Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, drakon1 said:

Pominjanje rokova nije najljubaznije, ali s druge strane i klub mora relativno brzo da zna na cemu je. Da se na ovaj nacin to objavljuje me cini pesimisticnim. Lici na klasicno CYA saopstenje. Opet kazem, imam donekle razumevanje za to.

ja imam nula razumevanja za ovo saopstenje...kao, uostalom i za vecinu onih koje potpisuje covic

 

klub moze da zna na cemu je i bez toga da javno targetira trenera koji mu je toliko toga doneo...i njegovo lazno zvezdastvo

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dzaba i Covic i Radonjic, ako ce Robiji da jos malo pojacaju ulaganja, jerbo nije dovoljno 15 miliona, mora jos malcice vise. 

 

No, da se mi vratimo fudbalu, veceras protiv Domzala, da uzivamo u majstorijama Kangwe i drugara, zabole mu dupe za udbaska saopstenja i limara i Covica i neposten odnos drzave, to mi uopste, ali uopste ne treba niti ta vrsta nerviranja. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I Dejo i Kalina su usmeno rekli da zele da ostanu, ALI da se sastavi bolji tim nego prosle godine kako bi bili vise konkurentniji u EL, sto znaci da se ulozi nesto vise novca.

 

Prvo im je receno ok, a da li se nesto promenilo u medjuvremenu stvarno ne znam. Doduse tad kad se to usmeno saopstilo, ideja je bila da se zadrze i Holins i Deda.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo saopštenje je klasičan damage control i prebacivanje odgovornosti na Radonjića na kome je sada da kaže što nije prihvatio ponudu

Imao je bolju ponudu drugog kluba, nije mogao da dobije garancije za budžet/plate igrača, osipanje tima. Nadam se bilo čemu konkretnom, a dobićemo verovatno ništa.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

Odvratno saopstenje. Tipicno covicevsko kada je nervozan, kada se stvari ne odvijaju onako kako je zamislio.

 

Jedini slican slucaj koji pamtim je Ostojina kretenska izjava u vezi Trinkijerija, kako mu je klub dao odlicnu ponudu za nastavak saradnje, a dobro znamo kako se to zavrsilo. Cak ni limar nije bas ovako ultimatumski neprimereno naveo datum do kada trener mora da se izjasni.

 

Ako su sanse da Dejo ostane jutros bile 20%, posle ove svinjarije su 2%.

Pa, dobro...Nije samo do Covica verovatno. I Radonjic se nesto pita i ako zateze oko bilo cega i nece da potpise onda moze i klub da kaze dokle se ide i kada da se presece.

 

Mislim da je pritisak na klubu veliki da se Radonjic potpise, ali se ovaj, s pravom ili ne, uzjogunio i na Malom Kalemegdanu takve stvari ne vole i sad je tu ultimatum. Saopstenje je vise za nas da ne dobijemo kolektivno mozdani i/ili srcani udar i da se zna da Radonjic ima ponudu i da klub hoce da ga zadrzi. Na neki nacin se prebacuje pritisak na Radonjica da se izjasni ili ako ne prihvati da kaze zasto. Da li ce Radonjic da takav nacin komunikacije prihvati, nisam siguran. Pre ce biti da ce se zahvaliti i reci "ne, hvala" pa  sve i da ne ode u PAO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovo saopštenje je klasičan damage control i prebacivanje odgovornosti na Radonjića na kome je sada da kaže što nije prihvatio ponudu

Imao je bolju ponudu drugog kluba, nije mogao da dobije garancije za budžet/plate igrača, osipanje tima. Nadam se bilo čemu konkretnom, a dobićemo verovatno ništa.

 

 

Bio je u tezoj situaciji u jesen 2020 kad je dosao u klub i kad je naisao na rasulo koje je ostavio Obradovic, tako da izvini, ali ne znam sta koj persun hoce Radonjic, kao da je pao sa kruske i da ne zna gde zivi? Ako je njemu DeDa kljucni igrac i Hollins, daj da zatvaramo radnju. Imace isti budzet kao i ove sezone, ne znam cemu strah, da ga pobedi Robija, pa sta i ako se desi to, nijedan zvezdas mu A neci redi za to, ako se desi. 

 

Ako odlazi jer hoce vise love, onda nije uopste trebao da obecava nesto Covicu usmeno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja imam nula razumevanja za ovo saopstenje...kao, uostalom i za vecinu onih koje potpisuje covic

 

klub moze da zna na cemu je i bez toga da javno targetira trenera koji mu je toliko toga doneo...i njegovo lazno zvezdastvo

Covic je takav

On je za jednog Svetislava Pesica sastavio slicno 

Link to comment
Share on other sites

Ima puno naslađivanja ovom situacijom a sve pod izgovorom nekakvih nemuštih politički korektnih stavova kako smo mi paranoični i kako preterano kukamo.

 

Nama se ponovo, nažalost, dešava 2017 godina. Sledi određeni reset pa ćemo videti šta i kako.

 

Čović simpatičan nije ali ne vidim sebe kao navijača neke nove sns Zvezde sa nekim Ostojim 2.0 na čelu.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covic je politicar koji jeste blizak sa vlascu onoliko koliko je to potrebno da bi se odrzao na poziciji na kojoj je. Plus je svakako neko ko zna dosta o kosarci i o vodjenju kosarkaskog kluba. Nije pao iz vedra neba kao ovaj njihov. Velika je to razlika.

 

I kad kazem da je velika razlika, to nije nametanje stava nikome, to je samo moje misljenje. Covic osim sto je podguzna muva ima i znanje o kosarci, za razliku od rivalskog predsednika koji o kosarci zna manje od ispodprosecnog navijaca.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Čović simpatičan nije ali ne vidim sebe kao navijača neke nove sns Zvezde sa nekim Ostojim 2.0 na čelu.

 

Pa i Čović je SNS, samo nezvanično.

Vazda mi je taj narativ presmešan kako Vučić oće da uleti u Zvezdu ali Čović ne da.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nedavno napisao da imam filing da ce se ubrzo stvoriti uslovi da se Alimpije vrati i da je on puno napredovao kao trener i da to za nas klub ne bi značilo nužno nesto loše. Naprotiv. A Deji sve najbolje u daljnjoj karijeri. Stvarno nas je zadužio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dulematic said:

 

Pa i Čović je SNS, samo nezvanično.

Vazda mi je taj narativ presmešan kako Vučić oće da uleti u Zvezdu ali Čović ne da.

 

Pa postoji i unutarstranacko previranje. Covic mislim da nije formalno clan partije, svakako saradjuje sa njom, ali isto tako i ne zeli da samo preda ono za sta se borio 10 godina, sto je meni razumljivo.

 

2017. godine je nastalo sranje, upravo zato sto Covic nije hteo da samo preda ono sto je stvorio, a izvukao je klub iz govana. A ovi su hteli da dodju na gotov posao i gazduju. Ja taj deo postujem kod Covica. Zasta se boris ako ces samo da predas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dulematic said:

 

Pa i Čović je SNS, samo nezvanično.

Vazda mi je taj narativ presmešan kako Vučić oće da uleti u Zvezdu ali Čović ne da.

i ono najbitnije, ne smeta im terzić u FKCZ koji samo ponekad izviri iz vučićeve guzice 

Link to comment
Share on other sites

Gotovo je ovo .... jezivo sta nam rade sa klubom... nema ovo veze sa Covice, cak i on je skapirao da mora da tu bude Radonjic ako zeli stabilan klub i napredak,i da nije isto FMP trenerka vrteska i Zvezda vrteska.... nije stala drzava iza naseg projekta i to je to ... jedino sto ostaje kao uteha je da smo pometlali Obradovicev skup roster , tj da nas nisu dobili na sportskom polju. A odluka na najvisem nivou je ocigledno da mit njihov mora da se sacuva od rasturanja

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovo saopštenje je klasičan damage control i prebacivanje odgovornosti na Radonjića na kome je sada da kaže što nije prihvatio ponudu

 

Gde li sam to već viđao van zvaničnog sajta, hmmm... 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Marcus said:

Gotovo je ovo .... jezivo sta nam rade sa klubom... nema ovo veze sa Covice, cak i on je skapirao da mora da tu bude Radonjic ako zeli stabilan klub i napredak,i da nije isto FMP trenerka vrteska i Zvezda vrteska.... nije stala drzava iza naseg projekta i to je to ... jedino sto ostaje kao uteha je da smo pometlali Obradovicev skup roster , tj da nas nisu dobili na sportskom polju. A odluka na najvisem nivou je ocigledno da mit njihov mora da se sacuva od rasturanja

Saopštenje je direktno pisao Čović i naravno da ima veze sa njegovom sujetom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...