Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Pa boxy, ti znas da ja feda postujem ako ista, za razliku od onog laznjaka.

Fake Nadal...ne treba dalje. Nadam se da će ga neki Rubljev odrati ko vola. Fed bar nije imao problem da ga nedvosmisleno okrpi par puta ali ono Nadalovo spočitavanje kolegi i sada jedinom GOAT rivalu na kraju izjave kako je Novak ,,da je hteo..." mogao da nastupi na AO bez ovih problema je jasno kao dan. U prevodu: "ko ga jebe kad neće da zavrne...". Još ono šlihtanje domaćinu o tome kako je svet dovoljno propatio...kakav mizerko. Verovatno se neće nikad oporaviti onog trenutka kada Novak povede za jedan...koliko god to sada bude teže i na dužem štapu.    

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:
23 minutes ago, Losmi17 said:
Pa boxy, ti znas da ja feda postujem ako ista, za razliku od onog laznjaka.

Fake Nadal...ne treba dalje. Fed bar nije imao problem da ga nedvosmisleno okrpi par puta ali ono Nadalovo spočitavanje kolegi i sada jedinom GOAT rivalu na kraju izjave kako je Novak ,,da je hteo..." mogao da nastupi na AO bez ovih problema je jasno kao dan. U prevodu: "ko ga jebe kad neće da zavrne...". Verovatno se neće nikad oporaviti onog trenutka kada Novak povede za jedan...koliko god to sada bude teže i na dužem štapu.

Ja i dalje ne vidim šta je Nadal tu pogrešno rekao, više je problem u onome što nije rekao i u manjku solidarnosti. Da je Novak hteo vakcinisao bi se, i svega ovoga ne bi bilo. Sad je valjda već jasno da nema medicinske razloge da ne primi vakcinu, inače bi podneo i za to dokumentaciju, a ne samo pozitivan test.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, berti said:

Evo Rafe

 

Hvala za crtani, pogledao sam. Znam da mi je smiješno bilo kad sam prvi put čuo riječ šargarepa a znam da je vama još smiješnije da se za nju kod nas kaže mrkva. 

 

Duško Dugouško = Zekoslav Mrkva kod nas, bilo je smiješno ljudima na starom forumu pa da opet podijelim :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne vidim šta je Nadal tu pogrešno rekao, više je problem u onome što nije rekao i u manjku solidarnosti. Da je Novak hteo vakcinisao bi se, i svega ovoga ne bi bilo. Sad je valjda već jasno da nema medicinske razloge da ne primi vakcinu, inače bi podneo i za to dokumentaciju, a ne samo pozitivan test.

...0b8af758c7e7669d8beff7bd527aac27.jpg

...mislim...malo mu je žao, al kad razmisli i nije mu žao...a verovatno ne zna kako da pretekne do odluke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je ovde bilo super dok su ono nekad davno Fed i Nadal bili ozbiljna pretnja Novaku.

Tesko je sad biti njihov fan, ko da su u PUPS-u, samo cekas nalaze iz doma zdravlja hoce li moci na jos kojem turniru da se pojave, svako kolo je bitno.

Ali to su pravi fanovi, svaka cast.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

...0b8af758c7e7669d8beff7bd527aac27.jpg

 

Pa o tome pričamo, šta nije tačno od ovoga što je rekao Nadal? Mesecima evo ovi wannabe pravednici iz vlade trube da niko ne sme u Australiju da uđe ako nije vakcinisan, a posebno Mr. Novak Đoković imenom i prezimenom, ne vade ga iz usta nedeljama, novinari stalno pitaju hoće li se njemu dozvoliti, 95+ posto tura se vakcinisalo u međuvremenu, a dosta njih verovatno ne bi da nisu znali za ovaj uslov. Što je Novak čekao i nadao se do zadnjeg da će da mu progledaju kroz prste uz celu tu kampanju, i pustio da ga izvozaju ovako, to je samo zato što neće vakcinu. Krivi su naravno političari, to ih ne abolira, ali ne bi došao u ovu situaciju da se prosto vakcinisao na vreme. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dulematic said:

Dajte neke kvote za večeras, možemo i neki fantasy da odigramo 😄

Baš me zanima oće biti the ćale na rtsu, to bi bilo zabavno 😎 

zabranu ulaska u australiju mozda mu i skinu, al sanse da ce igrati ao = 0%

nakon toga sledi visemilionska naknada, al koja korist, kad nema para koje mogu da opeglaju njegovo ponizenje od strane teniskog saveza australije i tamosnjih vlasti.

Link to comment
Share on other sites

 
Pa o tome pričamo, šta nije tačno od ovoga što je rekao Nadal? Mesecima evo ovi wannabe pravednici iz vlade trube da niko ne sme u Australiju da uđe ako nije vakcinisan, a posebno Mr. Novak Đoković imenom i prezimenom, ne vade ga iz usta nedeljama, novinari stalno pitaju hoće li se njemu dozvoliti, 95+ posto tura se vakcinisalo u međuvremenu, a dosta njih verovatno ne bi da nisu znali za ovaj uslov. Što je Novak čekao i nadao se do zadnjeg da će da mu progledaju kroz prste uz celu tu kampanju, i pustio da ga izvozaju ovako, to je samo zato što neće vakcinu. Krivi su naravno političari, to ih ne abolira, ali ne bi došao u ovu situaciju da se prosto vakcinisao na vreme. 
Niko nije doveo u pitanje istinitost Nadalovog iskaza. U trenutku kada je afera već krenula...zato sam i napisao ,,spočitavanje" Nadalova izjava je imala za cilj samo da ubere dodatne poene kod napaćene Ozi publike a na štetu jedinog rivala u velikoj trci. Loša je to karma. Nije Novak ušao u avion sa planom da se tokom leta vakciniše jer u australiju se isključivo samo tako može ući. Da ne glumimo ludilo...
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Don Juan said:

Sada je Novak, a nekada se Australija suočila sa ozbiljnom pretnjom koja je mogla da uništi kontinent. Da se podsetimo kako su se izborili sa tim problemom

 

🤣

Ma razumljiva su ta Aus pravila vezano za biljke i zivotinje. Ali pokusavam da zamislim bilo kog evropskog ili americkog zvanicnika da koristi ovakav jezik. Razapeli bi ga…

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gistro Bančo said:

Ma razumljiva su ta Aus pravila vezano za biljke i zivotinje. Ali pokusavam da zamislim bilo kog evropskog ili americkog zvanicnika da koristi ovakav jezik. Razapeli bi ga…

 

Ali... "Dogs gone". Pa fenomenalno :lol_2:

 

6 minutes ago, Wingwalker said:
26 minutes ago, alcesta said:
 
Pa o tome pričamo, šta nije tačno od ovoga što je rekao Nadal? Mesecima evo ovi wannabe pravednici iz vlade trube da niko ne sme u Australiju da uđe ako nije vakcinisan, a posebno Mr. Novak Đoković imenom i prezimenom, ne vade ga iz usta nedeljama, novinari stalno pitaju hoće li se njemu dozvoliti, 95+ posto tura se vakcinisalo u međuvremenu, a dosta njih verovatno ne bi da nisu znali za ovaj uslov. Što je Novak čekao i nadao se do zadnjeg da će da mu progledaju kroz prste uz celu tu kampanju, i pustio da ga izvozaju ovako, to je samo zato što neće vakcinu. Krivi su naravno političari, to ih ne abolira, ali ne bi došao u ovu situaciju da se prosto vakcinisao na vreme. 

Niko nije doveo u pitanje istinitost Nadalovog iskaza. U trenutku kada je afera već krenula...zato sam i napisao ,,spočitavanje" Nadalova izjava je imala za cilj samo da ubere dodatne poene kod napaćene Ozi publike a na štetu jedinog rivala u velikoj trci. Loša je to karma. Nije Novak ušao u avion sa planom da se tokom leta vakciniše jer u australiju se isključivo samo tako može ući. Da ne glumimo ludilo...

Jeste, ali nije Nadal sad odjednom promenio ploču, on je izrazito pro-vax od početka. Za karmu ćemo videti :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Ma razumljiva su ta Aus pravila vezano za biljke i zivotinje. Ali pokusavam da zamislim bilo kog evropskog ili americkog zvanicnika da koristi ovakav jezik. Razapeli bi ga…   

 

Pali to kod plebsa...sirova je to nacija, taf pustara, ozonske rupe...ujedaju im dupe redom pauci, zmije, meduze, ajkule...grizu ih koale, ritaju kenguri...nema tu mnogo razumevanja za fensi prenemaganje. Gledam pre par dana rijaliti kako kupuju neku retku kršinu od kamioneta od lika u Australiji koji sam živi na "ultra remote location". Pitaju ga koliki mu je plac na kojem je ranč...a on redneck sa dva zuba u glavi i dva goblin psića kaže: 250 hektara. Mislim se...brate mili... 250 hektara čega?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dulematic said:

Dajte neke kvote za večeras, možemo i neki fantasy da odigramo 😄

Baš me zanima oće biti the ćale na rtsu, to bi bilo zabavno 😎 

Quote

 

Гости: Ђорђе Ђоковић, брат Новака Ђоковића и адвокат Горан Драганић.

Водитељ: Стефан Бендић

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...