Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Necu reci e sa vam rekO, ali jesam vam rekO?

 

Australija je pravna drzava

 

Ne znam sta si im sve rekao, ali izgleda da ce mnogi morati da koriguju svoju neverovatnu teoriju da su prvo rekli Djokovicu da je sve OK, a onda ipak popustili kad su shvatili sta stanovnistvo misli.

 

Mislim da je sada jasno da vlada Australije nije zelela Djokovica u AU, da im je mnogo vaznija njihova tough covid politika od AO, a da su celnici AO prosto zeleli nekako da proguraju Djokovica da ucestvuje pa im nije uspelo.

 

Na kraju su i jedni i drugi izgurali svoje - Djokovic se nije povinovao pritisku da se vakcinise, vlada Australije se nije povinovala pritiscima da odustane od svoje borbe protiv virusa. I jednima i drugima (Novaku i njegovom timu i vladi Australije) se moze zameriti mnogo toga, ali principijelnost ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da sudjenje obavlja neka nezavisna institucija nepovezana s Novaxom i Aus drzavom, ovo je slucaj koji bi Nolo dobio lagano.

Nijedno sudstvo nije objektivno, i samo naivci veruju u to, dakle bice onako kako odluci vlada.

Evo par razloga zasto mislim da ce se zavrsiti nepovoljno veceras.

Prvi je sama neobjektivnost sudstva, sto samo po sebi nema potrebe da se elaborira dalje.

Drugo je javno mnjenje u aus. One ankete pokazuju da je 70% protiv novaka tamo. To nije zanemarljivo, i naravno da se skotina morison bavi time. Potencijalno priznavanje greske bi dovelo do novog ludila gradjana tamo i pad rejtinga.

Poslednje, cak i da Novax dobije, koliko sam razumeo, oni opet mogu ponistiti vizu i pretvoriti ovo u vrzino kolo.

 

Nisam siguran da postoji elegantno resenje kojim ce svi biti zadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

Ako ja dobro razumem ovo sto ovde moze da se iscita a bilo je dosta hvala @erwin i @wwww najvise, ovi ce da kazu svoje i oni ce da kazu svoje i na kraju Scot ce da kaze Novaku otprilike : ovo sve nije vazno ustvari ili ces sad da odes iz Australije ili cemo opet sve ispocetka ovde da te ponovo hapsimo i drzimo i tako puno puta jer smo u mogucnosti. Ja se samo nadam da ce Novak da se spakuje i ode, nema on tu neki izbor koliko ja vidim.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, svi pjevaju said:

 

Može, i da mi netko kaže koliko dugo bi to moglo trajati, da znam dal da prespavam ili ne.

Celu noć do sutra pre podne, ne znam ko je lud da prati sve od početka do kraja :classic_biggrin:

5 minutes ago, dulematic said:

Da otvorimo live temu za sudjenje? 😄

Onda bi ljudi postovali istovremeno na dve teme pa bismo napravili još veću zbrku, bojim se. Jedino da ovu zaključate u međuvremenu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koja je kvota da će Nole žalbom na odbivenu žalbu ovo da nastavi iako ne postoji scenario u kojem se on sutra tokom dana pridružuje svom timu i nastavlja sa pripremama za AO. Problem je što ne može da podnese žalbu na odluku ako prihvati deportaciju pa bi to značilo da mu produžavaju pansion u karantinu. Dal tolko lud...? Plaši me ovo "mali od srbije...".

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Odbrana Novaxa na 40 stranica, kao da je gosn Covic pisao.

Aus vlada tricavih 15 👀

 

Koliko sam ja videla, oni su kao odbrana odgovarali, tako da imaju tacke gde im je bukvalno odgovor: nije tacno, sve je bilo po propisima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Koliko sam ja videla, oni su kao odbrana odgovarali, tako da imaju tacke gde im je bukvalno odgovor: nije tacno, sve je bilo po propisima.

Hehe, nije tacno, ali bez argumenata.

Vragolani mali.

2 minutes ago, DameTIme said:

 

Tabele ništa, a? 😄 

Ako je potrebno, odstampace se 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zar se već zna i izlaganje optužbe?

 

Pa nije im sudija dozvolio/la odlaganje do srede, inače bi bilo više strana i kod njih :classic_biggrin:

4 minutes ago, Losmi17 said:

Odbrana Novaxa na 40 stranica, kao da je gosn Covic pisao.

Aus vlada tricavih 15 👀

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...