Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 hours ago, goldberg said:

 

Joj jadni mi, sta cemo sa samo 14 skupih seniorskih igraca? :cry:

 

Koliko vidim, budzet je tu, poslednjih godina nikad veci (neuporedivo sa onim sto je Radonja imao u prvom mandatu) i umesto da se kaze da je nenormalno ovo sto radi SNS, da KKCZ i KKP mogu da imaju ovoliko vece budzete kao da smo Svajcarska smestena u centru Balkana, ovde se klicalo kada je EL odlucila da ugura i drugi SNS projekat u EL i tako ucini ABA ligu dosadnom sve do finala.

Sad vise ne odgovara, sad smo se setili da bas i ne mozemo lagano do prvog mesta ako je tu neki ZOC kojem je SNS obezbedio megalomanski budzet za plate igraca - pa na to je trebalo misliti kada se zagovarala teorija da su KKCZ i KKP jedini klubovi iz regiona koji mogu da igraju EL, da su to institucije u odnosu na ostale seljane i slicno.

 

Ponovicu jos jednom - normalno je da jedan klub (ili dva, tri) dominiraju jednom ligom (pa i regionalnom, kao skupom svih exYU velikana na jednom mestu), nije normalno da KKCZ i KKP svake sezone imaju najvece budzete u odnosu na konkurenciju.

 

 

Bili su tu Rochestie i Feldeine.

 

Mislim da previse pratis NBA, a premalo evropsku kosarku, to su dva potpuno razlicita koncepta. Dva divljaka i prangijatora na 1 i 2 nikada nikome nisu doneli neki rezultat u Evropi, nece ni sada.

 

Pogresnim ljudima ovde pises. Ovde je deviza mi navijamo za klub ko god je na vlasti. Oni prolaze, a Zvezda je vecna.

 

Jery se sutra otvara tema, jedva cekam da procitam...sta se ceka?? Da se konstituise vlada Srbije??

Edited by Devil In My Pants
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pogresnim ljudima ovde pises. Ovde je deviza mi navijamo za klub ko god je na vlasti. Oni prolaze, a Zvezda je vecna.

 

Jery se sutra otvara tema, jedva cekam da procitam...sta se ceka?? Da se konstituise vlada Srbije??

Ajde lepo odrzi obecanje i prestani da pises na ovoj temi.

 

Budi covek od reci.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Losmi17 said:

Ajde lepo odrzi obecanje i prestani da pises na ovoj temi.

 

Budi covek od reci.

 

On 7/7/2022 at 11:28 AM, Devil In My Pants said:

Moram da vidim kako se protivnici "pojacavaju". Ako smetam..20 srca na ovaj post i necu ulaziti vise na ovu temu. 😁🍀

Ovo? :D

 

Izgleda da treba nova tura od 20 srca da Devil ne ulazi na temu.Ovih 20 zastarelo. :D

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sokmeniki said:

Jedan ja đeneral Vlada, sad sam tek siguran da osvajamo sve.

 

spacer.png


 

  Reveal hidden contents

Vlada Jovanovic salalalala, Vlada Jovanovic salalalalalala

 

 

 

Da, jer se trofeji osvajaju tako sto vredjas rivala.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, srlepajce said:

Ovde se mislim pevala Kukavica od srpske majke :lol_2:

Cak mi od svih vredjanja ovo najduhovitije ako to uopste moze biti neko vredjanje

I Dule se smejao 

 

Ovo uz onaj izraz lica Vujosevica kad je Kalinic mislim Milutinovu i Macvanu prodao foru posle 2. slobodnog bacanja ide u rubriku "Legendarno".

 

Ovaj smesak Vujosevica je meni simpatican. Covek video da ga mrze i na to on smeskom odgovara, jer zna da ih vec samo svojom pojavom provocira. Mada, kako se smeju i ovi sto mu dobacuju mislim da nije bilo nesto prostacki kako inace zna da bude, nego nesto na sta se i objekt provokacije mogao nasmesiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se tu najvise 'djaju ove kuce i radost klinaca (to su deca nasih igraca koliko mi se cini), kuma tu i tamo, a dresovi nikako 😞 

 

Ovaj prugasti onako. Taj plavi deo mi nekako strci, jasno je meni da hoce da udare na temu srpske trobojke ali je nekako jeftino ispalo.

 

Ovaj maskirni, ne znam sta bih rekao... Da li je moguce da marketing nije osluskivao ismevanje nasih navijaca dresova Uniksa od prosle godine? Pisali smo o tome i ovde:

 

Secam se da je i Zalgiris imao neke maskirne varijante i to je bilo bezveze.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, drakon1 said:

Ovo uz onaj izraz lica Vujosevica kad je Kalinic mislim Milutinovu i Macvanu prodao foru posle 2. slobodnog bacanja ide u rubriku "Legendarno".

 

Ovaj smesak Vujosevica je meni simpatican. Covek video da ga mrze i na to on smeskom odgovara, jer zna da ih vec samo svojom pojavom provocira. Mada, kako se smeju i ovi sto mu dobacuju mislim da nije bilo nesto prostacki kako inace zna da bude, nego nesto na sta se i objekt provokacije mogao nasmesiti.

 

Na 1:15 ova scena sa slike i vidi se Vlada Jovanovic 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Meni se svidjaju dresovi mada mozda je i do kume😀

 

nije da je važno (dresovi) ali ja ne volim kada je nakinđureno ovako sa previše bespotrebnih detalja:

kada je već ona prva opcija prugasta i to sa tankim prugama, ne vidim potrebu za dodavanjem plave, niti one egzibicije nizbrdo, ispod soccer reklame

 

maskirna opcija, nemam komentara, to su po difoltu najodvratniji dresovi i vizuelno i po poruci, taman i kada su dobro izvedeni a ovi nisu

 

na sve to, ove neminovne reklame koje se vide iz aviona i broj baš prave gužvu i još veći haos, pa ili dizajner nije brifiran o broju i veličini obaveznih elemenata, ili je jednostavno idiot, pošto je samo ova poslednja činjenica razlog da se naprave jednostavniji i svedeniji dresovi.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

 

Na 1:15 ova scena sa slike i vidi se Vlada Jovanovic 

Mislim da ima i jos jedan snimak kada on ulazi ili na pocetku utakmice ili u poluvremenu kada se samo smeska i ide prema klupi. Ovo ovde je jos presao iskusno-provokatorski na drugu stranu terena preko puta timske klupe. Meni simpa.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

nije da je važno (dresovi) ali ja ne volim kada je nakinđureno ovako sa previše bespotrebnih detalja:

kada je već ona prva opcija prugasta i to sa tankim prugama, ne vidim potrebu za dodavanjem plave, niti one egzibicije nizbrdo, ispod soccer reklame

 

maskirna opcija, nemam komentara, to su po difoltu najodvratniji dresovi i vizuelno i po poruci, taman i kada su dobro izvedeni a ovi nisu

 

na sve to, ove neminovne reklame koje se vide iz aviona i broj baš prave gužvu i još veći haos, pa ili dizajner nije brifiran o broju i veličini obaveznih elemenata, ili je jednostavno idiot, pošto je samo ova poslednja činjenica razlog da se naprave jednostavniji i svedeniji dresovi.

 

 

Ni meni se ne svidja, too much 😑

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...