Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Gaga said:

Slazemo se,no ako je istina ovo oko brzine rezultata pcr testa,sto kaze MC,onda je bitno kad ga je radio,mozda posle dogadjaja od ujutro sa decom i postom,osetio nesto ili mu javili za neki kontakt koji je vec zarazen.

 

I jel definitivno potvrdjeno da su ova dva dogadjaja bila 16.12 ili ranije?

 

Po vestima, jedan je dogadjaj bio 16., drugi 17.12., a neko je stavio deo iz zalbe gde pise da je prvi recorded PCR test 16.12.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

 

Ali mi pricamo o Djokovicu, sigurno nije cekao red, imam osecaj da su mu dosli na noge i uradili test.

Da antigenski, to je u lab. gotovo za sat vremena max. 

PCR se ceka duze.

 

Meni je antigenski u lab bio negativan, pa u ambulanti sutradan antigenski  ponovo negativan, pa PCR posle dan i po opet negativan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Jeste, potvrdjeno je. I opet (znam da sam dosadan) ako i nije znao rezultat (u sta stvarno ne mogu da poverujem), dok ga je cekao bio je na dva masovna dogadjaja.

O kom testu ti pricas? Ako je antigenski u pitanju to se ne ceka, to je odmah gotovo.

 

I kakav si ti test radio ako ne taj kada si posle tri sata dobio rezultate?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, wwww said:

Nadal je 20.12. objavio da je pozitivan, pretpostavljam da se testirao 19.12.

ne znam koja su pravila u Spaniji za izolaciju vakcinisanih koji su pozitivni. Mozda se njima odredjuje samo 10 dana izolacije (sto ga onda oslobadja izolacije 29.12., pa 30.12. moze da sedne na avion za Australiju i 31.12. se slika na RL areni), a mozda posle 5/7 dana, ako nema simptome 72 sata, moze da odradi pcr test pa ako je negativan moze da izadje iz izolacije.

razlicite zemlje - razllicita pravila.

10 dana je izolacija u Spaniji za vakcinisane ako su pozitivni. Tako da se tacno uklapa ovako kako je napisano.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Indig0 said:

Da antigenski, to je u lab. gotovo za sat vremena max. 

PCR se ceka duze.

 

Meni je antigenski u lab bio negativan, pa u ambulanti sutradan antigenski  ponovo negativan, pa PCR posle dan i po opet negativan.

 

 

 

Ja srecom nemam iskustva, ali vidis da ovde ljudi pisu da su cekali 4h, sto znaci da bi Djokovic dobio rezultat najbrze moguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PCR, tri sata cekao. U danu kad je bilo vise zarazenih nego 16. Vec mesecima se inace ekstremno retko desava da onaj ko ode ujutru da se testira i testiraju ga PCR testom ne dobije rezultat isti dan.

 

Znam ljude koji su dobijali i brze.

 

A on je Novak Djokovic, nije random lik sa ulice. Znaci, jos jednom, da je rekao molim vas treba mi rezultat testa sto pre odgovorili bi - vasa zelja je za nas zapovest i dobio ga onoliko sekundi posle zavrsetka analize koliko je potrebno da se posalje sistemska poruka.

 

Koliko tacno traje analiza ja ne znam tacno, ali da li je pola sata, sat vremena, dva sata, u ovom slucaju je nebitno.

 

Cak i da nije tako nastupio nego je bio u fazonu take your time, look around, poslali bi mu iste sekunde, pogotovo sto je pozitivan.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, diego said:

Zamisli koliko se samo puta ljudi setaju dok cekaju rezultate. Zamisli koliko je samo puta Djokovic do sada uradio taj test. NBA igraci i fudbaleri premijer lige, koji nisu vakcinisani, rade testove svake nedelje rutinski, niko ih ne ogranicava gde da se krecu i sta da rade dok cekaju rezultate...

ja kad sam videla one snimke s utakmice prva stvar koja mi je pala na pamet je: koliko ce ovde biti zarazenih, sve s Novakom, Pospisilom i svim kosarkasima. Pa cak da su svi prisutni bili i vakcinisani i busterovani 2 sedmice ranije, mnogi bi se pozarazavali.

Dakle, sto rece Mek, on je i pre nego sto je dobio informaciju da je kontakt morao da se postara da odradi test, jer je znao, morao da zna da je bio na rizicnom mestu i da postoji velika verovatnoca da se zarazio. Pa nije bio na koncertu kamerne muzike! Vec u sred krcate dvorane u kojoj se navija (sam je izjavio da kad su ga pitali za Vasekove utiske da je ovaj bio odusevljen atmosferom i da to nikada ranije nije doziveo).

A na stranu to sto nije nikako trebalo ni da se pojavi na toj utakmici (kao sto ta utakmica nikako nije smela da se odigra pod tim uslovima, s krcatom dvoranom, sigurno im nisu trazili sertifikat da su vakcinisani :wink2: a maske ni od korova), pogotovu u svetlu sveg ovog sto mu se desava u poslednje 2 godine u vezi pandemije, a i toga da mu se priblizava potencijalni odlazak za Australiju s dobro poznatim strogim merama. 

I morao je da zna da da u doba interneta nema sanse da se nesto sakrije (kad ide u masu), da se sve u par kliktaja pronadje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Ja mislim da je znao da je pozitivan.

 

Namerno je isao da zarazi svu decu...

 

Boze me sacuvaj...

 

Sta ako je PCR radio u 22h uvece? 

 

Otisao je sutradan medju decu u svakom slucaju, a ne ides da se testiras bez razloga.

 

Kako god se okrenes dupe je pozadi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Ja srecom nemam iskustva, ali vidis da ovde ljudi pisu da su cekali 4h, sto znaci da bi Djokovic dobio rezultat najbrze moguce.

Ne znam koliko je to moguce, sve koje znam su cekali duze. Ne zavisi to od ekspeditivnosti nego od materijala koji valjda mora da odstoji odredjeni broj sati kako bi se pokazala covid infekcija, nisam strucnjak.

 

Ali niko koga znam nije dobio rez za tako kratko vreme.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Otisao je sutradan medju decu u svakom slucaju, a ne ides da se testiras bez razloga.

 

Kako god se okrenes dupe je pozadi.

 

Naravno da je sve ovo fejk, samo ovo boldovano...on se kao i svi drugi siguran sam testira svaki dan ili svaki drugi, posebno jer je putovao za Marbelju odmah nakon toga, bio mu je potreban test...imao razloge ili ne. Pa evo ceo zvezdin tim, svi pozitivni, pola nema nijedan simptom....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta ako je PCR radio u 22h uvece? 

 

Pa šta i ako je radio u 23.59?

 

Radio ga je po svoj prilici jer je onaj košarkaš pored koga je u Pioniru stajao bez maske na 50 cm pre dva dana pozitivan i imao je svest da lako i on može biti pozitivan. Dakle, u takvim situacijama ne ideš bez maske da dodeljuješ pehare klincima jer možeš da zaraziš desetine ljudi.

 

Takođe, on nikog od tih više desetina kontakata kojima je možda preneo zarazu nije obavestio da je pozitivan nakon što je to saznao, pošto onda za to ne bismo saznali danas, već odmah tad, što je takođe kolosalna neodgovornost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, unagi said:

Zavisi kad se radi PCR, neki dobiju istog dana nekome prodje i vise od 24h.

Ja sam u Kragujevcu testiran u 17.30h a dobio pozitivan rezultat sledeceg dana u 20.30h, znaci 27h od testiranja. Tako da nema pravila

To ja pricam. Ja sam 36 sati cekao, neko i duze.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Otisao je sutradan medju decu u svakom slucaju, a ne ides da se testiras bez razloga.

 

Kako god se okrenes dupe je pozadi.

 

Pa sta ako je otisao?

 

Ko zna koliko ih odradi za godinu dana pa funkcionise u medjuvremenu normalno.

 

Po vasoj verziji odgovornosti bi morao barem 200 dana godisnje da provede u preventivnoj izolaciji...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre 10 dana radio pcr oko 18h. Razultat stigao sutra oko 15h.

Kakva divna igracka za pojedine... Otkrismo tu tamnu dugo skrivanu stranu Djokovica. Bas me zanima da li niko od testiranih nije u povratku svratio do apoteke ili prodavnice. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Indig0 said:

To ja pricam. Ja sam 36 sati cekao, neko i duze.

 

Ok znaci svi mi koji smo dobili rezultat za 3-4-5-6 sati lazemo?

 

Mislim, ne razumem, evo ti gore i link da posle 6 sati ako nema rezultata saljes zahtev, jer je ocekivano da je test gotov. Za 6 sati. Sto znaci da je to neko maksimalno ocekivano vreme, a moze i brze. 6 sati je nedovoljno dug period da bi ova mentalna gimnastika radila.

 

To sto su nekome stizali rezultati posle dva dana je pre do SMS servisa nego do laba.

 

A opet, ne pricamo o random likovima sa ulice, nego pricamo o jebenom Novaku Djokovicu.

 

I ovo sto kaze NMX, ako se on konstantno testira zbog putovanja, sto je krajnje logicno, tek onda treba vec da ima uhodanu ekipu koja mu salje rezultat maltene instant. Jer nema smisla da se testira 2-3 puta nedeljno a da ceka rezultat 2 dana, to je potpuno suludo.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem šta čitam od pojedinaca, ovde će ga neki po svoj prilici braniti i ako se sutra ispostavi da je umro neko od te dece kojima je dodeljivao pehare jer ga je on zarazio.

Edited by erwin
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...