Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

Ne vidim da u komšiluku odlaze Panter ili Ledej, Kuruc je kaširan uz smiješnu cifru od 700K godišnje, itd itd.

 

ako nisam nesto grdno pomesao, oni su potpisani na dve sezone. onda je mnogo lakse zadrzati igraca kada ima ugovor. 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdale said:

Ja mislim da ce biti jasno u kom pravcu plovi brod od Radonje. Jasno je da ima zelju da ostane, ali verovatno ceka odredjene garancije da ce imati konkurentan tim, a to se nesto bas oduzilo..

Ko će da mu da te garancije, budžet će biti kao i do sad a tim mora sam da sklopi ... sve je to neizvesno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ako nisam nesto grdno pomesao, oni su potpisani na dve sezone. onda je mnogo lakse zadrzati igraca kada ima ugovor. 

 

Imali smo i mi igrače na višegodišnjim ugovorima pa su odlazili nakon jedne dobre sezone. A za strance kao što su Ledej i Panter potpisati na 2, 3 godine moraš imati duboku kasu ili kao kod nas garancije.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

 

Imali smo i mi igrače na višegodišnjim ugovorima pa su odlazili nakon jedne dobre sezone. A za strance kao što su Ledej i Panter potpisati na 2, 3 godine moraš imati duboku kasu ili kao kod nas garancije.

 

jesu ali je placano zvezdi za taj gubitak, pa je onda lakse pronaci i boljeg igraca a svakako jednako dobrog 

 

ali smo se usput usrali od mnogih promasaja i menjanja xy igraca po sezoni, pa onda ovako 

 

sto je legitimno ali onda treba i da vesticija skaunting sluzba da nadje nekoga 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

Pod bolji tim nisam mislio nas, nego neku organizovaniju evropsku ekipu, verujem da je imao jos neku ponudu, Makabi je skup divljaka bez mozga uvek..

Makabi pravi vrhunsku ekipu i pritom dovode mahom dobre defanzivce, da ne kazem i dobre two way igrace da ne kazem odlicne.

 

Ukoliko potpisu i Lorenca i Hiliarda kao sto se pise, zatim Holins, Bonzie Colson o kom sam pisao sjajan igrac "ispod radara", Pojtres, Rejnolds...

 

Ovo je sve samo nije skup divljaka i prave odlicnu ekipu na obe strane terena.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2022 at 1:23 PM, L' Imperatore said:

Ne, stvarno sramota šta radite... Otvarate temu a nije još kraj sezone.

 

Khm, khm. Pa kaže:

 

PG: Wolters, Ivanović

SG: Nedović, Hollins, Dobrić

SF: Pineiro, Lazić, Lazarević

PF: Kalina, Davidovac, Dalibor Ilić

C Bobi, Kuz

 

Dobro, znači od ovoga nema ništa... Idemo dalje

 

PG Ntilkina, Ivanović, 

SG Nedović, Ouattara, Dobrić

SF Pineiro, Lazarević, Lazić

PF Kalinić, Davidovac, Ilić

C Petrušev, Tarczewski, Mitrović

 

A bio sam u dilemi dal da umesto Ntilkine stavim Gorana Dragića, uz buvu da se nešto priča po Ljubljani... Čisto da vidim koliko bi trebalo instagram stranicama i hotsportu da to pograbe i raspale po internetu 😄 Ali nisam imao srca to da vam uradim. 😇

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dobro, znači od ovoga nema ništa... Idemo dalje

 

PG Ntilkina, Ivanović, 

SG Nedović, Ouattara, Dobrić

SF Pineiro, Lazarević, Lazić

PF Kalinić, Davidovac, Ilić

C Petrušev, Tarczewski, Mitrović

 

A bio sam u dilemi dal da umesto Ntilkine stavim Gorana Dragića, uz buvu da se nešto priča po Ljubljani... Čisto da vidim koliko bi trebalo instagram stranicama i hotsportu da to pograbe i raspale po internetu 😄 Ali nisam imao srca to da vam uradim. 😇

Ja do skoro nisam znao da je Dragon navijac CZ 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dobro, znači od ovoga nema ništa... Idemo dalje

 

PG Ntilkina, Ivanović, 

SG Nedović, Ouattara, Dobrić

SF Pineiro, Lazarević, Lazić

PF Kalinić, Davidovac, Ilić

C Petrušev, Tarczewski, Mitrović

 

A bio sam u dilemi dal da umesto Ntilkine stavim Gorana Dragića, uz buvu da se nešto priča po Ljubljani... Čisto da vidim koliko bi trebalo instagram stranicama i hotsportu da to pograbe i raspale po internetu 😄 Ali nisam imao srca to da vam uradim. 😇

fali ti crnac mamojeb umesto nedovica :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dobro, znači od ovoga nema ništa... Idemo dalje

 

PG Ntilkina, Ivanović, 

SG Nedović, Ouattara, Dobrić

SF Pineiro, Lazarević, Lazić

PF Kalinić, Davidovac, Ilić

C Petrušev, Tarczewski, Mitrović

 

A bio sam u dilemi dal da umesto Ntilkine stavim Gorana Dragića, uz buvu da se nešto priča po Ljubljani... Čisto da vidim koliko bi trebalo instagram stranicama i hotsportu da to pograbe i raspale po internetu 😄 Ali nisam imao srca to da vam uradim. 😇

Kakva half linija ... za duboko oranje :classic_biggrin: krvavi do kolena.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja do skoro nisam znao da je Dragon navijac CZ 🙂

 

Pa ja ni sad neznam dal jeste il nije. To se sad nešto po twitteru provlači. I da jeste, ja prvi put čujem.

 

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

fali ti crnac mamojeb umesto nedovica :default_coffee:

 

Neka hvala. Biramo domaće. 

 

Guru dislikes this post

 

😄

 

4 minutes ago, Kankkunen said:

Kakva half linija ... za duboko oranje :classic_biggrin: krvavi do kolena.

 

😂

 

Plus Kalina zamaskiran u power forwarda, spreman da pripomogne braći po krvi na SF

 

Btw, po mom mišljenju, ima Pineiro i stila, iako izgleda kao da može volu rep da iščupa a posle da izdrži barem 3 runde sa Lazarevićem u ringu. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dobro, znači od ovoga nema ništa... Idemo dalje

 

PG Ntilkina, Ivanović, 

SG Nedović, Ouattara, Dobrić

SF Pineiro, Lazarević, Lazić

PF Kalinić, Davidovac, Ilić

C Petrušev, Tarczewski, Mitrović

 

A bio sam u dilemi dal da umesto Ntilkine stavim Gorana Dragića, uz buvu da se nešto priča po Ljubljani... Čisto da vidim koliko bi trebalo instagram stranicama i hotsportu da to pograbe i raspale po internetu 😄 Ali nisam imao srca to da vam uradim. 😇

Pineiro 👍👍👍👍

Odlicna sezona, nece biti apgrejd na Holinsa ali odlican, odlican igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Plus Kalina zamaskiran u power forwarda, spreman da pripomogne braći po krvi na SF

 

Btw, po mom mišljenju, ima Pineiro i stila, iako izgleda kao da može volu rep da iščupa a posle da izdrži barem 3 runde sa Lazarevićem u ringu. 

I to lagano, Gudura se malo očešao o njega i jedva preteko ... momak je kao stena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ako nisam nesto grdno pomesao, oni su potpisani na dve sezone. onda je mnogo lakse zadrzati igraca kada ima ugovor. 

A Kalinic nije potpisan na 2 sezone pa moguce da ce otici? Mi tako inace potpisujemo dobre igrace na sezonu jer volimo da im trazimo zamene, steta sto nismo pametni kao Ostoja da kupimo Panteta i Ledeja i potpisemo ih na 2 sezone

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

frenki sam pokriva sve od PG do SF za oranje ali bi opet trebalo da dođe pefi da prevede loptu kada stisnu njega i džonija

 

Što bi rekla ona stara narodna, kome treba neprijatelj kad mi moji ovako pocepaju roster na komade, dok si reko plazma keks

 

😄

 

6 minutes ago, Kankkunen said:

I to lagano, Gudura se malo očešao o njega i jedva preteko ... momak je kao stena.

 

Btw, zna li se ima li nekog EL interesovanja za njega.

 

Nebi volio samo da ga na kraju ugrabi kilavi Žalgiris ili Alba, a mi ostanemo da se češemo po glavi sa pričom kako nismo ni znali da postoji

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

A Kalinic nije potpisan na 2 sezone pa moguce da ce otici? Mi tako inace potpisujemo dobre igrace na sezonu jer volimo da im trazimo zamene, steta sto nismo pametni kao Ostoja da kupimo Panteta i Ledeja i potpisemo ih na 2 sezone

 

ako ode, dobićemo obeštećenje + prostor od njegove plate, pa ti vidi.

puntera bi možda neko i tražio, leday za te pare, važi što nekoga interesuje

 

kalinić je top 3 krilo u evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Što bi rekla ona stara narodna, kome treba neprijatelj kad mi moji ovako pocepaju roster na komade, dok si reko plazma keks

 

😄

 

ma već sam ti pominjao da bi ntilikina bio zapravo hollins 2.0

odbrana od pg do sf (može i neke pf da preuzme) ima ballhandling i asistencije ali nije za prvog pleja, više neko ko pomaže u organizaciji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, daj da iskopiramo taj recept koji ima Ostoja, pa da ne moramo da prodamo najbolje igrace. Kakva je to magija, pa da te uopste ne zanima obestecenje. Potrazi neko Pantera i Ledeja, ponudi da plati debelo za to, a Ostoja to velemajstorski odbije i kaze no, no.

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...