Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

 
my2cents (ako je tema zasto bi fake-ovao test)
Ja bih rekao da ti je pretpostavka losa, nije on ustao ujutru 16.12. pa resio da kupi fake test a zna da ima obaveze naredna dva dana vec je stvarno zakacio covid 26.12. (sto ID-jevi sugerisu) i tada fake-ovao test da je od 16.12. kako bi imao legit timeline da dobije exemption za Australiju.
Inace, ja stvarno verujem da je on dovoljno lud i da je bio spreman da ne dodje na AO ukoliko ne dobije exemption i da je ono njegovo jurcanje medju svetom u decembru upravo bio pokusaj da se zarazi i dobije pozitivan PCR rest ali izgleda da se zarazio kasno.
 
Ovo je besmisleno zato što 26.12. verovatno ne bi imao dovoljno vremena da pošalje papire i dobije odgovor (ne znam da li među sudskim papirima ima odgovor onih komisija pa da vidimo i datume).


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stvarno se osećam ko davljenik iz poslovice. Možda će da pred žreb da donesu takvu odluku da Noksica ipak nekako mož' da se žali i da ostane digra, a posle nek' ga banuju do kraja života. Ne vidim kako to ne bi bila win-win-win-win situacija:

 

(njima najbitnije) užasno potreban distraction u vezi omikron cunamija (najiskrenije navijam da će sveže primljene vakcine da budu dovoljne bez obzira što nisu prošli kroz prethodne mutacije virusa) pa da time hendluju fokus (internet) pučanstva

-

poslušali smo glas naroda

-

nećemo da budemo iznad suda

-

red bi bio da ispoštuju i nas kojima je tenis i dalje bitan, potencijalno (žrebom namešteno) finale Noksa - Rafa.  

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Izjava ove nase lazne premijerke ne pomaze slucaju svakako.

Cini se da mu se svete zbog podrzavanja protesta.

A i reakcija je bila blaga kad se sve izdesavalo niti mislim da su uradili sve sto su mogli.

Mali ljudi.

I meni je ovo palo na pamet, cak bi nasa gamad bila u stanju da mu dodatno napakuje nešto.

Link to comment
Share on other sites

Hoću da igram na AO i uzmem XXI GS ali kako ja hoću. Hoću da organizatori naprave presedan i izmisle toplu vodu da bi mogao takav da se pojavim i branim titulu. Hoću da se zna da nisam vakcinisan a da sam ipak dobio vizu. Hoću inficiran da primim nagradu L'ekip-a al sa maskom. Hoću, ako baš mora, i da nešto izmuljam ali to neće biti potvrda o primljenoj vakcini. Brate mili...i polupametnom dovoljno. Nema potrebe da se nešto pita i prevakcinisani ozi koji je juče vodio dete od 5 godina da primi tu paklenu vakcinu.

 

Back to Jokich...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dl91 said:

Bukvalno najbolji prikaz kakvo smo drustvo. 

U stvari je Novak najbolji prikaz društva. Nema veze koliko novca i kakvu moć imaš u društvu, daj da se proba nešto smuljati, nekog prevariti, neka krivina uhvatiti. Samo da ne bude onako kako bi trebalo biti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vise ne uspevam da pohvatam..pa maltene nista od cele price :smiley5:

Necu se stoga udubljivati u problematiku;umesto toga napisacu sledece: Novace,ne moze se tako,jbg. Ili je muljao koristeci se nekim laznim testom ili misli da je korona lazna.. ni jedno ni drugo mi se ne dopada..ako si i antivakser,budi i pored toga frajer,pa muski podnesi posledice takvog stava,nemoj falsirati test ili celu pricu na kraju krajeva,to je ispod njegovog nivoa. Ako se jednog dana dokaze da je test bio lazan (ili su lazni datumi),to bi bila velika sramota za njega..vrlo mi je pao u ocima.

Najgore od svega je sto imam utisak da i pored svega sto mu se vec dogodilo (a ogromna je sramota u postupanju AUS vlasti),on kao da i dalje nije svestan u kakvu se rupu ukopao i sta ga dalje ceka tamo..izgleda da misli da ce se sve stisati i vratiti u "normalu". A ustvari ga ceka "nova normalnost" koja ce se ocitovati u otvorenoj neprijateljskoj atmosferi prema njemu..ja ne vidim kako ce uopste biti moguce i da igra svoje meceve u takvom ambijentu?

U ovom okolnostima ja i prizeljkujem njegovu deportaciju. Sa Ozi Openom je verovatno zavrsio,a ako se ne prizove razumu i ostatak karijere mu opasno "visi". Sam pao,sam se ubio - sta da mu radim?

P.S. svega ovoga ne bi bilo da je eskivirao smrdljive Olimpijske igre..pricam to vec pola godine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Koliko Bena Rotenbergchica na topiku

25 minutes ago, Dl91 said:

Bukvalno najbolji prikaz kakvo smo drustvo. Sta onda ima da nas cudi kad ga toliko mrze u svetu kad ima ljudi u samoj Srbiji koji ga mrze do srzi, iz razlicitih razloga. 

ovo bas onako teska podmetacina za ljude koji pisu ovde

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, prolup said:

U stvari je Novak najbolji prikaz društva. Nema veze koliko novca i kakvu moć imaš u društvu, daj da se proba nešto smuljati, nekog prevariti, neka krivina uhvatiti. Samo da ne bude onako kako bi trebalo biti.

Zar zaista mislis da je ovo smuljao. Pa zar nije logicno onda da je stavio 18.decembar a ne 16 decembar. Ukljuci svoj mozak 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo bas onako teska podmetacina za ljude koji pisu ovde

 

Stvarno me zanima koji su to veliki Novakomrsci na forumu. Ima onih koji ga baš ne vole, to svakako, ali ne mislim da ga iko ovde mrzi i oseća bogznakakvu radost što mu se ovo dešava. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTIme said:

 

Stvarno me zanima koji su to veliki Novakomrsci na forumu. Ima onih koji ga baš ne vole, to svakako, ali ne mislim da ga iko ovde mrzi i oseća bogznakakvu radost što mu se ovo dešava. 

Svako od nas ovde zna u sebi sta bi voleo da se desi sa Novakom. Da li da ga proteraju, hapse, ostave da igra... Da li ce ovo da utice na njegovu karijeru, 

Tako da je besmisleno ukazivati pojedinacno na nekog. Svako zna za sebe da li je Novakomrzac ili samo borac za pravdu i zakone.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, shonke said:

Ovo je besmisleno zato što 26.12. verovatno ne bi imao dovoljno vremena da pošalje papire i dobije odgovor (ne znam da li među sudskim papirima ima odgovor onih komisija pa da vidimo i datume).

 

Moguce iako meni to deluje kao najverovatniji vid muljanja ako se vec muljalo... sve 100% legit osim te jedne cifre. :classic_biggrin:

 

Inace, 30.12. je dobio medical exemption (to stoji u sudskim papirima) tako da ima sasvim dovoljno vremena (od 26.12.) da se posalju papiri i dobije odgovor. Pogotovo ako se zna da ovi iz TA proveravaju spam regularno, za svaki slucaj, a ne k'o neki.  :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

pa ako krenu da svakome odobravaju vize prema karakteru niko im nece moci da udje u zemlju osim neke naslednice Majke Tereze. :classic_rolleyes:

izem ti formulaciju, bolje da je poniste zbog neregularnosti u prijavi.

 

Znam, bas sirok pojam, ali ovo njegovo ponasanje u Srbiji im tu dodje kao 1 na 11.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, prolup said:

U stvari je Novak najbolji prikaz društva. Nema veze koliko novca i kakvu moć imaš u društvu, daj da se proba nešto smuljati, nekog prevariti, neka krivina uhvatiti. Samo da ne bude onako kako bi trebalo biti.

 

E, kad bi svako od nas bio najbolji u svom poslu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...