Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

15 minutes ago, Losmi17 said:

Cek Guru, jel imas informaciju oko Vlade ili samo neko verovanje koga ce Coki da postavi?

 

Informacija od petka je da je sa njim sve dogovoreno, zašto se još ništa ne objavljuje - nemam pojma.

 

15 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne znam, meni je u par onih tekmi kad je igokea silovala zvezdu, glavni utisak bio defanziva ilica i mogucnost da preuzima bukvalno sve

 

 

Visoko težište i ne baš brze noge, iole veštiji ball handler relativno lako iskreira prostor za šut protiv njega... To kada preuzme bekove, a i pozicioniranje i instinkti od lopte su mu tanki, nije ni neki rim protector iz drugog plana... 

 

1 minute ago, Markoss said:

 

Whiteu je upravo sut forte, sad sto je kod nas gadjao vrv nikad gore u karijeri, ali ne znam za sta bi on drugao mogao da se uhvati i kaze da je u tome dobar, posto nit je neki skakac, nit je neki defanzivac za svoju poziciju, a i za Ilica sam imao utisak upravo oko te defanzive i mogucnosti da preuzima sve zivo i nezivo, kao sto Djuras rece.

 

To je mit, on je u EL odigrao 136 utakmica, nikada nije pogodio više od 3 trojke, a i to je uspeo samo dva puta. Sveukupno 0.55 pogođenih trojki po meču za 21.1 minut, 34.6% realizacije.

 

Branko Lazic je u EL odigrao 198 utakmica, ima 0.58 pogođenih trojki po meču za 18.5 minuta, 33.6% realizacije.

 

Uostalom, dovoljno je videti na šta mu liči mehanika, koliko mu treba prostora i vremena da izbaci loptu i posebno kako mu se ta mehanika još dodatno raspadne kada mora da šutne iz 1-2 driblinga.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blesingejm said:

Dalibor Ilić nije igrač za Evroligu, ni u jednom segmentu.

 

Netacno, vise smisla ima reci da je na nivou Jovica, Kaline i Dangubica u letu kada su nas pojacali prvi put.

I tada je bilo kuknjave kako to nisu igraci za El, kako su jednodimenzionalni i niko od njih ne moze nista da pogodi.

Mozda je Ilic i nesto ispod tog nivoa s obzirom na cinjenicu da su Kalina i Jovic tada debitovali za reprezentaciju ali je i mladji nego oni tada sto je jos jedan razlog za optimizam.

 

Ali, de da mi prvo vidimo sta cemo sa trenerom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Ako je tacno za Jovanovica onda smo definitivno bez love, ne mislim da je Vlada los trener naprotiv, ali ponavljati istu gresku kao sa Alimpijem onomad i to u sezoni koja je krucijalna za nas..

Ima li sezone koja nije krucijalna? Za nas?

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Baš ovo sam hteo da pitam. 

@pavijan

 

Ilića BiH voleo da dođe, e sad slažem se sa @Guru da Vajt nije dobar šuter.

Nije mi bilo jasno što smo ga doveli prošle godine, nije mi jasno ni ove što je ostao. Njega sam doživljavao kao haslera i dobrog defanzivca, ali kao da je nakon povrede navukao neki strah , a i malo izgubio na masi više je ličio na neko 3&D krilo bez 3 i bez D🤣. Valjda će biti bolje

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Jović, Ivanović, Marković

Pojačanje rizik no name igrač, Z. Dragić, Lazić

Dobrić, Lazarević

Pojačanje iskusan igrač(Grant, Singleton...), Ilić, Vajt

Tobey, Kaleb T., Mitrović 

 

Koliko je ovako nešto realno?

 

Edited by Trigger
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Trigger said:

Jović, Ivanović, Marković

Pojačanje rizik no name igrač, Z. Dragić, Lazić

Dobrić, Lazarević

Pojačanje iskusan igrač(Grant, Singleton...), Ilić 

Tobey, Kaleb T., Mitrović 

 

Koliko je ovako nešto realno?

 

Ovo je tim za Evrokup Zvezdu, ovde ima cca jedva 4 miliona u platama ako i toliko. Mi bi trebali(morali zbog min. budzeta ukupnog od 7.5) da imamo 5+ miliona u platama. (ove smo imali oko 5 ipo) Pricam na papiru a to sta isplatimo, to je drugo...

 

Nadamo se dosta boljem od ovoga sto si napisao. Pre svega od Jovica i beka koji nije Dragic.

3 minutes ago, duboko said:

Ako se ne varam on je aktivirao onu +1 opciju, a ne Zvezda?

Klub. (mada ja to nigde nisam video zvanicno osim Mocarta, ali Matic uglavnom ima tacne informacije)

 

Meni ova odluka ima smisla samo ako su spustili Vajta na 200/250k jer po partijama koje je pruzao toliko vredi sada. Produziti Vajta na njegovu platu iz prosle sezone bi bila bas luda odluka na sve muke koje imamo oko budzeta.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

Ovo je tim za Evrokup Zvezdu, ovde ima cca jedva 4 miliona u platama ako i toliko. Mi bi trebali(morali zbog min. budzeta ukupnog od 7.5) da imamo 5+ miliona u platama. (ove smo imali oko 5 ipo) Pricam na papiru a to sta isplatimo, to je drugo...

 

Nadamo se dosta boljem od ovoga sto si napisao. Pre svega od Jovica i beka koji nije Dragic.

Ne bih se složio da je ovo EC tim, pre za neki donji dom EL, gde ćemo da budemo u svakom slučaju sledeće sezone. Moje mišljenje je bolje da osim možda sa jednim igračem ne rizikovati mnogo sa timom u smislu iskustva i ne izletati se sa parama koje nemamo. Treba napraviti fajtersku ekipu koja će biti u stanju da u ABA ligi dobija mečeve nakon zgusnutog rasporeda u EL. Naravno sve zavisi ko će biti trener, ali pre bih voleo ovakav tim nego zamazivanje očiju kao nekad sa Gistom, Sofom, Feldinom i sličnima koji koštaju puno, a ne doprinose.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 1945 said:

Klub. (mada ja to nigde nisam video zvanicno osim Mocarta, ali Matic uglavnom ima tacne informacije)

 

Meni ova odluka ima smisla samo ako su spustili Vajta na 200/250k jer po partijama koje je pruzao toliko vredi sada. Produziti Vajta na njegovu platu iz prosle sezone bi bila bas luda odluka na sve muke koje imamo oko budzeta.

 

Jeste klub. Ostala mi u secanju objava Vajtove zene na instagramu po dolasku u Beograd, nesto tipa srecni smo sto cemo provesti narednih godinu dana ovde. Tu je neki navijac uleteo sa "sto samo godinu dana kad je dvogodisnji ugovor", a ona odgovorila kao nadajmo se da ce biti dve, ali ugovor je 1+1, team option.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 1945 said:

Klub. (mada ja to nigde nisam video zvanicno osim Mocarta, ali Matic uglavnom ima tacne informacije)

 

Meni ova odluka ima smisla samo ako su spustili Vajta na 200/250k jer po partijama koje je pruzao toliko vredi sada. Produziti Vajta na njegovu platu iz prosle sezone bi bila bas luda odluka na sve muke koje imamo oko budzeta.

 

Plata se ne može menjati. Plus jedan je opcija za produžetak ugovora po već utvrđenim uslovima.

 

Inače, sa Vladom Jovanovićem ćemo biti treći u ligi, ispasti u polufinalu plej ofa a u evroligi max 15 mesto.

 

Pozitivno je jedino što on želi da razigrava mlade igrače.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 1945 said:

Ovo je tim za Evrokup Zvezdu, ovde ima cca jedva 4 miliona u platama ako i toliko. Mi bi trebali(morali zbog min. budzeta ukupnog od 7.5) da imamo 5+ miliona u platama. (ove smo imali oko 5 ipo) Pricam na papiru a to sta isplatimo, to je drugo...

 

Nadamo se dosta boljem od ovoga sto si napisao. Pre svega od Jovica i beka koji nije Dragic.

Klub. (mada ja to nigde nisam video zvanicno osim Mocarta, ali Matic uglavnom ima tacne informacije)

 

Meni ova odluka ima smisla samo ako su spustili Vajta na 200/250k jer po partijama koje je pruzao toliko vredi sada. Produziti Vajta na njegovu platu iz prosle sezone bi bila bas luda odluka na sve muke koje imamo oko budzeta.

ako ti white vredi 200/250, napisi koliko cenis ostale igrace iz prethodne sezone kako bi dosao do ukupnog neto budzeta za plate od 5,5m?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...