Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

1 minute ago, Kooineeperk said:

Zasto bi mu neko trazio? Jel neko trazio bojkot Vimbldona '73. ili su igraci samoinicijativno doneli te odluke? Ja sam iz prica stekao utisak da je ovo drugo... 

Druga vremena. Pa sada bi 99 posto onih bitnih igrača proslavilo vatrometom ako Novaka najure iz Australije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CheshireCat said:

 

 

Jedino što bi imalo smisla da se teniseri kompletno pobune i odbiju da igraju AOpen zbog političkog progona Đokovića. Takoreći da svi predaju mečeve.

 

S obzirom da im je učešće bitan izvor prihoda ne mislim da bi trebali to da učine, tako da ništa.

 

Fondacija NĐ može da pokrije to.

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, panda_bg said:

Moguce da su samo proverili da li je to mail adresa za rezultate, ne secam se, davno bese. 

Pa taj mejl dolazi sa portala e-zdrvlje, a to je samo deo portala e-uprava, isti su podaci za logovanje za jedan i drugi portal. Jedino što potvrdu o vakcinaciji i o testiranju možeš da skineš i bez logovanja, ako ukucaš matični broj.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

In May 1973 Nikola Pilić, Yugoslavia's number one tennis player, was suspended by his national lawn tennis association, the Yugoslav Tennis Association, which claimed he had refused to play in a Davis Cup tie for his country against New Zealand earlier that month.[4] The initial suspension of nine months, supported by the International Lawn Tennis Federation (ILTF), later was reduced by the ILTF to one month, which meant that Pilić would not be permitted to play at Wimbledon.[5] The recently formed men's players union, the Association of Tennis Professionals (ATP), stated that none should compete if Pilić were not allowed to compete. As a result, 81 of the top players, including reigning champion Stan Smith, boycotted Wimbledon in 1973 to protest the suspension of Nikola Pilić. Twelve of the 16 men's seeds had withdrawn.[6] This resulted in a large number of qualifiers and lucky losers.[7]

 

Three ATP players, Ilie Năstase, Roger Taylor and Ray Keldie, defied the boycott and were fined by the ATP's disciplinary committee. Năstase unsuccessfully appealed the fine as he insisted that as a serving captain, he was under orders from the Romanian army and government to compete. Some contemporary press speculation and later biographies have suggested Năstase contrived to lose his fourth round match as he supported the ATP boycott, but to have lost any earlier to a considerably less able player would have been too obvious.[8][9] Năstase never has commented on this speculation. Despite the boycott, the attendance of 300,172 was the second highest in the championships' history to that date.[5]

 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Znači toliko nam je dogorelo da ne vidimo problem u verziji u kojoj mešovita stručna komisija u sastavu Srdjan-Troicki-Brnabić kontaktiraju Kecmanovića i traže da sprovede sepuku svoje karijere na prvom meču grend slema a sve u ime dostizanja nebeskih visina srbskog tenisa baš sad i baš ovde u kengurani. Ako nećka ili ga to ne radi na taj način, odma nek se krene sa pregovorima: ,,koliko je on tu dobar...?". Samo sam jedno siguran...Srdjan verovatno ne vidi šta bi tu moglo da krene naopako. Ali Novak na to sigurno ne bi pristao...i to nije opcija. Bar toliko ga poznajemo.

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:


Zato što su zamenjeni testovi? :s_d:

Jbg, ja pokusavam da nadjem case da se to nije desilo 😁, vec da je samo rezultat testa unet u bazu sa zakasnjenjem i da odatle potice problem sa IDjem. Ne znaci da je moja teorija tacna. Falsifikovanje i dalje moze da bude opcija. To svakako moze da se utvrdi jedino dobrom istragom, sto se nece desiti. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panda_bg said:

Jbg, ja pokusavam da nadjem case da se to nije desilo 😁, vec da je samo rezultat testa unet u bazu sa zakasnjenjem i da odatle potice problem sa IDjem. Ne znaci da je moja teorija tacna. Falsifikovanje i dalje moze da bude opcija. To svakako moze da se utvrdi jedino dobrom istragom, sto se nece desiti. 

Jok se i nije desilo. Kad je išao da s Vesićem sredi onaj namešteni tender za plac na kalemgedanu rekao mu: "Ajde matori sredi mi i neki pozitivan PCR test da mogu da igram na Australian openu i zajebavam one jadne ozije što su ih naterali da se vakcinišu i drže ih zaključane dve godine"

 

 😁

Edited by Wookie
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Znači toliko nam je dogorelo da ne vidimo problem u verziji u kojoj Troicki zove Kecmanovića i traži njegovo samoubijanje na GS u korist Novaka a sve u ime dostizanja nebeskih visina srbskog tenisa...ako ga to ne radi na taj način, može već sad da se krene sa pregovorima: ,,koliko sam ja tu dobar...?". Samo sam jedno siguran...Srdjan sigurno ne vidi šta bi tu moglo da krene naopako. Novak na to sigurno ne bi pristao.

ma igranje na AO je potpuno nebitna stvar u ovom trenutku. mnogo vaznije stvari su sad na tapetu i valjda ce konacno neke stvari da se rasciste, pa da ce prestati medijska hajka za one stvari koje su novinari isfabrikovali.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kakav cirkus...

 

Šta beše s onom pričom, odluka ministra za imigracije je konačna, nema više žalbi?

 

Mislim, da li je moguće da vladini advokati, najbolje što su smislili je: daje vetar u krila antivakserima?

 

Kome, deci u vrtićima i razrednoj nastavi?

 

Anblivibl, nou koment.

 

Edit: ovo već pomalo prelazi na lični nivo.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panda_bg said:

Jbg, ja pokusavam da nadjem case da se to nije desilo 😁, vec da je samo rezultat testa unet u bazu sa zakasnjenjem i da odatle potice problem sa IDjem. Ne znaci da je moja teorija tacna. Falsifikovanje i dalje moze da bude opcija. To svakako moze da se utvrdi jedino dobrom istragom, sto se nece desiti. 

verujem da su vladini advokati sve ovo proverili s nadleznim organima u Srbiji i dobili odgovor koji ih je onda naveo na to da ne idu na ponistavanje dokumenata preko kojih je usao u zemlju. zar im ne bi bilo najlakse da ga sutnu ako dokazu da je test laziran? a oni nisu ni pokusali taj put.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ridji said:

Dobar je ovaj advokat što je gostovao na K1/Tanjug

 

Sta je rekao, za nas koji smo na SBBu? :classic_biggrin:

 

2 minutes ago, wwww said:

verujem da su vladini advokati sve ovo proverili s nadleznim organima u Srbiji i dobili odgovor koji ih je onda naveo na to da ne idu na ponistavanje dokumenata preko kojih je usao u zemlju. zar im ne bi bilo najlakse da ga sutnu ako dokazu da je test laziran? a oni nisu ni pokusali taj put.

 

Nije lako to dokazati, to je mnogo teze nego ovako uopsteno: opasnost je za javno zdravlje i od javnog interesa je da ga sutnemo

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

ma igranje na AO je potpuno nebitna stvar u ovom trenutku. mnogo vaznije stvari su sad na tapetu i valjda ce konacno neke stvari da se rasciste, pa da ce prestati medijska hajka za one stvari koje su novinari isfabrikovali.

Samo sto ce Novak i dalje da bude budala. Ne bi iznenadilo da pohvali Bena, pozove ga da zajedno organizuju neku humanu akciju...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wookie said:

Pa ako je neko lažirao taj test, to su bili vladini organi u Srbiji. 🤣

onda su vladini organi u Srbiji mnogo pametni kad su dali takav odgovr australijskim advokatima da su ovi zakljucili da od toga nema leba, nece tako izbaciti NDj.

1 minute ago, berti said:

Samo sto ce Novak i dalje da bude budala. Ne bi iznenadilo da pohvali Bena, pozove ga da zajedno organizuju neku humanu akciju...

i to sto kazes :ajme:

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

verujem da su vladini advokati sve ovo proverili s nadleznim organima u Srbiji i dobili odgovor koji ih je onda naveo na to da ne idu na ponistavanje dokumenata preko kojih je usao u zemlju. zar im ne bi bilo najlakse da ga sutnu ako dokazu da je test laziran? a oni nisu ni pokusali taj put.

Saglasna apsolutno. Zato i mislim da test nije bio lazan, samo sa zakasnjenjem registrovan u sistemu.

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, wwww said:

onda su vladini organi u Srbiji mnogo pametni kad su dali takav odgovr australijskim advokatima da su ovi zakljucili da od toga nema leba, nece tako izbaciti NDj.

Ako je neko taj test lažirao, to je bio čovek koji ima pristup toj bazi podataka i koji radi u državnoj instituciji. Kao da je prvi put da SNS vlast falsifikuje nešto. Mi u Srbiji smo se već navikli na te stvari i oguglali, pa ni ne obraćamo pažnju.

 

Pa sredinom decembra je pisano o tome da je namešten tender za zemljište na Kalemegdanu, usred Beograda, ne u nekoj vukojebini, uslovi tendera postavljeni tako da samo Novak može da dobije to zemljište i skoro niko u Srbiji to nije ni konstatovao. Nakon stotina nameštenih tendera, to je sve postalo normalno.

Edited by Wookie
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Samo sto ce Novak i dalje da bude budala. Ne bi iznenadilo da pohvali Bena, pozove ga da zajedno organizuju neku humanu akciju...

 

Ako je akcija udri Bena reketom tamo gde najviše boli, prijavljujem se da volontiram hehe

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Boxy said:

 

Samo sto ta 2 slucaja nemaju veze s vezom...

Najbolje onda da mu se svi sklone do titule, jer bi se onda svi zalozili za nesto drugo i ostavili sport po strani :default_coffee:

 

OK, sad preterujes. Mi pricamo ovde o Kecmanovicu kao njegovom sunarodniku, nekom kome je Novak neki igracki uzor. Kolega iz reprezentacije... 

 

Vimbldon ti navodim samo kao primer da je nekada neke solidarnosti bilo.

 

A ti ides u ekstrem da mu se svi sklone. Nema potrebe za tim, niti sam to izjavio niti na to mislim. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...