Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

1 hour ago, Lil3LE said:

Sta mislite, koje su sanse da Djokovic zaigra na AO? Meni se cinilo 0, ali se mnogo prasine podiglo prethodna 2 dana.

Ja tipujem da ce u ponedeljak da se nadje neki kompromis izmedju Novakovih usa advokata i Australijske vlade, pustice ga da igra s tim da se jos ispita itd ali kad ce stvarno da ga puste na slobodu i kakav ce on biti posle ovih pet dana netreniranja maltretiranja jedenja ko zna cega i slicno to je druga prica

Edited by ciao
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ga neće pustiti, to bi bile dodatne nedelje košmara umesto par dana. Nije on robot da osvaja titule posle ovako nečeg, a posle ovoga sve manje od titule je neuspeh, a što se mene tiče ni 5 titula ne bi ovo popravilo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da ce igrati. Sve vreme to mislim. Mozda zato sto mi deluje da je vecina argumenata na njegovoj strani. Plus se digla mnogo veca buka nego sto je skotina mislio i polako se odgovornost prebacuje na tajlija.

 

Kratak osvrt na ono sto je neko rekao da su medin i nadalov komentar korektni. Nidje veze. Meda u metu, a nadalov komentar je u rangu devilovog ovde na forumu. I gori, nije pokazao da razume situaciju niti ikakvu empatiju. Aleks Koreca je ispao car, za razliku od njega.

Tezak klosar nadal, ne prestaje da dokazuje to.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nece da ga puste iz vise razloga. Ispali su teske dzukeletine i sada ne zasluzuju da se izvuku iz ove situacije. Ako mu dozvole da igra, bice izlozen svemu i svacemu, od samog terena pa do razapinjanja u medijima. Uzimajuci sve u obzir, vrlo tesko bi uzeo ovde titulu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar mi sada nije jasna : u onom tekstu citiranom od strane erwina pise "...Such people would “not be approved for quarantine-free entry,"... - odnosi se na one koji nemaju punu vakcinaciju ali to znaci po meni da oni mogu da udju ali da prvo odrade karantin a Novak je na to hteo da pristane od pocetka (mislim da su to bile insajderske info od crnog) ali niko nije pominjao varijantu karantina posle tj sada nego ili mozes ili ne mozes da udjes. Jesam u pravu? odakle sad prica o karantinu?

 

Ja bih volela da mu dozvole da igra jer bi to znacilo da je on u pravu tj nije lazov lopov falsifikator itd ali da on kaze da posle ovog tretmana nije u stanju da igra na svom nivou i da zbog toga nece da ucestvuje

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno - bude li igrao na ovogodišnjem AO i nekako ga uspije osvojiti, u mojim očima, a i mnogih drugih, postaje mentalni sportski GOAT, a i na onoj pravoj sportskoj GOAT listi ulazi u najuži krug. Ni sad nije daleko od toga ali kažem, ovo bi diglo stvari na neki novi nivo. Navijam za njega u svakom slučaju.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Da, to sam ja već ranije primetila, ali ko zna koliko je verzija tih pravila bilo, ne vredi više lupati glavu.

 

Ode mi citat nekako ispod odgovora...

Pa Nadal je rekao ono što priča sve vreme o vakcinama, i što je sasvim u redu. A ovde ga barem ne može niko optužiti da je bio licemeran i da se pravio da mu je žao Đokovića kad očigledno nije :classic_biggrin: da nije bilo polufinala RG možda bi mu bilo malo više žao.

Slažem se s Ozmom po ovom pitanju, trebalo je da se založi deklarativno makar da se kolegi poboljša tretman, kao što bi trebalo za bilo kog drugog kolegu tenisera, ali to retko ko osim Novaka i radi.

A Koreča je uvek prema Novaku maksimalno fer.

6 minutes ago, Losmi17 said:

I ja mislim da ce igrati. Sve vreme to mislim. Mozda zato sto mi deluje da je vecina argumenata na njegovoj strani. Plus se digla mnogo veca buka nego sto je skotina mislio i polako se odgovornost prebacuje na tajlija.

 

Kratak osvrt na ono sto je neko rekao da su medin i nadalov komentar korektni. Nidje veze. Meda u metu, a nadalov komentar je u rangu devilovog ovde na forumu. I gori, nije pokazao da razume situaciju niti ikakvu empatiju. Aleks Koreca je ispao car, za razliku od njega.

Tezak klosar nadal, ne prestaje da dokazuje to.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, erwin said:

 

Totalno zbunjujuče. Ovo bi značilo da je taj ATAGI na svoju ruku, pod pritiskom Tileya, i uprkos negativnom odgovoru ministra zdravlja, odobrio exemptione. Zvuči (slovenci bi rekli) "za lase privlečeno".

 

Prvo što ne verujem da Tiley ima moč da natera jedan vladni medicinski odbor da prekrši zakon, odnosno naređenje samog ministra zdravlja.

 

Meni ovo više izgleda da su oni morali nešto da bubnu ispočetka kao razlog (viza). Pa se je zbog appeala ovo razvuklo i dobilo na medijskoj pažnji, zato moraju da izmisle neke kredibilnije odgovore na pitanja. Ali je to ipak na klimavim nogama, kad se ti posle 2 dana sage teg setiš ovakvih stvari...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, alcesta said:

Da, to sam ja već ranije primetila, ali ko zna koliko je verzija tih pravila bilo, ne vredi više lupati glavu.

 

Ode mi citat nekako ispod odgovora...

Pa Nadal je rekao ono što priča sve vreme o vakcinama, i što je sasvim u redu. A ovde ga barem ne može niko optužiti da je bio licemeran i da se pravio da mu je žao Đokovića kad očigledno nije :classic_biggrin: da nije bilo polufinala RG možda bi mu bilo malo više žao.

Slažem se s Ozmom po ovom pitanju, trebalo je da se založi deklarativno makar da se kolegi poboljša tretman, kao što bi trebalo za bilo kog drugog kolegu tenisera, ali to retko ko osim Novaka i radi.

A Koreča je uvek prema Novaku maksimalno fer.

 

O cemu pricamo, Nik je pokazao mnogo veci nivo empatije.

Jednostavno je nadal ozbiljna ljigica, svaka cast ljudima koji i dalje veruju u good guy pricu za njega.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Totalno zbunjujuče. Ovo bi značilo da je taj ATAGI na svoju ruku, pod pritiskom Tileya, i uprkos negativnom odgovoru ministra zdravlja, odobrio exemptione. Zvuči (slovenci bi rekli) "za lase privlečeno".

 

Prvo što ne verujem da Tiley ima moč da natera jedan vladni medicinski odbor da prekrši zakon, odnosno naređenje samog ministra zdravlja.

 

Meni ovo više izgleda da su oni morali nešto da bubnu ispočetka kao razlog (viza). Pa se je zbog appeala ovo razvuklo i dobilo na medijskoj pažnji, zato moraju da izmisle neke kredibilnije odgovore na pitanja. Ali je to ipak na klimavim nogama, kad se ti posle 2 dana sage teg setiš ovakvih stvari...

ATAGI je organ ministarstva zdravlja na nacionalnom nivou, oni savetuju ministra zdravlja, tako da bi valjda trebalo on da sluša njih :classic_biggrin: a svakako vlada ne može da ne zna koje su njihove preporuke.

 

Ne bi me iznenadilo da se kola slome na Tajliju i da ga na kraju smene, ili da podnese ostavku.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

Pa sigurno nece premijeri i ministri da ispadni na kraju krivi i to u godini izbora. Mozda eventualno nadju tog catu koji je lupio "pecat" (vizu)  u Novakov pasos i zrtvuju jadnicka (ili Micu salterusu)

Kod nas u takvim slučajevima obično nastrada sekretarica, poturila je jadnom direktoru nešto da potpiše na brzinu a on nije siromah znao šta, ili je proneverila silne pare služeći se njegovim podacima i uplatila sebi na račun na Kajmanima, i tome slično. On naravno nije ni o čemu imao pojma :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

nadal celog zivota prica ono sto mu kaze/napise  njegov pr , ujka toni .... pokusava da glumi nekakvog politicki korektnog tipa pocev od nebuloze da je navijac reala ( to je iskljucivo zbog odnosa katalonije i ostatka spanije :ss:) pa sve njegove truckaluce o necemu vaznom i o aktuelnim dogadjajima za koje su ga pitali  do danas. nije tip koji ima svoj stav i meni je on kao neka marioneta na konferencijama a na stranu sto nikad nije savladao engl. da bi mogao da se ljudski izrazi i izjasni.e sad , dali je to do njegovih kapaciteta ili ne/zelje , ko ce ga znati.

 

starijoj gardi spanskih tenisera svaka cast sto se ne libe da kazu svoj stav.

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Kod nas u takvim slučajevima obično nastrada sekretarica, poturila je jadnom direktoru nešto da potpiše na brzinu a on nije siromah znao šta, ili je proneverila silne pare služeći se njegovim podacima i uplatila sebi na račun na Kajmanima, i tome slično. On naravno nije ni o čemu imao pojma :classic_cool:

evo, nasli smo ko je kriv za sve:

271592591_2387124251423480_2616103559637

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

A ove mucenike sto drze u kampovima po 9 godina i hrane ih crvima?

 

Zaista divni i obzirni ljudi...

 

Toliko je to široka i kompleksna tema, a ti vidiš samo delić toga, a nije ovo mesto gde ću da gubim vreme objašnjavajući.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Toliko je to široka i kompleksna tema, a ti vidiš samo delić toga, a nije ovo mesto gde ću da gubim vreme objašnjavajući.

 

Sreca pa se ova tema dotakla i njih, cisto da ostatak sveta uckljucujuci i njen ''analni otvor'' gde mu jelte mi dodjemo vidi i delic toga, kakva je to obecena i nadasve demokratska zemlja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, erwin said:

BBC-jev novinar bio je prilično neprijatan i naglasio da stvari izgledaju kao da je u pitanju politička reakcija na stav javnosti povodom Đokovićevog dolaska dok je intervjuisao zamenika predsednika vlade Australije Barnabija Džojsa, koji je sve vreme sugerisao da je Đoković lažno popunio papire, tvrdio da je Đoković jedini koji može biti odgovoran za novonastalu situaciju i rekao da situacija nije neprijatna po pitanju australijskog ugleda (od 14:00).

 

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/w172xv5jm5b5tnp

Dobro ga je novinar naribao. Barnaby Joyce, poznati lažov (https://www.abc.net.au/news/2018-02-13/barnaby-joyce-upcoming-role-acting-pm-unsustainable-labor-says/9425426

), sugeriše da je Novak pogrešno popunio papire ali nije smeo i ne može/sme da potvrdi. Sam Barnaby je rekao da ako je Novak dao tačnu informaciju, onda je to drugi problem. Nekoliko puta je napomenuo da mora da bude pažljiv šta govori zbog suda :roflmao:. Izgleda kao da već počinje da se vadi ako Novak pobedi na sudu, što mi se čini sve izglednije. 

Edited by Darko
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...