Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Jbg, jbg... kovid19 je zasad koštao Noksu 20ak nedelja na prvom mestu i zabrane učešća na slemu koji je osvajao 9 puta u zadnjih 14 godina. Ovo prvo nije moglo da se izbegne, ali ovo drugo...

 

Da l' će i pred RG da čeka do zadnjeg dana da vidi hoće li mu proći medicinsko izuzeće, ako i tamo uvedu nekakvu obavezu vakcinacije? Ili neće valjda i u Francuskoj da ga tupe? Ili će, ako bude 2G, ili vakcina ili skoro preležao, da "obezbedi" sebi novu infekciju kovidom19, da se uklopi u zadati interval? Ili će da sačeka onda Vimbldon? Ili će sigurno do tad da prođe korona, samo treba biti strpljiv?

 

Izuzetno rizična strategija. Ali bitno da se slučajno ne vakciniše (da budem jasan, ne nekom "novom i nedovoljno proverenom" vakcinom, već Sinofarmom).

 

A možda ga glad za pobedama i trofejima natera da prelomi, videćemo. A na AO, posle ovakvog državnog zajebavanja, mislim da više ne treba da ide, što je dobro, taman da zadnje godine karijere odradi ko u vreme kada je AO bio nebitan slem :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, KfJ said:

Probo Nole na dza bu, sa opravdanjem od Nestorovica i vodenim zigovima

srpskih ministarstava, ali sacekali ga na penal da kesiraju politicke pojene i sad hajfajvuju i 

otvaraju vise boca sampanjca odjednom.

 

 

Ovaj post lici na dza bu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde sto djavola moram da citam na kosarkaskom pdfu posle bolnih poraza, nego je sad i ovde.

Bukvalno ga 15 osoba citira i objasnjava jedno te isto, ali lik i dalje drvi ili prosto ne razume/ne cita.

Dajte, ne hranite trola. Dovoljno je vec puta objasnjeno/ispricano.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Clash said:

Ja mislio imas neku foru a ti klasicno srbski, u smece kaznu.

btw. ja stanujem na Novoj Detelinari tako da mi je borba za parking svakodnevnica.

Ja sam u Starom Gradu, ali redovno idem kod Sajmista. Tek ce biti problemi, a nema fore. Vidi parkirao sam se aj neampojma 200x upisali su mi tri kazne sto je kad bih platio nekim cudom 2700dinara..pa vidi racunicu. Mada neki moj drug,keva mu se vodi kao invalid valjda pa na nju kola..tako nesto..al dotl bas ne bi isao. Cak i ne vidjam te sto naplacuju kazne. Ti mozes tamo negde da se parkiras kod hotela Park tamo se parkiraju ovi sto rade tu negde iz drugih delova grada, vecito pun a hotel prazan manje vise sem sad kad su bili neki sahisti.

Link to comment
Share on other sites

Ali ovi sturi i nemusti odgovori koji dolaze od zvanicnika iz aus...

Jasno je da je velika namestaljka u pitanju i/ili politicki poeni.

Verujem cak da ima solid case da naplati dve stvari:

-propustenu zaradu za AO, kao favorit broj 1

-patnja za dusevni bol, bla bla, nezakonito pritvaranje maltene i slicno

 

Pa nek tuze feds posle svoj medicinski tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa treba da tuzi i Australiju (Vladu) i Viktoriju i AO, pa da ko Dzini (od USO) trazi odstetu. Posle te pare moze da da u dobrotvorne svrhe, za otvaranje jos nekih vrtica po Srbiji.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, wwww said:

 

znaci nisu mu priznali imunitet koji je stekao reinfekcijom u poslednjih 6 meseci :twak::ajme:

 

i posle ovoga neko spocitava Novaku njegovo interpretiranje nauke :classic_rolleyes::twak:

 

2 minutes ago, wwww said:

FIX_QJlXwAAyW1k?format=png&name=900x900

 

 

Ovo ima potencijala da preraste u vrlo neprijatnu situaciju, tj. međunarodni skandal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Now it can be revealed that his likely reason for requesting an exemption was having contracted Covid-19 twice within the past six months.

Jesam ja dobro razumeo iz ovog teksta sa je on naveo da je u prethodnih 6 meseci dva puta zakačio covid?

Pa zar mu nije bilo lakše da mu vucko sredi papire da je primio bilo koju vakcinu nego da izmišlja ovo?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alcesta said:

Žaliće se na odluku, saga još traje.

 

Mozda je ostalo jos vremena da Vucic pokusa trojku sa centra, ali to je to.

 

Sad treba biti mudar i obezbediti boraviste u Francuskoj, da bude u Parizu par meseci pre RG.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shonke said:

Now it can be revealed that his likely reason for requesting an exemption was having contracted Covid-19 twice within the past six months.

Jesam ja dobro razumeo iz ovog teksta sa je on naveo da je u prethodnih 6 meseci dva puta zakačio covid?

Pa zar mu nije bilo lakše da mu vucko sredi papire da je primio bilo koju vakcinu nego da izmišlja ovo?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

on je bio na kosarkaskoj utakmici CZ - Barselona s krcatim tribinama, gde niko nije ni nosio maske, a bilo je skandiranja, i gde se na kraju silno izpozdravljao s brojnim igracima Barselone (oni hteli da se slikaju), od kojih je jedan dan-dva kasnije bio pozitivan. vrlo verovatno da je tu pokupio virus, verovatno cak i omicron varijantu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

on je bio na kosarkaskoj utakmici CZ - Barselona s krcatim tribinama, gde niko nije ni nosio maske, a bilo je skandiranja, i gde se na kraju silno izpozdravljao s brojnim igracima Barselone (oni hteli da se slikaju), od kojih je jedan dan-dva kasnije bio pozitivan. vrlo verovatno da je tu pokupio virus, verovatno cak i omicron varijantu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Da li je neko na netu naisao na odgovor, zasto ostala 3 tenisera koja su imala istu vizu i izuzece mogu da se takmice, a Djokovic ne?


Tesko da ce neko da nadje a da nije rekla-kazala ali logika sugerise da su oni imali validne medicinske dokaze kao i validnu vizu.

 

Inace, da mi je neko pricao da ovo stvarno moze da se desi ja bih bio ubedjen da me zajebava.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, shonke said:

Now it can be revealed that his likely reason for requesting an exemption was having contracted Covid-19 twice within the past six months.

Jesam ja dobro razumeo iz ovog teksta sa je on naveo da je u prethodnih 6 meseci dva puta zakačio covid?

Pa zar mu nije bilo lakše da mu vucko sredi papire da je primio bilo koju vakcinu nego da izmišlja ovo?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

Pa meni je ovo još i najverovatnija varijanta, sve vreme se čudim kako se za ovoliko vremena nijednom nije zarazio. A pauzirao je svakako poprilično dugo u toku godine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...