Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

7 minutes ago, erwin said:

Peticija za izbacivanje kengura iz zoo vrta u Beogradu i na Paliću kao znak odmazde protiv fašizma Australije u slučaju Đoković

https://www.peticije.online/peticija_za_izbacivanje_kengura_iz_zoo_vrta_u_beogradu_i_na_paliu_kao_znak_odmazde_protiv_faizma_australije_u_sluaju_okovi

Brate ja sam iz zezanja jutros ovde okačio ideju 🙂 Kad ono...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

 

On je imao papir da preda komisiji, oni nece istrazivati je li bio u karantinu posle toga ili nije, to nije njihova zona interesa zato sam i rekao da bi to bilo win-win.

 

 

Da, sve ove gluposti što mi otkrivamo u pravnom smislu nisu bitne. Mogao je da ide i kašlje u ljude što se sudije tiče nije vezano za vizu.

 

Ali sa medijske / PR strane je itekako bitno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

A šta je s poverljivošću medicinskih podataka i tako to?

pa ne spada sve sto ima veze s medicinom  pod poverljive medicinske podatke. a tek bi bio haos da je zatrazio da ovaj tekst tuzbe ne bude javan i da je trazio odsustvo javnosti na sudjenju.

Link to comment
Share on other sites

jel su njemu ameri advokati?

mi smo porodicno u jednom procesu sa americkom drzavom /americkom vojskom , u saobracajnoj nesreci su pijani americki vojnici ubili mog deku koji je inace bio kao u srbiji predsednik suda u palmi .evo gpdinama ne mozemo im nista, vojnike odmah vratili u usa i cvrc.uzas jedan koliko su oni komplikovani za resavanje slucaja ....

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

pa ne spada sve sto ima veze s medicinom  pod poverljive medicinske podatke. a tek bi bio haos da je zatrazio da ovaj tekst tuzbe ne bude javan i da je trazio odsustvo javnosti na sudjenju.

Drugo je javnost na sudjenju a drugo je objaviti ovaj tekst par dana unapred jer pruzas informacije drugoj strani - to je neobicno (bar meni), njima olaksavas posao. mozda tako mora ali mi je nelogicno, ne znam da li ima neki advokat na forumu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Drugo je javnost na sudjenju a drugo je objaviti ovaj tekst par dana unapred jer pruzas informacije drugoj strani - to je neobicno (bar meni), njima olaksavas posao. mozda tako mora ali mi je nelogicno, ne znam da li ima neki advokat na forumu

Ma ovde je samo etičan svet čuj advokat...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

Drugo je javnost na sudjenju a drugo je objaviti ovaj tekst par dana unapred jer pruzas informacije drugoj strani - to je neobicno (bar meni), njima olaksavas posao. mozda tako mora ali mi je nelogicno, ne znam da li ima neki advokat na forumu

koliko sam ja ispratila, Novakov tim je imao rok do subote u npr. 2 popodne da podnese dokumenta. tj. tuzbu i pretpostavljam da je to sad to. a valjda je ta tuzba javna, sigurno nije u pitanju nesto od znacaja za nacionalnu bezbednost.

do nedelje u recimo 6 ili 8 popodne odbrana drzave ima rok da podnese koje god dokumente oni treba, pa onda u ponedeljak (bese u 10 ujutro) sud zaseda (a valjda sudija prvo procita sve ovo sto su mu/joj podneli i informise se), pa krece rasprava. bar tako je receno a i tako je u tv pravnnim dramama :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...