Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ja ne znam sto su ljudi u fazonu "nesto se strasno desava sa klubom" .

Sta se to desava sto se nije desavalo prosle sezone? 

Videli smo da kes ide na drugu stranu a mi krpimo kraj sa krajem, videli smo da ce cim je partizanu placena WC biti jos teze i da necemo videti prebijenu paru ove sezone. 

Kalina ako ostane bice sigurno iz svoje licne zelje. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, gledaoc said:

Ajde smirite se malo i razmislite, kakvo bi vi saopstenje sklopili, neko je sinoc namerno pustio vest o odlasku Radonje, ne verujem bas da su sinoc poceli pregovori sa Panatenaikosom, posto se uzburkala vaskolika ciganija i pala u ocaj klub je morao da se oglasi. Sacekajmo jos ta tri dana pa cemo videti sta ce se desiti.

Nikakvo, ako covek hoce da ide neka ide ali saopstenje nije potrebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, drakon1 said:

Pominjanje rokova nije najljubaznije, ali s druge strane i klub mora relativno brzo da zna na cemu je. Da se na ovaj nacin to objavljuje me cini pesimisticnim. Lici na klasicno CYA saopstenje. Opet kazem, imam donekle razumevanje za to.

 

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja imam nula razumevanja za ovo saopstenje...kao, uostalom i za vecinu onih koje potpisuje covic

 

klub moze da zna na cemu je i bez toga da javno targetira trenera koji mu je toliko toga doneo...i njegovo lazno zvezdastvo

 

Kolega več odgovorio. 

 

Legitimno je da klub želi da zna odgovor do tad i tad. Nepotrebno je da javnost obaveštava o tome. 

 

S obzirom na dugogodišnju i uspešnu saradnju, ovo se moralo rešavati iza zatvorenih vrata, kakve god da su spekulcije izbacivali telesport i maxbet

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nunilo said:

Nikakvo, ako covek hoce da ide neka ide ali saopstenje nije potrebno.

malo su propratili reakciju na vest da Radonjić možda ode iz Zvezde i brže bolje da izdaju saopštenje kako bi sebe oprali i prebacili krivicu na njega nezahvalnika koji ne zna da ispoštuje klub nego traži neke tamo garancije + se viđa se nekim navijačima Zvezde  pa Čović misli da hoće da ga smeni.  

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

1.Teodosic, Ivanovic 

1-2 Nedovic

2. Guduric 

2-3-Dobric Lazic

3. Kalinic 

3-4. Lazarevic

4. Ilic

5. Petrusev ili Tarzucki,  Bjelica, Mitar

 

 

Trener ostaje Radonjic

 

Ovo vam je  90% zavrsena stvar, ovo sad sto se plasira je jer zele da sakriju karte i bace nas u stanje soka. 

 

 

Nisam hteo da vam pricam jer je ipak tajna al ne mogu vise ovo kukanje 

 

 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 

Ako se i 70% od ovoga ostvari, imaš od mene gajbu piva, prasence i biraj damu:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Guru said:

 

Gde li sam to već viđao van zvaničnog sajta, hmmm... 

Izdaće i Radonjić svoje "saopštenje ".

 

Niti će klub tj.Čović otvoreno da kaže da ne može da obezbedi normalne uslove za rad najtrofejnijem treneru u istoriji niti će, odnosno čisto sumnjam da će Radonjić otvoreno reći što ide iako je pre 15 dana pričao kako bi da ostane.

Inače po meni saopštenje bi bilo u redu da nije spomenuto da postoji rok. Sa druge strane je normalno što mu je klub dao rok da se odluči, nekako NČ ili ko god ovo piše ne uspeva da ne bude čoban.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vecina po defaultu napada Covica i ja smatram da nije trebalo ovako javno da se iznosi al nije uredu AKO Zvezda sluzi kao rezervna opcija i ceka se ishod drugih pregovora. Takodje od zavrsetka sezone (ako racunamo od kraja Kls iako realno sezona je zavrsena finalom Aba lige) je proslo desetak dana a mi jos ne znamo jel imamo trenera , dok ostale ekipe u EL vec uveliko zavrsavaju rostere. Mozda bi DeDa ili Holins i ostali (tesko) da im se nesto ponudilo al kako da ponudis ako ne znas ni ko ti je trener ni da li ce racunati na njih?! 

Jednostavno trener se mora sto prije resiti da bi se sto prije krenulo u pripremu sezone. Zamislimo situaciju da Radonjic potpise za drugi tim a ti ostavis igrace koje on zeli al novi trener ne racuna na te igrace,malo je to lreskupa igra i za ove bogate timove.

Ja cu se nadati ostanku Radonjica dok god ne bude zvanicno al treba biti realan da se zivot/Zvezda nastavlja i posle Radonjica i Covica i Vucica i sta ja znam koga vise. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vasa123 said:

Cek, ne valja nam kad se klub ne oglasava i cuti, sad prvi put kad se oglasi klub kuka i motika.... Stvarno smo najjaci ljudi na svijetu 😂😂😂

 

Ради се о начину оглашавања, о томе да најтрофејнијем тренеру који те је хиљаду пута вадио из гована покушаваш да ставиш кохонесе у процеп, а да притом у твојим рукама нису ни крцкалица, ни завртаљка, ни упаљач. На тај начин само испадаш слепац који прети на празно и који тим бусањем у груди може само да изазове контраефекат. А последица тог контраефекта нам у овом тренутку најмање треба.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Ради се о начину оглашавања, 

 

tako nekako. 

bilo bi dovoljno da su napisali kako su u pregovorima sa radonjićem i da će se sve znati u naredna 2-3 dana (što bi bio datum ultimatuma) ali to onda nije dovoljno gazdasto.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Perkos2 said:

Saopštenje je direktno pisao Čović i naravno da ima veze sa njegovom sujetom. 

Mislio sam da sam odlazak Radonjica nema veze sa Covicem, cak na osnovu nekoh situacija kad su bili zajedno i na osnovu izjava, deluje da su u nikad idilicnijem odnosu. Za nas je odluceno da cemo biti drugi u nekom narednom periodu i verovatno je to saopsteno Radonjicu, i covek ima pravo da na to ne pristane. Saopstenje je samo pro forme odradjeno da se malo smire strasti i dobije na vremenu i zbog prodaje sezonskih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marcus said:

Mislio sam da sam odlazak Radonjica nema veze sa Covicem, cak na osnovu nekoh situacija kad su bili zajedno i na osnovu izjava, deluje da su u nikad idilicnijem odnosu. Za nas je odluceno da cemo biti drugi u nekom narednom periodu i verovatno je to saopsteno Radonjicu, i covek ima pravo da na to ne pristane. Saopstenje je samo pro forme odradjeno da se malo smire strasti i dobije na vremenu i zbog prodaje sezonskih.

saopštenje je urađeno da se baci krivica na Radonjića kao i prošli put kad je bukvalno oteran iz Zvezde sa pričom da je hteo da smeni Čovića

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Izdaće i Radonjić svoje "saopštenje ".

 

Niti će klub tj.Čović otvoreno da kaže da ne može da obezbedi normalne uslove za rad najtrofejnijem treneru u istoriji niti će, odnosno čisto sumnjam da će Radonjić otvoreno reći što ide iako je pre 15 dana pričao kako bi da ostane.

Inače po meni saopštenje bi bilo u redu da nije spomenuto da postoji rok. Sa druge strane je normalno što mu je klub dao rok da se odluči, nekako NČ ili ko god ovo piše ne uspeva da ne bude čoban.

Mislim da nece, kao sto nije ni prosli put. Tako cemo onda da nagadjamo do unedogled ste je razlog da do produzenja ugovora nije doslo (pretpostavljam, na zalost, da je saradnja i ovaj drugi put definitivno okoncana).

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

naravno da nece

Neće on pisati saopštenje u bukvalnom smislu, ali neće ništa konkretno ni reći o razlozima odlaska. Izneće niz radonjićevskih floskula, pojaviće se Miškovi pouzdani izvori po raznim medijima i to je to.

Mislim da bi za zvezdašku javnost bilo dobro da bilo koja strana bude direktna i iskrena, a ako je ta stran KK da pokuša da u svojoj iskrenosti bude kulturna i koncizna.

Dakle ja lično , pričam u svoje ime bih voleo da kada Ra ode u Panatu ili bilo gde drugo klub kaže nešto smisleno.

Uvod 

Želimo sreću našem najtrofejnijem treneru, zahvaljujemo bla bla

Razrada

Mi kao klub nismo mogli da garantujemo da će plate biti na vreme ili da će budžet biti toliki i toliki, razlozi su ti i ti što je bio izričit zahtev trenera....

Zaključak

Okrečeni se potrazi za novim šefom stručnog štaba, imamo par kandidata...

 

Relativno prosto, bez patkometrije ka kkp, bez da se pljucne Ra

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Šarac said:

Covek hoce siguran budzet. Napad na F4.

Boljeg predsednika kluba.

Pa sve ce to imati kod onog narkosa iz Pao.

Samo nemoj da kuka kad ih bude izbacio iz aviona negde u pripizdini i da jvataju bus kuci.

Gazda od poverenja.

Misko ga je ponudio.

Pa cemo videti koliko mu je zvezdasko srce. 

 

kod ovog predsaopštenja juče je već sve bilo jasno...

  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Želim da obavestim javnost da je stopirana kupovina moje dve sezonske karte.

Čović, Kalinć i Radonjić imaju rok do 30.06.2022. 15 i 45 minuta, da se izjasne gde će, šta će i kako će.

U protivnom ću kupiti u septembru sezonsku po većoj ceni.

  • Like 6
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...