Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

54 minutes ago, Gavran said:

Ne pije ti ovo poređenje vodu, i sam znaš kakva su dešavanja tamo. Ne igraju ni EL, pa su dužni da preplaćuju osrednje igrače. Svako zna da Davidovac ne vredi te novce. 

 

A što se tiče potencijalnog odlaska Radonjića i dolaska novog trenera, meni je interesantna opcija Vlade Jovanovića iz predgrađa. Na duže staze, kao DR onomad. Lep je basket tada FMP pikao sa njim, šta znam. 

Doveli su Astapkovica iz Niznjeg, Komolova iz Uniksa, Ruznenjevceva iz Mege, produzili Kasper Vejra koji je dosao iz Eniseja i Davidovca...Zar stvarno mislis da za 500-800k  nisu mogli dovesti boljeg igraca od Davidovca.

 

Da, Vlada je super trener, odlicno je izdrzao u Ciboni..

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sve 5 do ovog dela

zar mislis da bi radonja odlazio da ima 7 milja za roster?

Početkom jula board EL objavljuje finansijske uslove pod kojima klubovi učestvuju u takmičenju i svake godine je ta cifra sve veća. Nema razloga da i ove godine bude drugačije.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Najgore od svega je što nikada nijesmo doveli nekog stranog trenera. 

Čović je protiv stranog trenera.

Neophpdan uslov je da razumije pun dijapazon južnoslovenskih psovki.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Veteran said:

Ukupan budžet Monaka za 21-22 bio je nešto preko 14 miliona od čega je deo za plate iznosio oko 6,7 miliona €.

https://www.basketeurope.com/livenews-fr/567449/betclic-elite-et-pro-b-des-budgets-record-asvel-a-151me-et-monaco-a-141me/

To je ta razlika od miliona za Jamesa. 

Ali opet mi nije jasno kako su poslozili za ostale pare ove igrace. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Igor_ said:

Alimpije nije budala da u ovom trenutku dodje i usere sve sto je napravio ove sezone. Zna i on da ce tesko da uzme nesto pored ovakvog guranja para kod komsija. 

Zapravo sem tih par utakmica, da kazem mesec dana kosarke on nije nista uradio. Ko priziva Alimpija taj je kosarkaska neznalica,mada bih voleo da dodje pa konacno da ovaj predator iz Zeleznika ode iz kluba.. sa rodbinom, prijateljima i prijateljima prijatelja..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Zapravo sem tih par utakmica, da kazem mesec dana kosarke on nije nista uradio. Ko priziva Alimpija taj je kosarkaska neznalica,mada bih voleo da dodje pa konacno da ovaj predator iz Zeleznika ode iz kluba.. sa rodbinom, prijateljima i prijateljima prijatelja..

I u tome se slazem delimicno, ali mislim da ce misko da ga uvalja dobro (ako mu je on menager), zbog cinjenice da je igrao finale EK.. a i ovaj bi pre naplatio lepo nego da dodje kod nas i bude na udaru navijaca cele sezone.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

Dok nisu "prozori" FIBE na tapetu i/ili velika takmicenja, on bukvalno nema mnogo posla tokom sezone.


EDIT: Nego, priznaj da slika sa aerodroma nije od danas.

Nije moja, naso sam.

 

Ma prozori nisu problem, koliko preklapanje priprema, njega sad ocekuju pripreme sa reprezentacijom a usput bi morao da radi pripreme i kao trener KKCZ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, necke said:

Nije moja, naso sam.

 

Ma prozori nisu problem, koliko preklapanje priprema, njega sad ocekuju pripreme sa reprezentacijom a usput bi morao da radi pripreme i kao trener KKCZ.

Okacio je neki Grk sliku Deje i Miska dal sa naseg dal sa njihovog aerodroma.

Drugu sliku.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

I u tome se slazem delimicno, ali mislim da ce misko da ga uvalja dobro (ako mu je on menager), zbog cinjenice da je igrao finale EK.. a i ovaj bi pre naplatio lepo nego da dodje kod nas i bude na udaru navijaca cele sezone.

Pa ako odrzi neki kontinuitet bar solidnih partija Burse to vec znaci vise, danas ne moze nikom da ga uvali to je sigurno. Bursa je ipak EC ekipa vec dve godine bez rezultata do ove, znaci da su za proslu sezonu dali pare da bi igrali i imali vise nego solidan budzet. Nikad nisam voleo takmicenja na jedan mec,klupskog tipa jer tu ulazes celu godinu za jedan mec, u EC na cak cetiri meca.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

I u tome se slazem delimicno, ali mislim da ce misko da ga uvalja dobro (ako mu je on menager), zbog cinjenice da je igrao finale EK.. a i ovaj bi pre naplatio lepo nego da dodje kod nas i bude na udaru navijaca cele sezone.

Nerealan je Alimpijević, jer on nije više početnik, i sada bi želeo punu slobodu za njega i njegov stručni štab u odabiru igrača.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sferopulos, paskval, zvezdan, odlicni treneri ali mi nemamo para da ih platimo. Tako da ocekujte nekog manje zvucnog, matorog izlapelog eventualno nekog rukija da se uci. Boli me jako ovaj sve izvesniji rastanak

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

To je sve ok. Ali bio sam pod utiskom da su ranije potpisivali ugovore sa Zvezdom, pa ona išli u FMP na pozajmnicu...

 

Godinama već naši najtalentovaniji klinci potpisuju za FMP, dok oni manje talentovani ostaju u Zvezdi. Očigledno je da to nikome ne smeta. Mi možemo da napravimo svoj klub pa da dovodimo igrače, ako me sećanje dobro služi.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, necke said:

Nije moja, naso sam.

 

Ma prozori nisu problem, koliko preklapanje priprema, njega sad ocekuju pripreme sa reprezentacijom a usput bi morao da radi pripreme i kao trener KKCZ.

 

 

Mislim da se sve to da srediti, ali ne verujem da bi Pesic to hteo.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...