Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Treniraju strogoću zato što je bio masovni popizd u Australiji kad je Đoković objavio da je dobio izuzeće i slikao se s koferima, a uvek je zgodno skrenuti pažnju sa svoje nesposobnosti (npr. nedostatka bustera i testova i rasta broja zaraženih ogromnom bzrinom) na nekog drugog.

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Niko ne kaze da nema odlican trenerski tim sa kojim je kliknuo na svim nivoima, ovo je nesto drugo.

 

Pa evo ti pre nekoliko stranica neko postovao da Djokovicev PR tim nece davati izjave, ljudi komentarisu sokirani da on ima PR tim uopste.

I bolje da ne daju izjave. Da li je uopste neko iz Djokovicevog tima dao zvanicu izjavu? Mislim da su svi na "mute" dok se ne donese odluka. Kontam da bi imali svasta da kazu, ali da ce sve biti receno na sudu. Bice zanimljivo svakako. Ako je neko vec izbacio, na mondu pise satnica sta se sve desavalo od njegovog dolaska.. 

1 minute ago, erwin said:

Treniraju strogoću zato što je bio masovni popizd u Australiji kad je Đoković objavio da je dobio izuzeće i slikao se s koferima.

To i ja mislim. Al gledaj sa druge strane, politicari su mogli odmah tog trenutka da reaguju. Djokovic bi tada imao vremena da od "kuce" ispravi stvar ili reaguje na adekvatan nacin. Ali opet, da nije napisao da je dobio izuzece, opet bi se ljudi pitali kako moze da ide ako je nevakcinisan?  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CheshireCat said:

ali nije isto exif time i upload time

 

Daj bre jebote, oni prodaju te fotografije, naravno da ih neće prodavati sa datumom kad su ih okačili na sajt, a pritom je očigledno da ih nisu prodavali pre nego što su ih sami objavili kao svetsku ekskluzivu krajem decembra jer je u pitanju njihova sopstvena nagrada.

 

4 minutes ago, Predragdjape said:

To i ja mislim. Al gledaj sa druge strane, politicari su mogli odmah tog trenutka da reaguju. Djokovic bi tada imao vremena da od "kuce" ispravi stvar ili reaguje na adekvatan nacin. Ali opet, da nije napisao da je dobio izuzece, opet bi se ljudi pitali kako moze da ide ako je nevakcinisan?  

 

Pa eto kažu neki upućeni da se za drugog tenisera sveta Medvedeva uopšte ne zna na koju foru on igra tamo.

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, erwin said:

Pa eto kažu neki upućeni da se za drugog tenisera sveta Medvedeva uopšte ne zna na koju foru on igra tamo.

Loše su upućeni. Vakcinisan je, još pre 20 dana je predsednik Ruske Teniske Asocijacije Shamil Tarpishchev dao potvrdu da je Danil vakcinisan.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Predragdjape said:

A ko nama moze da garantuje da carinik nije dobio poziv i rekao da zaustavi Djokovica kako kroci na carinu? Da nije imao papire, ili test o prelezanoj koroni, kontam da ne bi ni mogao da udje u avion za Australiju? Ili nesto nisam lepo ispratio? 

pa to se manje-vise i desilo, sto se indirektno vidi iz onog timelina njegovog "saslusavanja" na aerodromu, kao i iz toga da je ceska teniserka s istim papirima prosla bez problema i zadrzavanja (po njeno svedocenju).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Pa da nije poslednjeg pasusa, on bi verovatno usao u zemlju. Moras znati da tamo ima mnogo Balkanaca i da pred izbore to nije najpametnije.

 

Ljudi se 2g tamo drze pravila i hebe im se za tenis, ali nece da budu budale. Mi u Serbistanu mozemo sve, ali izvan je druga prica.

 

Mislis da Ozije boli patka sta ce reci u Srbiji i neke osude javnosti? Oni su suverena drzava koja postuje glas naroda i zakon. To sto je on rekao pre, sigurno je promenjeno tim fake dokumentima.

 

Paralela je jasna, mene zanima koju budalu je Nole poslusao i doveo sebe u ovakvu situaciju. Australija prosto nije banana zemlja.

 

U ovom slucaju su poslusali narod a ne zakon.

 

Jer po zakonu cehinja je usla u Australiju a onda kad je ovaj nas im gurnuo prst u oko odlucili su da zaborave na zakon. I ne vidim sta je problem da ti Devile lepo to napisis, odlucili su da poslusaju narod a ne zakon. 

 

Ne ti si krenuo sa pricom o faking pravilima. Pa covece ta ista pravila su cehinju pustila u Australiju, dakle mozda pravila nisu dobra ali su vazeca. Kraj price. I da lako se da proveriti da li neko folira ili ne, lepo uzme se uzorak krvi ako ima antitela to je to. 

 

I da mislim da je najpametnije Novaku da ako dobije zalbu lepo kaze a sad adio i vrati se u Monako. 

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MeanMachine said:

 

U ovom slucaju su poslusali narod a ne zakon.

 

Jer po zakonu cehinja je usla u Australiju a onda kad je ovaj nas klipan im gurnuo prst u oko odlucili su da zaborave na zakon. I ne vidim sta je problem da ti Devile lepo to napisis, odlucili su da poslusaju narod a ne zakon. 

 

Ne ti si krenuo sa pricom o faking pravilima. Pa covece ta ista pravila su cehinju pustila u Australiju, dakle mozda pravila nisu dobra ali su vazeca. Kraj price. I da lako se da proveriti da li neko folira ili ne, lepo uzme se uzorak krvi ako ima antitela to je to. 

 

Zabagovao carinik, ovde su se dobro pripremili. Jer kod njih ponavljam vaze stroga pravila vec dve godine i mi bi isto popizdeli da imamo njihove mere dve godine.Djokovic im je trn u oku jer je poznat. Oni su i menjali neke stvari zbog Novaka koliko razumem, ali ni ti detalji nisu ispostovani. Pa ja bih kao i vi zeleo da Novak igra,ali gledam nepristrasno kao i kad pisem na KKCZ temi npr. Ovde treba da pisemo cinjenice a isto tako zna taj politicar da sad nece nijedan Srbin glasati za njega, a moguce i Hrvat.

 

Morate gledati ovako, da mi imamo neke mere ovde kao oni tj iste i da dodje Ronaldo nevakcinisan sa nekom fake papirologijom..sta bi bilo? Oterali bi ga vilama, to je sustina cele price. Stvarno sumnjam da ce ga sudija deportovati,naci ce se neki kompromis,sta ce to biti, videcemo. Ako bi igrao i uzeo titulu, postao bi besmrtan, pa da vidimo sta ce biti.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Pa dobro, oni tu samo potvrdjuju da mogu da rade sta hoce i da je ovo politicki.

Nigde se nisu uhvatili pravnog osnova, jer ga nemaju.

Easy case rekao bih, pod uslovom da je sud objektivan.

 

Tako je. To što je ben rekao da kraj prve runde znači samo početak druge... To verovatno jeste mogčue u teoriji. Ali realno, dal stvarno Australija želi još dublje da se zakopava u očima svetske javnosti, jer bi taj potez izgledao baš jadno. 

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, erwin said:

 

Daj bre jebote, oni prodaju te fotografije, naravno da ih neće prodavati sa datumom kad su ih okačili na sajt, a pritom je očigledno da ih nisu prodavali pre nego što su ih sami objavili kao svetsku ekskluzivu krajem decembra jer je u pitanju njihova sopstvena nagrada.

 

Koliko se ja razumem u exife, a bavio sam se tu i tamo, ovo nije originalan.

Mnogi podaci fale, a ima nekih koji nisu standardni za fotografiju. Ovo pre deluje kao neki info sa fotošop obrade.

 

Što i dalje ne znači da nije slikano 18og, ali rekoh sve da sam u pravu to ne vadi Đoku iz blata.

Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants

 

Ne moze da zabaguje carinik tek kad Djokovica kao provale. Jednostavno Djokovic i ostali su odradili sta je trazeno a onda je Djokovic morao da se hvali misleci da ce oziji da budu odusevljeni sto se nije vakcinisao a dolazi im na turnir. Ali ako pravno gledas Djokovic je cist, zato i novinari koji ga bas ne vole npr Ben kazu da ce on dobiti zalbu ali da onda ce drzava da opet pokrene proces jer Skot hoce da ga deportuje zbog gneva dobrog dela raje, to sto Srbi za njega glasati nece je manja steta nego da i dalje nervira vecinu a da ih nervira to itekako.

 

Zato i napisah da Novak treba da ako dobije zalbu lepo kaze okej vidim da nisam ovde pozeljan i razumem narod Australije sto je besan zbog nesposobne vlasti pa ja sam se vracam u Monako. I da posle toga ne treba da i jednom zaigra na AO. A mogao da pokrene pricu sto teniseri koji su vakcinisani sputnik V su diskriminisani. Dakle da krene da ih jebucka.

 

I da zabole me sto su oni mnogo kivni ako su takva pravila propisali imaju da se postuju ako ne postuju onda nisu uredjena drzava vec samo znatno bogatiji Srbistan 😉

 

a sobzirom da prodaju sirovine i skoro da nista specijalno ne proizvode od tehnickih proizvoda pa ovaj moj opis i nije bas tako nerealan.

 

Edited by MeanMachine
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MeanMachine said:

Ne moze da zabaguje carinik tek kad Djokovica kao provale. Jednostavno Djokovic i ostali su odradili sta je trazeno a onda je Djokovic morao da se hvali misleci da ce oziji da budu odusevljeni sto se nije vakcinisao a dolazi im na turnir. Ali ako pravno gledas Djokovic je cist, zato i novinari koji ga bas ne vole npr Ben kazu da ce on dobiti zalbu ali da onda ce drzava da opet pokrene proces jer Skot hoce da ga deportuje zbog gneva dobrog dela raje, to sto Srbi za njega glasati nece je manja steta nego da i dalje nervira vecinu a da ih nervira to itekako.

 

Zato i napisah da Novak treba da ako dobije zalbu lepo kaze okej vidim da nisam ovde pozeljan i razumem narod Australije sto je besan zbog nesposobne vlasti pa ja sam se vracam u Monako. I da posle toga ne treba da i jednom zaigra na AO. A mogao da pokrene pricu sto teniseri koji su vakcinisani sputnik V su diskriminisani. Dakle da krene da ih jebucka.

Pa nije cist ako nije imao Covid? Razumes, ako ima potrebnu dokumentaciju za Covid kad je dobio kad je bio cist. Saznacemo to uskoro. Ako je imao sve ok, onda je ovo van pameti i potvrdicu pricu da su masoni ovo namerno uradili,ali stvarno mislim da nije tako. Ajde da sacekamo obe strane da vidimo sta kazu?

Link to comment
Share on other sites

"Ne postoji jasno pravilo niti sigurnost da stranac može da uđe u Australiju. Postoje kriterijumi po kojima mi to odobravamo i imamo svoje razloge da odbijemo vizu. Niko nije dao sigurnost osobi da će joj medicinsko izuzeće biti prihvaćeno.

Ako sud donese odluku da se optuženi pusti iz karantina na slobodu, mi i dalje možemo da ga stavimo u pritvor, bez obzira na odluku suda. Odluka suda da bude pušten na slobodu, ne garantuje da ga vlasti Komonvelta neće opet privesti".

 

Upravo su, praktično diskreditovali sopstveni sud, pravosuđe kao nezavisnu granu države i vlasti. Što neki mamlaz reče, uređena pravna država. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Pa nije cist ako nije imao Covid? Razumes, ako ima potrebnu dokumentaciju za Covid kad je dobio kad je bio cist. Saznacemo to uskoro. Ako je imao sve ok, onda je ovo van pameti i potvrdicu pricu da su masoni ovo namerno uradili,ali stvarno mislim da nije tako. Ajde da sacekamo obe strane da vidimo sta kazu?

 

Pazi slazem se sa tobom 100%. Ali meni deluje da je bas tako da je on ko i cehinja prilozio potrebne papire komisiji a komisija lupila pecat. I tu staje sva dalja prica. E sad mozemo reci da npr Skot kaze cek cek to je Srbistan tako svasta moze ko zna da li je test validan, ali to je greska vlasti sto su napisali glupa pravila, po meni to se lako resava, deder ti zavrni rukav ili smrdi u karantinu 10dana o svom trosku. Problem je sto su sama pravila tupava i napravili su sebi samo svinjariju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CheshireCat said:

 

Koliko se ja razumem u exife, a bavio sam se tu i tamo, ovo nije originalan.

Mnogi podaci fale, a ima nekih koji nisu standardni za fotografiju. Ovo pre deluje kao neki info sa fotošop obrade.

 

Što i dalje ne znači da nije slikano 18og, ali rekoh sve da sam u pravu to ne vadi Đoku iz blata.

Nisam pogledala svi 44 fotki ali cak i u slucaju da jeste fotkano 18 og (neki kazu da nije ali ajde videcemo ako bude trebalo) obzirom da je fotkano u njegovom teniskom centru mozda je moguce da su fotkali dok je bio vec u izolaciji a on sam u prostoriji, neko dodje namesti osvetlenje i sve pa ga fotka iz druge prostorije ili sa distance , sto da ne danas se sve radi sa distance 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MeanMachine said:

 

Pazi slazem se sa tobom 100%. Ali meni deluje da je bas tako da je on ko i cehinja prilozio potrebne papire komisiji a komisija lupila pecat. I tu staje sva dalja prica. E sad mozemo reci da npr Skot kaze cek cek to je Srbistan tako svasta moze ko zna da li je test validan, ali to je greska vlasti sto su napisali glupa pravila, po meni to se lako resava, deder ti zavrni rukav ili smrdi u karantinu 10dana o svom trosku. Problem je sto su sama pravila tupava i napravili su sebi samo svinjariju.

Potpuno se slazem ali ta prica o karantinu je meni ostala nejasna - koliko se secam prvo je bila varijanta ili udjes vakcinisan i slobodan si ili udjes nevakcinisan i odradis prvo karantin deset dana pa si slobodan, Novak nije imao nista protiv da ide u karantin ali posle su tu mogucnost ukinuli i postalo je ili vakcina ili izuzece, nema karantin kao mogucnost (sto je takodje glupo ali ajd sad)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...