Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ako se opet vratimo u jun prošle godine videćemo situaciju gde dva vrlo uspešna trenera potpisuju ugovore.

Jedan na godinu dana, drugi na tri.

Pošto ni jedan ni drugi nisu neozbiljni ljudi dalo bi se pretpostaviti da su tražili određene garancije, da su ih zanimali ciljevi i planovi kluba i da je na osnovu toga potpisana i dužina ugovora.

Drugim rečima Ostoyha > Čović

Samo pretpostavka, možda pogrešna

Radonjic je potpisao po dolasku ugovor na godinu i po dana. On je dosao polovinom prethodne sezone umesto Obradovica. Nikakav ugovor on u junu prosle godine nije potpisao vec je potpisao na godinu i po dana, da povadi kestenje sto je i uradio. 

 

Sigurno da sad traze neke garancije, ne trazi da mu se dovede Vasa Micic ali da ima bar respektabilan tim sa kojim moze da radi odnosno budzet u kojem moze da funkcionise i dovede ono sto smatra da mu treba.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, djura.net said:

E, dragi cigani, sad mozete ma komsijski topik da cestitate, sad konacno I oni imaju ozbiljan razlog za slavlje.

 

Razumem Radonjica sto nece da produzi sa nama, covek mora da misli I na sopstvenu karijeru, ali ako prihvati poziv iz Atine, to je jos gore po njegove ambicije nego da ostane sa nama. Pametnije bi mu bilo, makar pauzirao sezonu, da saceka da se oslobodi mesto na klupi nekog 'normalnijeg' EL kluba.

8q1xrd6.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Radonjic je potpisao po dolasku ugovor na godinu i po dana. On je dosao polovinom prethodne sezone umesto Obradovica. Nikakav ugovor on u junu prosle godine nije potpisao vec je potpisao na godinu i po dana, da povadi kestenje sto je i uradio. 

 

Sigurno da sad traze neke garancije, ne trazi da mu se dovede Vasa Micic ali da ima bar respektabilan tim sa kojim moze da radi odnosno budzet u kojem moze da funkcionise i dovede ono sto smatra da mu treba.

Mislim da gresis. Kada je dosao u novembru potpisao je ugovor do kraja sezone. Proslog leta je potpisao jednogodisnji ugovor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Radonjic je potpisao po dolasku ugovor na godinu i po dana. On je dosao polovinom prethodne sezone umesto Obradovica. Nikakav ugovor on u junu prosle godine nije potpisao vec je potpisao na godinu i po dana, da povadi kestenje sto je i uradio. 

 

Sigurno da sad traze neke garancije, ne trazi da mu se dovede Vasa Micic ali da ima bar respektabilan tim sa kojim moze da radi odnosno budzet u kojem moze da funkcionise i dovede ono sto smatra da mu treba.

Slažem se, ali mislim da bi potpisao na 3.5 godina da mu je neko obećao to što pričaš (bold), međutim pošto je znao gde dolazi nije potpisao duži ugovor. 

Sada hoće da ide i to je po meni ok, ima ambicije koje su prerasle ambicije kluba i što bi rekli Turci bujrum.

Sa druge strane Obradović se ne bi ni vraćao zarad 1 sezone jer pod 

a) Nema potrebu da revitalizuje karijeru

b) Iz razloga pod a ne radi ako nema ovo boldovano što je sasvim normalno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Mislim da gresis. Kada je dosao u novembru potpisao je ugovor do kraja sezone. Proslog leta je potpisao jednogodisnji ugovor.

Moze biti, nisam toliko upucen u te stvari ali i da je na 6 mjeseci onda je postojala barem opcija produzetka na jos godinu dana. Nema trika da bi potpisali ugovor samo na godinu dana bez makar opcije za produzenjem na jos godinu.

 

Ipak mislim da je dosao krajem decembra 2020 i da je realnije da je ugovor bio na 18 mjeseci

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Moze biti, nisam toliko upucen u te stvari ali i da je na 6 mjeseci onda je postojala barem opcija produzetka na jos godinu dana. Nema trika da bi potpisali ugovor samo na godinu dana bez makar opcije za produzenjem na jos godinu.

 

Ipak mislim da je dosao krajem decembra 2020 i da je realnije da je ugovor bio na 18 mjeseci

Do kraja sezone + 1 godina. Prece biti da je tako 🍻

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Radonjic trazi odredjenji budzet za pojacanja koji je u granici normalnosti za ovdasnje uslove ima puno pravo na to. Pa jebeno je pokorio region u 2 sezone, a ove godine pometlao najtrofejnijeg trenera Evrope sa sve preskupim rosterom, tako da je ovaj morao da pobegne na kraju sa crte. Posebno ima pravo za to ako se zna da ce se sipati u komsiluk a pare idu sa identicnog izvora. I ja bi isto tako postupio na njegovom mesto i napustio ako se to ne ispunjava, a videlo se da odlaskom Holinsa da stvari krecu u tom pravcu, pa se onda i Deda nadovezao. Mnogo je veci Ganci na taj nacin nego da nemo cuti i posmatra kako nas jebu vezane. Coveku je Zvezda sve dala ali isto tako je i on Zvezdi sve dao i zaduzio je. Ostaje zal samo sto necemo pokoriti i tu evropu sa njim na celu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Za sada sigurni:

 

Ivanovic, Markovic?

Dobric, Lazic

Lazarevic, White? Ilic?

Mitrovic, Kuzmic?

Kuzmic prelazi u FMP a ide i Vajt. Ilic takodje nije siguran

 

Ivanovic, Markovic

Dobric

Lazic, Lazarevic

4ku nemamo vise

Mitrovic

 

Sto je najsmesnije i ovi bi pobedili partizan 😂

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Za sada sigurni:

 

Ivanovic, Markovic?

Dobric, Lazic

Lazarevic, White? Ilic?

Mitrovic, Kuzmic?

Kuzmic u fmp

White ide

Dobric mozda ode ako odu radonja i kalina

Ilic nije siguran

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, grati said:

Kuzmic prelazi u FMP a ide i Vajt. Ilic takodje nije siguran

 

Ivanovic, Markovic

Dobric

Lazic, Lazarevic

4ku nemamo vise

Mitrovic

 

Sto je najsmesnije i ovi bi pobedili partizan 😂

Lazicu istice ugovor a po tekstu neke od kladionica Ivanovic ce podici sidro u paketu sa DR.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marcus said:

Ako Radonjic trazi odredjenji budzet za pojacanja koji je u granici normalnosti za ovdasnje uslove ima puno pravo na to. Pa jebeno je pokorio region u 2 sezone, a ove godine pometlao najtrofejnijeg trenera Evrope sa sve preskupim rosterom, tako da je ovaj morao da pobegne na kraju sa crte. Posebno ima pravo za to ako se zna da ce se sipati u komsiluk a pare idu sa identicnog izvora. I ja bi isto tako postupio na njegovom mesto i napustio ako se to ne ispunjava, a videlo se da odlaskom Holinsa da stvari krecu u tom pravcu, pa se onda i Deda nadovezao. Mnogo je veci Ganci na taj nacin nego da nemo cuti i posmatra kako nas jebu vezane. Coveku je Zvezda sve dala ali isto tako je i on Zvezdi sve dao i zaduzio je. Ostaje zal samo sto necemo pokoriti i tu evropu sa njim na celu.

Ovde se provlači priča da on navodno hoće neki iskorak u smislu borbe za top 8 npr. Ili da hoće da plate za igrače budu na vreme.

Odlazak Holinsa i Dede meni nisu nikakav pokazatelj jer nema šanse da će bilo koji Amer izabrati CZ pre Makabija čak i za istu kintu ( Jeste bili u Tel Avivu, prelep sunčan grad), sa druge strane mislim da je i Deda dobio više nego što bi bilo realno da dobije bilo gde tako da ovo je OK.

Nevezano za sve ovo iz velike ljubavi ka Radonjiću nekako sam uvek mislio da je Cedevita pravi klub za njega i da bih voleo da ga vidim tamo. Tu bi se snašao kao u CZ ili Budućnosti, a imao bi finansijsku stabilnost da radi na miru. Naravno on je to prerastao, ali u momentu kada mu je karijera bila u zastoju trebao je da gleda da ide tamo, a ne u CZ, bila bi to lepa sporcka priča 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ako FMP ima za Trent Fraziera, Jenkinsa, Kuzmica, Simonovica, Kuridze i ko zna ko ce jos doci za Fibu LS

 

Znaci da imamo i mi za pojacanja. Svakako ispod 7.5 miliona ne mozes igrati EL tako da...mozda Radonja ima dobru ponudu od Pao pa trazi nerealne uslove kod nas pa ako mu se to ne obecava onda ide.

 

Samo polako, znam da cemo imati dobru ekipu iako trenutno ne obecava 😂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, grati said:

Ljudi ako FMP ima za Trent Fraziera, Jenkinsa, Kuzmica, Simonovica, Kuridze i ko zna ko ce jos doci za Fibu LS

 

Znaci da imamo i mi za pojacanja. Svakako ispod 7.5 miliona ne mozes igrati EL tako da...mozda Radonja ima dobru ponudu od Pao pa trazi nerealne uslove kod nas pa ako mu se to ne obecava onda ide.

 

Samo polako, znam da cemo imati dobru ekipu iako trenutno ne obecava 😂

Apsolutno se slazem, ipak igramo EL.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...