Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

23 minutes ago, medobrundo said:

* U prvih 15 mečeva u italijanskoj ligi/kupu, bio je starter na 6. Na poslednjih 15 mečeva, bio je starter na 14. Protiv EFES-a, u najbitnijim mečevima sezone, igrao je u proseku 23 minuta (i imao relativno povoljan +/-). Očigledno je nečime zaradio Mesinino poverenje (ne znam kakva im je bila situacija sa povredama, ne sećam se sad).

 

Povreda Melija i doping Mitoglua.

 

Dobio je baš dosta povjerenja iako se napadački nije baš istakao. Solidan igrač ali ne diže plafon ekipe visoko kao što bi digao Singlton.

 

Čini mi se da nakon početnog udara sa Nedovićem i Martinom, selekcija klizi kao mediokritetstvu i da nećemo ni ove sezone biti faktor u EL. Tj siguran sam da će biti tako kad ozvaničimo nekog osrednjeg pleja. Nešto kao prije 2 godine nakon potpisa Loyda i Nnoka ili prošle godine nakon Kaline, očigledno ne možemo da se isprsimo za više ozbiljnih igrača.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MrTripleDouble said:

I to moze da se zamaskira u dobrom sistemu kao sto je Milano pod Mesinom. Nazalost to verovatno nece biti slucaj kod nas, pa cemo cesce gledati njegove slabosti u igri...

 

Bentil iz PAO i Bentil iz Milana su nebo i zemlja. Dosta je napredovao, pogotovo u sutu, ali i sistem je igrao ogrooonu ulogu.

 

Upravo to...

Mesina je ipak jedan od boljih EL trenera, uspevao je da upregne Bentlija™ u funkciju tima po sistemu narani svinje i ne diraj ništa...

 

Kad mu Vlada pusti da kreira nešto, biće klipova po internetima...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Bravo, savršeno poređenje, potisnuo sam ga iz svesti potpuno.

 

 

Moj trenutni nivo entuzijazma u vezi KKCZ;

 

FYHY2ahVUAAQAe1?format=jpg&name=large

Gazda Čova ima prelazni rok po svom ukusu.Pusti buvu tu i tamo, baci kosku u vidu 'bombi' ovim kvazi insajderima koji su blizu klubu da umire masu koja je istraumirana milionskim pojačanjima iz komšiluka dok on lepo u miru radi i potpisuje igrače koji nisu ni jednom pomenuti u javnosti.Savršen smoke screen, pride se proda i po koja sezonska više.

Tako je čaršija brujala o raznim Nikolićima, Raduljicama, Singltonima, Kalinićima a završavali su se Holandi, Petruševi i Bentli.

Nadam se samo da neće biti samo kolektivnog samoubistva kada umesto Tea, Nejpiera ili Henrija dodje Cobbs ili neko sličnih kvaliteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

 

Nadam se samo da neće biti samo kolektivnog samoubistva kada umesto Tea, Nejpiera ili Henrija dodje Cobbs ili neko sličnih kvaliteta.

Kada se ovo desi skandirace se na forumu Covicu pederu. Dotle ima sanse da potpise neke od ovih prvih sto si nabrojao.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko Pancev said:

1 Markovic 
1-2 Ivanovic 

2 Nedovic Dobric 

3 Pit bull Lazic Lazarevic 

4 Wajt Bentil Ilic 

5 Hasan Prtrusev Mitrovic ! 
ovo je ekipa koja ne moze bolje od 16 mesta u El! Garantujem !

 

Moze al ako ima trenera EL kalibra. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko Pancev said:

1 Markovic 
1-2 Ivanovic 

2 Nedovic Dobric 

3 Pit bull Lazic Lazarevic 

4 Wajt Bentil Ilic 

5 Hasan Prtrusev Mitrovic ! 
ovo je ekipa koja ne moze bolje od 16 mesta u El! Garantujem !

 

Mnogi timovi su se enormlno pojacali. Plus ova oseka iz Rusije je doprinela tome da se mnogi prosecni klubovi bas dobro okoriste od igraca koji su igrali u Rusiji do ove sezone. Sve to stoji sto si napisao, ali tek treba ocekivati bombe.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Mnogi timovi su se enormlno pojacali. Plus ova oseka iz Rusije je doprinela tome da se mnogi prosecni klubovi bas dobro okoriste od igraca koji su igrali u Rusiji do ove sezone. Sve to stoji sto si napisao, ali tek treba ocekivati bombe.

Bombu u vidu kumašina koji se po drugi put aktivirao iz penzije da pomogne ekipi. Da opet sam izbori lično sve sto se izboriti može

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Mnogi timovi su se enormlno pojacali. Plus ova oseka iz Rusije je doprinela tome da se mnogi prosecni klubovi bas dobro okoriste od igraca koji su igrali u Rusiji do ove sezone. Sve to stoji sto si napisao, ali tek treba ocekivati bombe.

Koje bre bombe oa vidis da imamo i visak igraca ,dovodi se bez plana i sistema ,zbrda z dola ,ocajan sastav a takav je i trener na zalost ! Ovo ni Mesina uklopio ne bi a ne nas nesrecni Jovanovic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covek koji sutira 41% za 3 u Evroligi ne moze biti tragican igrac makar radio sve ostale stvari najgore a ne radi sve ostale stvari najgore.

 

A u odbrani je dovoljno jak da moze da brani nesto na niskom postu, barem bolje od Vajta ili Mitrovica a mozda i Petruseva. Imao je i 0.7 ukradenih za 15 minuta sto je izuzetan podatak, da je igrao 20 minuta znaci komotno ukradena po mecu.

 

Pa Holins koji je elitni defanzivac za El uslove i brani na perimetru je imao 1 ukradenu po mecu.

 

Lopte se kradu ili 1 na 1 odbranom ili citanjem akcija kao sto su Davidovac i Teodosic i to malo lopti sto ukradu ukradu na citanje akcija u 90% slucajeva. Znaci ne kazem da je Bentil HIGH IQ igrac ali sam siguran da ima veci IQ od Lesora na primer, uostalom ne bi Mesina uzeo igraca koji ne moze da kapira sta se radi u odbrani sta u napadu a i igra covek Evroligu vec cetvrta sezona.

 

Jedine dve stvari gde je losiji od Vajta su dribling i igra u tranziciji, u svemu ostalom je bolji, pricamo o Vajtu u sezoni za nama.

 

I ja bi pre doveo i Moermana i Deson Tomasa i Okaro Vajta pa i Singltona jer su svi slobodni, al izgleda da su svi dosta skuplji. Ne vidim svrhu prizivanja necega sto se nije desilo odnosno nece se desiti, sad kad je tu, valjda treba da pozelimo igracu sve najbolje i da verujemo da ce biti sto bolji ili mozda ne trebamo, dajte mi jedan racionalan razlog zasto treba pricati negativno o igracu Zvezde koji jos uvek nije zaigrao ni jedan mec, i mozda vam se i pridruzim u misljenju ako mi date smislen razlog.

 

Kao i Daba, pozelecu mu sve najbolje, pa kako bude.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laki21 said:

Bravo, savršeno poređenje, potisnuo sam ga iz svesti potpuno.

 

Pa bas i nije savrseno - O'Bryant je siledzija koji zivi od toga da potrosi bar 10 lopti na mecu (mislim da suteve iz igre). Bentil je igrac iz drugog plana koji ceka da mu se prosledi lopta pa da sutne ili zavrsi ispod kosa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Prokuvacu od tih kombinatorika.  Aj da stvarno postoje kombinatorike. Ne postoje vec samo forumasi opravdavaju eventualno igraca koji dolazi po spekulacijama.  @Laki21 Iz tvoje price Bentil neka verzija Lesora? 😄

 

Da.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bentil je krsina od igrača i ne verujem da će dočekati novu godinu kod nas sem ako neko bude tvrdoglav.

Tu utakmicu sto je odigrao protiv nas mu je najbolja ikada u životu i tako ce ostati.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 1945 said:

 

 

A u odbrani je dovoljno jak da moze da brani nesto na niskom postu, barem bolje od Vajta ili Mitrovica a mozda i Petruseva. Imao je i 0.7 ukradenih za 15 minuta sto je izuzetan podatak, da je igrao 20 minuta znaci komotno ukradena po mecu.

 

 

 

A kad bi igrao 35 minuta i proporcionalno tvojoj racunici mu povisimo stats-e, dobijamo jednog od najboljih El igraca. Resenje da Bentli igra 35 minuta i na konju smo

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Kad su se najavljivala milionska pojacanja vladala je atmosfera kako je suludo da trosimo toliki novac i ulazimo u trku sa komsijama. Sad kad smo nesto konkretno uradili i manje vise doveli igrace kao sto svake godine i dovodimo (domaci dostupni igraci + strani igraci koje puste jace EL ekipe od nas) opet ne valja jer kvalitetom to nije to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...