Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Takođe, pitam se da li sada Australijska vlada ima osnova da mu zabrani ulaz po karakternoj osnovi? Ako se ispostavi da je Novak zarazan kovidom bio izvan izolacije, mogu da ga okarakterišu kao zdravstenu opasnost. Nisam advokat naravno niti poznajem pravila do te mere ali mi se čini mogućim scenarijom. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Tviter anketa pisca i kolumniste Sidnej Morning Heralda:

 

 

 

Nešto povoljniji procenti su na anketama engleskog Ekspresa i holandskog Brabants Dagblada.

 

C2eiAGO.png

 

https://www.express.co.uk/sport/tennis/1546419/Novak-Djokovic-deportation-banned-Australian-Open-poll-update

 

J3H03fm.png

 

https://www.bd.nl/sport/poll-is-het-terecht-dat-djokovic-in-australie-wordt-geweigerd~a3be6447/

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko said:

https://www.bbc.com/news/world-australia-59923332

 

Za one koje i dalje misle da nisu u pitanju političke igre. 

 

Što ne opravdava gluposti Novaka. 

ma naravno, slazemo se.

ovde je najbolja opciija za sve aktere "vansudsko poravnanje" ili kako li se vec zove kad se sve strane dogovore oko neke izlazne strategije (napisah prethodo) gde ce svi imati najmanju stetu (posto koristi niko nema).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Da samo pojasnim zašto mislim da možda nije loše da završi karijeru (pod uslovom da su fotke i datumi verodostojni): on više neće moći da igra bez zvižduka čak ni u zemljama koje su mu bile naklonjene, tipa Italija. Kako da mu ne zvižde a najebali su od korone samo tako? Ostali mastersi su ionako behind the enemy lines :s_d: osim onih u Aziji, tamo ne mogu da predvidim reakciju. I zašto onda da igra, da isteruje neki inat, da dokazuje tačno šta i kome?

Da bira zemlje i turnire po tome koji je procenat stanovništva vakcinisan? Koja je onda poenta svega toga? Ja ne priželjkujem ovaj scenario, samo razmišljam i bukvalno ne vidim izlaz za njega osim u slučaju da ispliva nešto kolosalno bitno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ciao said:

Sto se sponzora tice takodje mislim da crno mislis - vazno je da se o nekome pise, manje je vazno sta a on je sada planetarna zvezda vise nego ikad, Australija protiv njega, zavere protiv njega itd itd sponzori presrecni idi bre

moze biti, ali sponzori biraju svoje manekene u skladu s imidzom koji hoce da prodaju uz svoj brend kupcima. ovo u sta se Novak sad uvalio ne mozes nikome prodati, osim antivakserima, a njih nema toliko niti su toliko platezno sposobni. tako da...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stray_cat said:

Da li je Noksica (velika) budalica stvarno slikan 18. decembra, ili je članak objavljen 18. decembra, zna li se to?

Pretpostvaljam da mislis na L Equipe, to je the big question sada. Fotke su stavljene u galeriju 18 og a kada su fotkane jos se ne zna a on je zvanicno bio proglasen Sampionom nad sampionima 28 og decembra, nije bilo teksta na tu temu pre 28 og

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ciao said:

Sto se sponzora tice takodje mislim da crno mislis - vazno je da se o nekome pise, manje je vazno sta a on je sada planetarna zvezda vise nego ikad, Australija protiv njega, zavere protiv njega itd itd sponzori presrecni idi bre

U svakim novinama se nalaze njegovi sponzori na slici, ima još više da ga plaćaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Ja cu ponovo da budem optimista i da kazem da ce kroz sest meseci pandemija biti proslost koju ce ljudi zeleti da zaborave

 

Misliš da će zaboraviti i njegovo ponašanje za vreme pandemije, a nisu mu zaboravljali ni mnogo benignije stvari? Ti si baš optimista 🙂. I da li treba da zaborave, i to je pitanje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dracarys said:

Ja se ne brinem, jer znam da ljudi imaju pamćenje ribice, ne znam kog čoveka će ovo zanimati nakon 6 meseci.

 

1 minute ago, Indig0 said:

Da, bice to katastrofa jer se Novak nikada ranije nije susretao sa zvizducima i publikom koja je protiv njega.

 

ali mec nece moci da pocne jer publika nece prestati s zvizdanjem.

Link to comment
Share on other sites

  

10 minutes ago, ciao said:

Fotke su stavljene u galeriju 18 og

 

To je netačno.

 

10 minutes ago, ciao said:

kada su fotkane jos se ne zna

 

 

Ekip tvrdi da su fotkane 18.

 

Quote

Novak Đoković je 18. decembra pozirao bez maske pri uručenju trofeja „Šampion šampiona 2021.“ Ekipa. 

https://www.lequipe.fr/Tennis/Article/Pourquoi-la-defense-de-novak-djokovic-a-melbourne-est-attaquable/1309286

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, wwww said:

 

 

ali mec nece moci da pocne jer publika nece prestati s zvizdanjem.

Prvo ćemo sve to da vidimo da li je tačno i ko laže, a ko govori istinu. Videsmo one dve slike koje je postavio banovani forumaš da je Novak bio u potpuno istoj garderobi. Meni je prosto nemoguće da se fotografisao 18. decembra.

 

Plus on uvek može da kaže da nije znao za rezultate i da čim je saznao da je otišao u samoizolaciju. Što se i dogodilo, jer se nije pojavljivao određen vremenski period..

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ciao said:

Ja cu ponovo da budem optimista i da kazem da ce kroz sest meseci pandemija biti proslost koju ce ljudi zeleti da zaborave

Adrija tur je bio pre više od godinu i po dana pa sve otada nije prošao nijedan mesec, možda čak ni nedelja da ga neko ne izvuče iz naftalina i pre svega ovoga, a to je još bilo potpuno bezazleno u poređenju s ovim sad.

 

A to za pandemiju, iz tvoje tastature u Božje uši.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alcesta said:

Adrija tur je bio pre više od godinu i po dana pa sve otada nije prošao nijedan mesec, možda čak ni nedelja da ga neko ne izvuče iz naftalina i pre svega ovoga, a to je još bilo potpuno bezazleno u poređenju s ovim sad.

 

A to za pandemiju, iz tvoje tastature u Božje uši.

 

Od Adrija tura Noksica (velika) budalica je osvojio 3 slema, igrao dva finala i imao jednu diskvalifikaciju.

 

Aj mi da čujemo njega u vezi ovih slika što je širio kovid19 pozitivan, a za tenis ćemo lako.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ciao said:

Nije siguran datum na tim fotkama i nista s tim u vezi, ono sto je izgleda sigurno je da je s jedne strane vlada australijska zeznula a sa druge strane treba da se izabere krivac izmedju Tejlija i Novaka

Datum na fotkama mozes proveriti i u notepadu, npr.

 

Quote

                                                            samsung SM-A705FN A705FNXXU5DUE2  2021:07:03 06:43:53   ‚š      f‚ť      n"      '    €       0220      v      Š‘    ’      ž’      ¦’
     ®’      ¶’      ľ’      ’            ’
      Ć’      Î’‘    30  ’’    30        0100              Ŕ       Đ       Ö˘      Ł       ¤        ¤        ¤      ¤        ¤       ęę    

To ce ti biti u samom vrhu bilo koje fotografije: aparat kojim je snimljena, datum i vreme kad je snimljena, cak i GPS lokacija gde je snimljena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, implant said:

 

 

Bukvalno ne možeš da napišeš post bez pravopisne greške ili neke brljotine, a meni pričaš o vokabularu? Za moje ponašanje ne brini, o tome vode računa moderatori. Ako ti nešto baš toliko smeta imaš IL, na kraju krajeva. Što se tiče Srkijevih svedoka, ti se ovde uglavnom obraćaš ljudima koji su odgovorni, uredno vakcinisani, busterovani, a i vrlo aktivni u kritici Novakovih stavova o pandemiji na ovaj način:

 

 

Verovatno si zaboravio na ovo? Imaš prilično kratko pamćenje za nekoga ko bi da donosi vrednosni sud o nečijoj ličnosti, a definitivno nisi u stanju da skapiraš da se u isto vreme može biti i protiv Novakovih stavova o vakcinaciji, kao i protiv postupaka australijske vlade - u ovom konkretnom slučaju, što ti je već više puta naglašeno. Iz toga niko ne donosi zaključak da je Srbija bolja zemlja za život od Australije, ima nas ovde i 40+ i 50+, znamo mi bolje od tebe gde živimo. Ima i nas koji smo od početka bili protiv Novakovog odlaska u AUS jer od toga nije moglo ništa dobro da ispadne, kao što se sada i vidi. Ali, ti to nisi ispratio nego si uleteo sa pričom da bi sve nas vakcinisao (iako smo na ovom forumu većinski vakcinisani) i pričama tipa "u Srbiji jedva sklapa kraj sa krajem, u AUS kuća od 1,5 miliona", kao da si u zabavištu i kao da mi to ne znamo.

 

 

Jednostavno, deluje da nisi dorastao diskusiji o ovako složenoj temi. To i nije nikakvo čudo, i sam si izjavio da više ne pratiš tenis, na delu foruma o koroni te nešto i ne viđam - a izgleda kao i da ti fali malo kapaciteta da shvatiš nijanse onoga o čemu se piše. Ili je to ili troluješ, u tom slučaju ti sledi znaš već šta, samo extended:

 

 

Ovo ti sledi svaki put kada nekoga od nas, koji se već dve godine (u manjoj ili većoj meri) odričemo normalnog života zbog pandemije, pošalješ kod Srkija ispred skupštine.

 

P.S. izvinjavam se ostatku foruma, ja ovde prestajem sa ovom besmislenom raspravom.

Imam kratko pamcenje,to si ''dobro'' primetio. Samo, izraz Srkijevi svedoci nisam nikad koristio :))

 

Australijska vlada ne da nij neodgovorna, stavise oni su na vrhu svetske odgovornosti sto se tice pandemije sto polako uocavaju i domaci  mediji, ali i fanovi Novaka Djokovica, tu vam ne bih uzimao mesto jer od drveta ne vidite sumu. Da su neodgovorni Novak tj njegov tim bi ih preveslao, sto bi klasicnom Srbinu bilo milo.

 

Pises o neodgovornosti za ljude koji su devetostrukog sampiona AO u izbornoj godini gde ima vervatno milion Srba,Hrvata i Slovenaca :)) doveo do masovne histerije jer eto nekima je normalno da se ne postuju zakoni,a njima zapravo drugo ime je odgovornost.To pitaj srpske drzavljane tamo.Oni pokusavaju da rese uzorok,a ne posledicu.


 

Quote

 

Jednostavno, deluje da nisi dorastao diskusiji o ovako složenoj temi. To i nije nikakvo čudo, i sam si izjavio da više ne pratiš tenis, na delu foruma o koroni te nešto i ne viđam - a izgleda kao i da ti fali malo kapaciteta da shvatiš nijanse onoga o čemu se piše. Ili je to ili troluješ, u tom slučaju ti sledi znaš već šta, samo extended:


 

Da mi je ovo napisao Janko Tipsarevic, a ne Implant sa Vox foruma pa da te i razumem. Veoma slozena tema, mozda za tebe, za mene nije.

 

Ti si sa ovim ''malo kapicteta'' i onim trololo you tube snimcima vise napisao o sebi nego o meni.

 

 

Quote

Iz toga niko ne donosi zaključak da je Srbija bolja zemlja za život od Australije, ima nas ovde i 40+ i 50+, znamo mi bolje od tebe gde živimo. Ima i nas koji smo od početka bili protiv Novakovog odlaska u AUS jer od toga nije moglo ništa dobro da ispadne, kao što se sada i vidi. Ali, ti to nisi ispratio nego si uleteo sa pričom da bi sve nas vakcinisao (iako smo na ovom forumu većinski vakcinisani) i pričama tipa "u Srbiji jedva sklapa kraj sa krajem, u AUS kuća od 1,5 miliona", kao da si u zabavištu i kao da mi to ne znamo.

Nisam siguran bas u ovo sem nekih pisanja na forumu i dve tri hiljade ljudi koji stvarno izadju na ulicu da se bore za nesto, za druge nisam siguran da su svesni svoje nesvesti.

 

Ti ovde ne podrzavas NDJ kao tenisera, vec kao antivaksera. Pravila su prosta i jednostavna koja ima australijska vlada, tu dalje ne bih nastavljao jer tebi ta prosta pravila nisu jasna.

 

Poslednji bold, nisam ''uleteo'' sa tom pricom i tu se vracamo na prvi tvoj pasus koji ti nije jasan.Prosto ne znas kvalitetno da se izrazis da bi te drugi ljudi razumeli,a jos manje razumes druge ljudi sta su napisali.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...