Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Slozio bi se sa gore napisanim ,previse gresaka i losih poteza uprave na celu sa Covicem ,sramotno je da nam pola ekipe fali a da jos uvek nema naznake ko ce doci ,ne slazem

se samo da jos uvek ima na trzistu dosta igraca koji vrede ,velika vecina je vec pronasla uhlebljenje!

31 minutes ago, fradler said:

Nismo najgori, Buducnost se jos pre mesec dana rastala sa Dzikicem, pa jos nisu doveli trenera. 

Ako treba sa njima da se poredimo onda bolje da igramo kup Lilijane Ronketi

3 minutes ago, Nini3112 said:

Mislim da ce se trener saznati sutra vec i nadam se tome

Ako ne dodje neko sa El iskustvom bilje da i ne dovode!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darko Pancev said:

Slozio bi se sa gore napisanim ,previse gresaka i losih poteza uprave na celu sa Covicem ,sramotno je da nam pola ekipe fali a da jos uvek nema naznake ko ce doci ,ne slazem

se samo da jos uvek ima na trzistu dosta igraca koji vrede ,velika vecina je vec pronasla uhlebljenje!

Ako treba sa njima da se poredimo onda bolje da igramo kup Lilijane Ronketi

Ako ne dodje neko sa El iskustvom bilje da i ne dovode!

Podrska novom treneru!

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko od upucenijih ko nama ucestvuje u odabiru trenera? Sjecam se da je jedanput Nebojsa u intervjuu rekao da se konsultuje sa Pesicem, Tanjevicem i ne znam kime jos. Zna li neko da li je i dalje ta praksa kod odabira trenera?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

Nek se javi nadzorni odbor jer cini mi se da mu je istekao ban pa neka kaze da li sam bio u pravu kada sam mu pisao da se igraci dovode u dugoj pauzi pred plej of pocetkom Maja(odnosno ugovaraju) kao sto su uradili svi klubovi u Evroligi, pa cak i Pao sa ludim gazdom (ugovorili Lija i Kalaicakisa pre mesec dana jos, ako neko misli da su to Radonjina pojacanja), a mozete viditi i na temi Evroliga transferi na prvoj stranici jos 11. Juna da se velika vecina interesovanja i pregovara obistinila. I Dejo je delimicno to radio dok je mislio da ce ostati nas trener posto znate za Ilica, Petruseva, Tarzuskog itd.

 

Aj Holins i Davidovac su verovatno jos ranije dobili ponude od sadasnjih klubova, to ne mogu da sporim, kao sto je lako sada pametovati za Dejovu odluku sto jeste cinjenica da nije hteo da produzi Holinsa u Januaru a na kraju je hteo kad je bilo kasno i Davidovca prosle sezone jer nije to bas ovaj Deda iz ove sezone koji je prelomio bar 5-6 utakmica.

 

Ali Radonjicu se morao ponuditi novi ugovor jos tada i rok mu je trebao biti dan posle osvajanja Kls-a a ne 30. Juna, a usput kontaktiras trenere da li su zainteresovani ukoliko Radonjic ne ostane da ih imas u vidu, to se tako radi i za igrace takodje. Sasa Obradovic, na stranu sto je i lose vodio ekipu i sto je tuzio i vise nego sto je trebao, imao je gro ekipe da ne kazem skoro kompletan roster jos 5. Jula. Isti slucaj mu je sa Monakom iako su sezonu zavrsili pre neki dan, odavno su dogovorili i produzivanja ugovora i sigurna pojacanja i eventualne zamene, samo jos nisu objavili. Osta mu samo situacija oko Majka Dzejmsa a verujem da ima spremu zamenu.

 

Pojacanja i trener se dogovaraju u Maju a ne u Julu, sto puta sam napisao i jos sto puta cu napisati.

 

Takodje sam pisao Sarcu da je moje misljenje da klub mora da pozajmi 200-300k u Junu ako nema da isplati plate tada jer ce to mozda da prevagne u necijoj odluci da nas napusti. On mi napisa tada da nece forum da kroji odluke, iako sam samo dobronamerno pisao to kao svoje misljenje i predlog.

 

Sve i kada bi potpisao neki Sferopulos koliko veceras ili sutra, mi smo na trziste uveliko zakasnili sa novim trenerom. Dobrih igraca ima i dalje ali se broj smanjuje iz dana u dan, o slobodnim igracima cu kada objavimo trenera.

 

Prelistao sam sve sto se pisalo kada mi je istekao ban i izdvojio bi @Guruov odlican upis da je zabrinjavajuce da mi u nedostatku opcija za trenera se okrecemo Fmp-ovoj skoli i da planiras neke iskorake ili da se nadas bilo cemu, a dovodis trenera koji preskacu po 2 ili 3 stepenice do Evrolige.

 

Isto tako je napisao da ce pozeleti sve najbolje Jovanovicu ukoliko on bude novi trener i da mu zeli sve najbolje, tako isto svi mi ne treba da panicimo i da pozelimo novom treneru ko god bio svu srecu pa sta bude bude. jer na odluke ocigledno ne mozemo da uticemo.

 

I dalje sam misljenja da moze da se skocka neki dobar tim, jer solidnih pojacanja i dalje ima ako ne za top8 onda bar da se ozbiljno pripreti komsijama. Naravno bice vazan i faktor hemije u timu sa novim igracima, odnos sa trenerom, da nemamo povreda koliko i ove sezone...

 

U svakom slucaju trenera(ako me ne bude mrzelo kasnije mozda izlistam spisak trenera) moramo potpisati koliko sutra a prvih par pojacanja moramo potpisati u toku naredne nedelje jer mi jurimo 8 pojacanja- o s a m, a ne 2 ili 3 da mozemo da vagamo narednih 15 dana.

 

Covicu hvala za sve titule ali ove godine ukoliko se obrukamo u Evroligi ili izgubimo Aba ligu krivac je iskljicivo on, a ne Nordeus, cuj mene drzava, iako je ozbiljan faktor skuplji tim Partizana ali se pametnijim odlukama moglo to ispeglati kao sto je bio slucaj ove sezone. Tako da neka mu ovo bude last(na kredit koji je po meni zaradio tako sto nam je spasio klub i plus sve ove titule) dance jer je obecao da ce Partizan biti sampion kada ode u penziju a ako ne ispuni obecanje krajem ove sezone onda mu je vreme za penziju, ne zato sto Partizan ne sme da bude prvak, naprotiv, vec zato sto dozivljavamo ozbiljnu stagnaciju(da ne kazem nazadovanje) a ne napredak a to je kljuc u svakom poslovanju, po meni.

Ima li coek na ovom forumu da je bio za produzenje Holinsa u januaru? Jery ga produzava trener ili uprava?

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nacelno nisam bio za ostanak Vajta, ali u ovakvoj situaciji nam definitivno nece pasti kruna s glave da pokazemo malo strpljenja. On i Ilic na PF su sasvim kompatibilni igraci i generalno bi u teoriji mogli da legnu kako treba. Sumnjam bas da ce Vajt da ponovi ovakvu sezonu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ni ja nacelno nisam bio za ostanak Vajta, ali u ovakvoj situaciji nam definitivno nece pasti kruna s glave da pokazemo malo strpljenja. On i Ilic na PF su sasvim kompatibilni igraci i generalno bi u teoriji mogli da legnu kako treba. Sumnjam bas da ce Vajt da ponovi ovakvu sezonu. 

Znaci ipak Ilic dolazi bez obzira na trenera?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Znaci ipak Ilic dolazi bez obzira na trenera?

 

Ja se nadam. 

 

Info iz kluba je bio taj da se Radonja najvise premisljao oko Ilica i da je smatrao da nam drugaciji profil igraca treba tu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Ni ja nacelno nisam bio za ostanak Vajta, ali u ovakvoj situaciji nam definitivno nece pasti kruna s glave da pokazemo malo strpljenja. On i Ilic na PF su sasvim kompatibilni igraci i generalno bi u teoriji mogli da legnu kako treba. Sumnjam bas da ce Vajt da ponovi ovakvu sezonu. 

 

Premalo je to šuta sa pozicije 4, a uz to slabo šta umeju za sebe da iskreiraju i nemaju neki defanzivni impact, tako da se ne slažem da su kompatibilni.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze se Radonjic potpisati u januaru, jer se prosto tad ne zna koje evropsko takmicenje cemo igrati sledece godine. Isto tako nije lako pre kraja ABA pregovarati sa strancima, jer se ne zna da li im nudimo EL izlog ili EC izlog. Pre nek dan je i Ostoyah rekao da je mnogo lakse dovoditi igrace kad se igra EL. Mada nije da nismo to znali i bez njega. Poenta je da se recimo kad igras EL ne mora jedan Parahuski platiti 650k, bez obzira koliku je lovu drzava slila u tebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

pa koji je moguci impact ilica, ako ne defanzivni?

 

Skakački i finišerski pre svega, defanzivno nema baš neke instinkte, al' eto ima fizikalije i mlad je, pa možda napreduje u tom segmentu... Kod Vlade Jovanovića... 

Link to comment
Share on other sites

Cek Guru, jel imas informaciju oko Vlade ili samo neko verovanje koga ce Coki da postavi?

 

Meni licno je i dalje tesko da prihvatim to. Citam dijagonalno temu jer odise pesimizmom i cirkuzanijom, pa vise ni ne razdvojim bitno od nebitnog.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guru said:

 

Premalo je to šuta sa pozicije 4, a uz to slabo šta umeju za sebe da iskreiraju i nemaju neki defanzivni impact, tako da se ne slažem da su kompatibilni.

 

Whiteu je upravo sut forte, sad sto je kod nas gadjao vrv nikad gore u karijeri, ali ne znam za sta bi on drugao mogao da se uhvati i kaze da je u tome dobar, posto nit je neki skakac, nit je neki defanzivac za svoju poziciju, a i za Ilica sam imao utisak upravo oko te defanzive i mogucnosti da preuzima sve zivo i nezivo, kao sto Djuras rece.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

 

Whiteu je upravo sut forte, sad sto je kod nas gadjao vrv nikad gore u karijeri, ali ne znam za sta bi on drugao mogao da se uhvati i kaze da je u tome dobar, posto nit je neki skakac, nit je neki defanzivac za svoju poziciju, a i za Ilica sam imao utisak upravo oko te defanzive i mogucnosti da preuzima sve zivo i nezivo, kao sto Djuras rece.

Vajtu nikad sut nije bio forte, on je high energy igrač, ali gledajući kroz karijeru on uzima jako mali broj šuteva za tri nesto tipa 1.5 uzetih trojki ne pogođenih. 

E sad sto zadnje dve tri godine atleticizam opada pa se uzima više šuteva to je druga priča. 

Meni se ič ne sviđa ko igrač

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...