi do bola, lako nas je jebati, i to sa i bez vazeljin.

 

Edited by Laki21
  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

 

 

 

Ovo zadnje boldovano je ključno.

 

Namestili su ih.

 

Sve nas je Čovara izvozao ko mlade majmune, iskusno.

 

Namerno je poturao informacije kako bi se raja ložila i prodavale sezonske, prvo pa muško (Nedović), drugi kapitalac (Martin) onda kreće loženje i hajp na max, od tog trena Nebojša može mirno da spava, dovoljno je samo da pusti buvu i kreće meltdown. Radonja i Kalina su zaboravljeni, mašta se o osvajačima EL, mamojebima na kecu, pominju F8 i F4, stavljanja do znanja™ Robiji, kad ono prc.

 

Jbg, nije kriv Čović, mi smo glupi do bola, lako nas je jebati, i to sa i bez vazeljin.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...