Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

9 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ovo pise da je 2020. sad vidim na drugo citanje. Ali opet, ima slika s decom gore

 

Evo rekonstruisao sam kako se desilo da okačim pogrešnu informaciju: radio sam pretraživanje članaka o Đokoviću u rasponu od 16.12. do kraja decembra i izbacio mi je englesku vest na sajtu min. zdravlja. U njoj je kao (pogrešan) datum bio naveden decembar 2021, dok je u srpskoj, koju sam pronašao jer nisam hteo da kačim englesku ispravan tj. pretprošlogodišnji. Naravno, nije mi palo na pamet da su zeznuli datum na engleskoj pa nisam ni primetio razliku.

 

36pdZFt.png

 

https://www.zdravlje.gov.rs/vest/en/434/minister-loncar-and-novak-djokovic-in-kbc-dr-dragisa-misovic-djokovic-donated-a-cutting-edge-scanner-to-the-hospital-kbc-dragisa-misovic-.php
https://www.zdravlje.gov.rs/vest/352608/novak-djokovic-poklonio-misovicu-najsavremeniji-skener.php

Edited by erwin
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad više nije toliko ni bitno da li će mu dati da igra, s ovim da je šatro bio pozitivan, a onda se šetao bez maski i širio virus, biće upamćen kao najveća budaletina koja je bila broj jedan u tenisu. Jebo ti umeće u mlaćenju reketom po loptici, kad je to sve što znaš.

Bolje lepo da prizna da je lažirao test, da se ne sramoti. Bolje biti i lažov, ali donekle pametan, nego totalni kreten.

Edited by Wookie
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, implant said:

 

Da si imalo pratio moja pisanja (kao i pisanja nekih drugih ljudi koje proglašavaš Srkijevim svedocima) znao bi da meni Januar ne može da bude pokvaren ako Đoković ne igra, kao i da o njemu mislim da je dileja po pitanju vakcinacije i odnosu prema pandemiji. To ne opravdava diletantsko i "da se jebem a da mi ne uđe" ponašanje australijskih vlasti. Pošto ne shvataš da jedno ne isključuje drugo i nisi pratio duskusiju od početka nego si uleteo sa željom da nam pokažeš kako si ti svetski čovek i mnogo zajeban baja a mi Srkijevi svedoci, ti si, prijatelju, nedorastao diskusiji i trol - na ovoj temi. Ne bih voleo da te banuju, ne mislim da zaslužuješ to a imam i još puno muzike za tebe ako nastaviš u tom tonu:

 

 

Nikognikad nisam nazvao srkijevim svedocima, opet svasta pises. Nisam te citao, a i nemam neku zelju jer ti je  vokabular veoma ogranicen i mislim da ti ni ponasanje nije nista bolje. Sta ima da pratim situaciju, valjda ti je sad malo jasnije kako i sta.. Australija je ozbiljna drzava i sigurno se nije zajebavala. Svaki carinik na svetu moze da kaze bilo kome da ne moze uci i nista to ne moze spreciti,a ovde je ocigledno nesto bilo sumnjivo.

 

Sve u svemu ne trolam,ok,ne pratim tenis sem Noleta ponekad, ali sumnjam da si ti neki poseban strucnjak. Posto jesam pratio eru Agasija,Samprasa,Kurijera,Ivanisevica, Cenga, Arance Sancez, Graf, Mala Mo itd...svakako stanje je tamo takvo da sve provere kako treba, a ti misli da je drzava kao Australija nesto pogresila.

 

S'postovanjem

 

Devil

Link to comment
Share on other sites

Pa onda je budaletina na kvadrat, Koliko to kasni taj rezultat testa? Ili hoćeš reći da je znao da je pozitivan i da ga apsolutno nije bilo briga koga će da zarazi? Meni se više sviđa opcija da je lažirao, nego da je samoživi kreten koji apsolutno nema obzira prema zdravlju drugih ljudi.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 
Tehnicar isao peske [emoji38]_2:
Pa se zapio u kafani, čekao slavu 19.12 i predao uzorak tek 21. (20. se treznio od slave).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

bemliga,nase  legalne  prostitutke imaju bolje advokate ( ovo iz iskustva govorim) od ovih za ove belosvetske face .:smiley5:
pod uslovom da su ovo verodostojni podaci.
Izvini, ali gde ti radiš? [emoji23]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Na stranu kretensko ponasanje australijskih vlasti i sraman odnos prema njemu, na stranu odvratno izvestavanje stranih medija i mlaka reakcija tenisera za cija prava se borio Novak, na stranu euforija kod domacih dramosera koji su konacno nesto uspeli u zivoru jer je Novak sjeban, na stranu orgazmicne reakcike Čanka i ostalih Videnovića ovog regiona.... Ali, čoveče... Alo, Novače, pa stavi prst na čelo pa priupitaj tu svoju evidentno van tenisa prilicno naivnu i tupavu glavu ŠTA TI JE SVE OVO TREBALO. Šta ti treba  da tvoj kreten od tatka pravi majmunisanje po Beogradu, priča gluposti. Šta ti treba da pravis budalu od sebe, a napravio si je. To sto su ovi sto te jebavaju tamo i razapinju idioti ne umanjuje tvoju epsku idiotariju

Novak je igrac koji stalno uči, menja, napreduje... Novak je čovek koji nista ne ući iz svojih brljotina, nece ni iz ove nista naućiti. Nastavice da se bori sa vetrenjacama, samo sto mi fanovi u ulozi Sanča Panse sve manje imamo volje da trpimo njegove budalastine.

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...