Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ja bi zamolio ako može da se čisto zbog uroka izbriše onaj pokušaj slaganja rime u početnom postu jer ako je to ispucano nakon samo dva piva onda četrespetoj da se ukazom zabrani da rimuje najmanje tamo do 2K45-e...

Hvala unapred.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Predragdjape said:

Od bombasticnih pojacanja ocekujem samo Nedovica. Ostali koji budu dosli bice igraci koje poznajemo, ili su imali losu sezonu iza sebe sto se statistike tice li nisu toliko igrali. Uz ostanak Holinsa i Kalinica bicemo bar 30% jaci.

Ima ugovor vazeci 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nini3112 said:

Kaleb Tarczewski vidim se pominje,svakako mislim da je kvalitetan igrac koji nije pokazao ni 30% svog "talenta" ali bas za prvog centra ne znam🤔

Kod nas je su Kuzmic i Mitrovic vrlo dobri centri a realno su raspada, tako da bi od njega napravili Kuza iz Mvp sezone

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

jer ako je to ispucano nakon samo dva piva

Retko pijem, meni 2 piva i nekom ko pije cesce nije isto. 😄

 

Daj ti tvoje rime ja sam priznao da sam los.

 

Elem, kad smo kod Nedovica vec sam napisao da bi Radonjic bas izasao iz okvira da igra u paru Volters/Ivanovic i Nedovic 20 minuta po mecu. Ne ocekujem da bas toliko menja svoju filozofiju, jedino u slucaju da dodje bolji defanzivac od Voltersa pa da taj plej igra u paru sa Nedovicem a Ivanovic sa Holinsom na primer. Ivanovic i Markovic siguran sam da ostaju.

 

Bice da je to neki stranac iz Pao(Sarac rekao da ne gledamo f4 timove, znaci nije iz Olimpijakosa) pre nego Nedovic/Jovic a i kum je obicno za domace igrace pisao dobro jutro.

 

S obzirom da je Sarac rekao da dolazi domaci igrac umesto Kuzmica i jedan strani igrac, ako sam dobro razumeo znaci da dolazi domaci centar umesto Kuzmica i strani igrac na nekoj drugoj poziciji. Ili je mislio domaci umesto Kuzmica u smislu naseg pasosa a ne pozicije. 

 

Znaci ako je domaci umesto Kuzmica u smislu centar to mogu biti samo Bjelica ili Petrusev. Za Milutinova sumnjam da se ima novca. Nadam se da ne razmislja u pravcu Bobija sve i da hoce da ga puste na pozajmicu, iz vise razloga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 1945 said:

Retko pijem, meni 2 piva i nekom ko pije cesce nije isto. 😄

 

Daj ti tvoje rime ja sam priznao da sam los.

 

Elem, kad smo kod Nedovica vec sam napisao da bi Radonjic bas izasao iz okvira da igra u paru Volters/Ivanovic i Nedovic 20 minuta po mecu. Ne ocekujem da bas toliko menja svoju filozofiju, jedino u slucaju da dodje bolji defanzivac od Voltersa pa da taj plej igra u paru sa Nedovicem a Ivanovic sa Holinsom na primer. Ivanovic i Markovic siguran sam da ostaju.

 

Bice da je to neki stranac iz Pao(Sarac rekao da ne gledamo f4 timove, znaci nije iz Olimpijakosa) pre nego Nedovic/Jovic a i kum je obicno za domace igrace pisao dobro jutro.

 

S obzirom da je Sarac rekao da dolazi domaci igrac umesto Kuzmica i jedan strani igrac, ako sam dobro razumeo znaci da dolazi domaci centar umesto Kuzmica i strani igrac na nekoj drugoj poziciji. Ili je mislio domaci umesto Kuzmica u smislu naseg pasosa a ne pozicije. 

 

Znaci ako je domaci umesto Kuzmica u smislu centar to mogu biti samo Bjelica ili Petrusev. Za Milutinova sumnjam da se ima novca. Nadam se da ne razmislja u pravcu Bobija sve i da hoce da ga puste na pozajmicu, iz vise razloga.

 

 

Није Шарац рекао да долази домаћи уместо Кузмића, то се неће десити сигурно. Немамо бољег доступног домаћег центра од Кузмића, а да је тог профила и да може да одигра тако у одбрани. Апсолутно сам сигуран да он остаје.

 

Едит: погледао сам опет пост његов, иронично је он то рекао, готово сам сигуран.

Edited by Шеф стручног штаба
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Није Шарац рекао да долази домаћи уместо Кузмића, то се неће десити сигурно. Немамо бољег доступног домаћег центра од Кузмића, а да је тог профила и да може да одигра тако у одбрани. Апсолутно сам сигуран да он остаје.

 

23 hours ago, Šarac said:

Jednog stranca i jednog domaceg umesto Kuza,sta nam tesko. 

 

I ovako ga svi terate!

 

E sad jedino ako se salio, ali tako je rekao kao sto vidis. Ne pricam ja napamet nista...

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nini3112 said:

Kaleb Tarczewski vidim se pominje,svakako mislim da je kvalitetan igrac koji nije pokazao ni 30% svog "talenta" ali bas za prvog centra ne znam🤔

 

Da smo imali tog Kaleba i da smo imali jednog krstenog igraca na dvojci, verovatno bismo igrali plejof evrolige a aba liga bi bila setalica. Skoro svi porazi u nasoj sezoni dolazili su na osnovu nemogucnosti da odgovorimo na sut protivnika svojim sutem ili nemogucnosti da se izborimo u reketu. Znas kad bi Lesor izdominirao protiv Kaleba?

Ne bi ni 20% skokova uhvatio.

 

Mi smo ove sezone testirali limite nonsalantnosti po pitanju odabira igraca u rosteru. I sad imamo laboratorijski dokaz koliko je malo falilo da puknemo.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Redstar0356 said:

Kod nas je su Kuzmic i Mitrovic vrlo dobri centri

 

Uglavnom su bili loši, često i nepodnošljivi. 

 

Ali mogu da se složim da su i takvi bolji nego što bi bili u nekom drugom klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Tarzuski toliko podseca na Kuzmica po motorici, kretnji itd, cak su i iste visine. 

Vidim da je usao i u 30. godinu, tako da videcemo kako ce to izgledati

Edited by necke
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 1945 said:

 

 

E sad jedino ako se salio, ali tako je rekao kao sto vidis. Ne pricam ja napamet nista...

99% сам сигуран да се спрда са људима који прижељкују 16 нових играча и раскид уговора са пола постојећих, као и обично што ради. 

Кад прошло лето Куз није отеран, сад поготово нема логике после пристојне сезоне.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, 1945 said:

Znaci ako je domaci umesto Kuzmica u smislu centar to mogu biti samo Bjelica ili Petrusev. Za Milutinova sumnjam da se ima novca. Nadam se da ne razmislja u pravcu Bobija sve i da hoce da ga puste na pozajmicu, iz vise razloga.

 

u trenutku kada cela pop-nba javnost baca 5aka bjelici kako igra u finalu nba lige, on se ovde već neki put pojavljuje kao opcija za zvezdu. 

pre će doći neki igrač iz cska ili barce nego bjelica. 

 

što se druga bobana tiče, ja nikada nisam čuo da nba tim pozajmljuje igrača igde a kamo u evropu, koja ne znam ni da li je regulisana papirima nba lige.

mislim, slažem se da nam ne treba a još više se slažem da mi ne trebamo bobanu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

sto se tice centara, kod nas se vrte uvek ista imena, tako da setite se koji tri imena su se provlacila do poslednjeg dana prelaznog roka.. s tim sto izbacite noka, a po meni i petruseva, zbog milutinov scenaria, sto svodi situaciju na jedno ime jelte..

ako on ne bi hteo, onda bi se verovatno trazio neko drugi..

no opet ponavljam, smanjite kriterijume posto to mogi biti samo iz treceg esalona po kvalitetu iz el, nikakvi mikiji, pojtresi, bukeri i tome slicno..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

u trenutku kada cela pop-nba javnost baca 5aka bjelici kako igra u finalu nba lige, on se ovde već neki put pojavljuje kao opcija za zvezdu. 

pre će doći neki igrač iz cska ili barce nego bjelica. 

 

što se druga bobana tiče, ja nikada nisam čuo da nba tim pozajmljuje igrača igde a kamo u evropu, koja ne znam ni da li je regulisana papirima nba lige.

mislim, slažem se da nam ne treba a još više se slažem da mi ne trebamo bobanu. 

Bjelica u toku sezone je najavio da mu je ovo verovatno poslednja Nba sezona, naravno nista ne mora da znaci. Usao je u 34. godinu. Secamo se da je prosle sezone hteo da dodje u Zvezdu da odigra 2 meseca dok ne pocne Nba koji je pocinjao kasnije nego inace. Moje misljenje je da Bjelica dolazi, videcemo.

 

Ovo drugo si sve u pravu, ne znam ni sto sam napisao to, verovatno jer vise ljudi ovde spominjalo Bobija kao zelju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

u trenutku kada cela pop-nba javnost baca 5aka bjelici kako igra u finalu nba lige, on se ovde već neki put pojavljuje kao opcija za zvezdu. 

pre će doći neki igrač iz cska ili barce nego bjelica. 

 

što se druga bobana tiče, ja nikada nisam čuo da nba tim pozajmljuje igrača igde a kamo u evropu, koja ne znam ni da li je regulisana papirima nba lige.

mislim, slažem se da nam ne treba a još više se slažem da mi ne trebamo bobanu. 

 

Milko Bjelica, Uini, ne Nemanja. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ako Bjelica dodje samo da ćoskari i pripaljuje trojke sa 400 metara, onda i ne mora. Ako hoce da pocne da igra kosarku, a ne da radi ono sto radi i u reprezentaciji neko vremale, onda je odlicno ako dodje. Pa valjda je u njemu nesto ostalo kosarke iz vremena pre jebene nba.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, n4l1m said:

sto se tice centara, kod nas se vrte uvek ista imena, tako da setite se koji tri imena su se provlacila do poslednjeg dana prelaznog roka.. s tim sto izbacite noka, a po meni i petruseva, zbog milutinov scenaria, sto svodi situaciju na jedno ime jelte..

ako on ne bi hteo, onda bi se verovatno trazio neko drugi..

no opet ponavljam, smanjite kriterijume posto to mogi biti samo iz treceg esalona po kvalitetu iz el, nikakvi mikiji, pojtresi, bukeri i tome slicno..:default_coffee:

Što?  ja bih ga stavio na vrh liste, bio je već dogovoren u mini prelaznom roku ... šta se to promenilo u međuvremenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Ako Bjelica dodje samo da ćoskari i pripaljuje trojke sa 400 metara, onda i ne mora. Ako hoce da pocne da igra kosarku, a ne da radi ono sto radi i u reprezentaciji neko vremale, onda je odlicno ako dodje. Pa valjda je u njemu nesto ostalo kosarke iz vremena pre jebene nba.

 

bjelica u dubsima igra odlično: razigrava saigrače, cepa trice, igra finu odbranu na ozbiljnim igračima

stvar je u tome da njemu igra golden statea prija a siguran sam da mu prija i što može da odigra 15ak minuta po tekmi i da ne bude fokus odbrane

 

mislim da u ovim godinama ne možemo očekivati od njega da bude vodeći igrač ekipe, pa u tom smislu se nadam i da ne razmišlja o povratku, jer će random neznalice da ga psuju očekujući neku dominaciju. imaće svakako priliku da ostane u golden stateu ili u random nba ekipi

Edited by uini
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...