Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

3 minutes ago, McLeod said:

Ako izuzmemo to i posmatramo ovo kao dogadjaj za koji je javnost zainteresovana, nesto zabavnije odavno nismo imali prilike da pratimo.

 

bas mindfuck 😄

Da brate mi se zabavljamo a svima je promaklo da se prestaje proizvoditi Pasat. 

Slucajno, bas sad?

Šta je sledeće, da i Golfa ukinu? 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, erwin said:

 

Sad pokazuje, čovek je na PPP-u okačio da je prvi bio pozitivan kad se pojavio papir s rezultatom po Tviteru.

 

Moze biti samo jedno, Srki ima coveka u eupravi koji je drzao status "pozitivan" dok se ne zavrsi sudjenje... nakon sto su pustili Novaka, ovaj vratio na pravo stanje.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Kad skeniram iz zvanicnog dokumenta ispada mi prvi pozitivan a drugi negativan - sto je ok. 

Mozda se neko igrao u fotosopu sa ovom slikom koja kruzi netom, mrzi me da proveravam 😄 

Verovatno je tako. Samo sto je sve ovo toliko upetljano da nista ne bi iznenadilo

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, urosg3 said:

ja sam našao ovaj, na twitteru
FIudT0zVQAAsKcS?format=jpg&name=large

Dajte taj drugi ako ga ima neko sačuvan? Moguće da sam našao pogrešan?

 

Nije isti test. Skroluj gore. Boksi je okacila sliku njenog ucitavanja, dok je erwin okacio sliku sa PPP koji je skeniran ranije.

 

U pitanju je isti kod, isti je broj, to se vidi na slici.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Haklberi said:

Mene samo zanima da li u Australiju može da uđe bilo ko ko nije vakcinisan? Pošto se još letos pričalo da ne može? 

 

Novak ako je vakcinisan a glumi ludilo onda je to stvarno tragedija. Opet ako nije vakcinisan ne treba razapeti čoveka, to što mu je otac mentol ne znači da je slušao oca već mu je neko rekao da može da uđe u zemlju i treba videti ko se sprdao sa tim.

Ne znam koliko je ušlo ljudi nevezano za tenis, za AO su pustili ovako još dvoje. Jedna teniserka je bila tu normalno i igrala turnir pa su je onda kad je nastao skandal s Novakom uhvatili i naknadno deportovali da pokažu kako eto nije sve to zbog njega. Drugi mučenik kad je video šta se događa podvio rep i izgubio se iz zemlje prvim avionom pre nego što su stigli do njega.

 

43 minutes ago, Losmi17 said:

Nadam se a.

 

Nadam se b.

33 minutes ago, McLeod said:

 

off topic: prica se da spomenik tzv. stafeta, odnosno Titovih pionira koji i dalje stoji u centru, zajedno sa jos jedina dva komunisticka spomenika koji i dalje stoje u centru Kragujevca grade trougao, a ta zena koja drzi stafetu gleda u smeru poseda masona najviseg reda u Srbiji. Ja sam rodjen na toj liniji gde ona gleda.

 

Ne znam sta da vam kazem, budite finiji prema meni i necu vam zaboraviti.

Pričali su mi nešto o tim spomenicima kad sam bila u Kragujevcu ali sam zaboravila. Tamo beše ima i neki krst, je li i on deo trougla ili sam nešto pomešala?

 

18 minutes ago, erwin said:

 

Kačio je čovek na PPP-u i još neki su proveravali, u početku je bio pozitivan.

 

yfNhsHC.png

Šta je ovo, Šredingerov PCR :lol_2:

 

Ljudi, niste normalni, dok ja pročitam jednu stranu vi napišete još tri...

Link to comment
Share on other sites

jbt dade mi ideju da skeniram qr, i stvarno vodi na eupravu, ime i prezime Novak Djoković, potvrdna validna ali rezultat testa - NEGATIVAN

Ne loži ljude... [emoji3]

 

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

 

 

Edit: tek sad vidim ovaj haos... Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...