Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ovo polako postaje multi-međunarodni skandal, sad kada su se i Česi uključili :ajme:.

 

Ne verujem da će ga pustiti da igra, a ako ga kojim slučajem puste bilo bi dobro da se vrati kući, jebeš i slem i rekord i sve. Neka da izjavu da nije sposoban da igra na potrebnom nivou, kao što verovatno i nije, posle svega.

 

Australija, u situaciji pandemije, očigledno nije sposobna da organizuje ovakav turnir. Da ti juriš ljude koje si prethodno pustio u zemlju i direktno sa terena ih odvodiš u smeštaj za azilante (koji su posebna priča)...to je baš dno dna i pokazuje ozbiljan nivo neozbiljnosti, nehumanosti, a u slučaju Đokovića i zle namere - u to sam sada već potpuno siguran, naročito posle izjave ministarke sporta od juče.

 

Pre nego što se dežurni trolovi nakače sa nebuloznim konstrukcijama o nekom branjenju i promovisanju antivax stavova ovde, molim da uzmu u obzir da o tome sve više piše i zapadna, Novaku ne baš naklonjena štampa. Ovo više nema veze sa vakcinama, u pitanju je čista (tj. prljava) politika.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

opet, s druge strane, to bi znacilo da na ozi strani sede apsolutni i totalni retardi

O da, i to nije ništa novo i nema mnogo veze sa Đokovićem, niti sa virusom. Jednostavno prolaze ispod radara pošto se niko realno ne bavi njima, niti koga nešto posebno interesuju.

John Oliver se dosta bavio njima i njihovim političarima 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Totalno zbunjujuče. Ovo bi značilo da je taj ATAGI na svoju ruku, pod pritiskom Tileya, i uprkos negativnom odgovoru ministra zdravlja, odobrio exemptione. Zvuči (slovenci bi rekli) "za lase privlečeno".

 

Prvo što ne verujem da Tiley ima moč da natera jedan vladni medicinski odbor da prekrši zakon, odnosno naređenje samog ministra zdravlja.

 

Meni ovo više izgleda da su oni morali nešto da bubnu ispočetka kao razlog (viza). Pa se je zbog appeala ovo razvuklo i dobilo na medijskoj pažnji, zato moraju da izmisle neke kredibilnije odgovore na pitanja. Ali je to ipak na klimavim nogama, kad se ti posle 2 dana sage teg setiš ovakvih stvari...

 

Mislim da nema potrebe da više nagađamo šta je razlog, ko je pogrešio i ostalo. Čim oni u 48 sati promene 3 priče (pogrešna viza, nepotpuna dokumentacija, Đoković laže), jasno je da nešto muljaju. 

 

Meni izgleda da su oni očekivali da će se Novak mirno vratiti u Srbiju i da im na pamet nije pala opcija u kojoj on pristaje na svo ovo maltretiranje. Carski bi bilo da ga puste da igra a da on odbije, nadam se takvom raspletu. Em bi se strasti brže stišale i antivax ekipa ne bi mogla više da jaše na ovome (za to jahanje je i Đoković kriv, da se ne lažemo, i potpuno je ludilo da su Australijanci uspeli da stave neke druge stvari u fokus javnosti), em bi takav potez bio ekvivalent poseravanju na centar Rod Lejver arene, što im od srca želim. Da odigra turnir, mislim da sada ni za koga više nije dobro.

Edited by implant
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, implant said:

Ovo polako postaje multi-međunarodni skandal, sad kada su se i Česi uključili :ajme:.

Već je postao, pošto su Česi uputili zvaničnu protesnu notu preko ambasade u Australiji, i oni će morati na nju da odgovore. Mislim da su oni mnogo oštrije postupili, pošto nisu samo "usmeno" protestvovali, kao naši, nego to digli na najveći nivo. Tu se međutim vidi ozbiljnost države, ali to je druga i duga priča.

Edited by Don Juan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Toliko je to široka i kompleksna tema, a ti vidiš samo delić toga, a nije ovo mesto gde ću da gubim vreme objašnjavajući.
Mene iskreno zanima, a verujem i još neke, tako da ako možeš u par crta da napišeš i/ili da nas uputiš na neke izvore. Hvala.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vanjabarsa said:

nadal celog zivota prica ono sto mu kaze/napise  njegov pr , ujka toni .... pokusava da glumi nekakvog politicki korektnog tipa pocev od nebuloze da je navijac reala ( to je iskljucivo zbog odnosa katalonije i ostatka spanije :ss:) pa sve njegove truckaluce o necemu vaznom i o aktuelnim dogadjajima za koje su ga pitali  do danas. nije tip koji ima svoj stav i meni je on kao neka marioneta na konferencijama a na stranu sto nikad nije savladao engl. da bi mogao da se ljudski izrazi i izjasni.e sad , dali je to do njegovih kapaciteta ili ne/zelje , ko ce ga znati.

 

starijoj gardi spanskih tenisera svaka cast sto se ne libe da kazu svoj stav.

Lepo si ovo sazela, ovo je i neki moj stav o njemu, plus mi je uvek bio nekako isprogramirani bezveznjak bez harizme ( Endi mi je van terena jos i najgotivniji clan one  stare 3+1 cetvorke ). Na stranu njegovi igracki kvaliteti i impozantna borbenost, mozda i najimpresivnija otkad pratim sport.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, implant said:

. Carski bi bilo da ga puste da igra a da on odbije, nadam se takvom raspletu. Em bi se strasti brže stišale i antivax ekipa ne bi mogla više da jaše na ovome (za to jahanje je i Đoković kriv, da se ne lažemo, i potpuno je ludilo da su Australijanci uspeli da stave neke druge stvari u fokus javnosti), em bi takav potez bio ekvivalent poseravanju na centar Rod Lejver arene, što im od srca želim. Da odigra turnir, mislim da sada ni za koga više nije dobro.

Najbolje bi bilo da se pozove na zaštitu svog mentalnog zdravlja i da mu treba oporavak, i da ode kući, ali prvo naravno da dobije pozitivnu presudu. Da vidim ko bi smeo da mu ospori takav argument :classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da generalno postoji zivi prenos iz tih sudnica (zbog pandemije) gde se onda valjda mogu da ukljuce zainteresovani novinari&Co (tako sam razumela citajuci nekoliko twitova one neke sudske (pri)pravnice cije sam postove stavljala pre neki dan). u ovom slucaju, ocigledno postoji ogromno interesovanje mnogih, te ce se mnogi ukljuciti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Nadam se da nece da ga puste iz vise razloga. Ispali su teske dzukeletine i sada ne zasluzuju da se izvuku iz ove situacije. Ako mu dozvole da igra, bice izlozen svemu i svacemu, od samog terena pa do razapinjanja u medijima. Uzimajuci sve u obzir, vrlo tesko bi uzeo ovde titulu.

Pa evo pominje se već da je dobijao zvižduke na ženskom meču u Adelaidu kada mu se pominjalo ime

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alcesta said:

Najbolje bi bilo da se pozove na zaštitu svog mentalnog zdravlja i da mu treba oporavak, i da ode kući, ali prvo naravno da dobije pozitivnu presudu. Da vidim ko bi smeo da mu ospori takav argument :classic_tongue:

 

Ma uspeli bi oni da okrenu i to protiv njega. Kao, izmišlja sad da ispadne žrtva... Nema respekt do ljudi koji stvarno imaju probleme sa mentalnim zdravljem. Šta on, beli muškarac milioner ima da bude depresivan. Itd

 

Šokiran sam ovim što priča Nick. Jbt, kao da nas je lik sve redom trolovao onim hejtanjem zadnjim par godina 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2022 at 2:03 PM, deez nuts. said:


Legendarni Fiser je bio sigurno veci retard od ovog naseg.

Budale su bili i Hendrix i Maradona, teske budale. Narkomancine, incidentalni, pišači uz vetar... No, dok je veka i sveta znace se za njih i Fišera. Ako šalju ponovo u svemir nesto sto bi simbolizovalo nasu planetu, moze tu da se nadje neka Bobijeva partija, Maradonin gol, Hendriksova svirka.

Za njih ce znati dolazece generacije i ostace ikone, dok ce kreteni iz tadasnje americke administracije ostati samo kreteni.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...