Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Plati frilens porez Devile! 

Pre bih poceo da navijam za partizane..kad se smeni ova vlast onda mozemo pricati. Placam samo racune za stan...parkinge i ta gradsko/drzavna sranja apsolutno nista...

 

Kad bi svi to radili, promenili bi Srbiju na bolje, isto tako da se Nole vakcinisao,bio bi krunisan u Melburnu!!

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Pre bih poceo da navijam za partizane..kad se smeni ova vlast onda mozemo pricati. Placam samo racune za stan...parkinge i ta gradsko/drzavna sranja apsolutno nista...

 

Kad bi svi to radili, promenili bi Srbiju na bolje, isto tako da se Nole vakcinisao,bio bi krunisan u Melburnu!!

Cekaj, kako ne placas parking?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zar neko od vas veruje da zbog neke bolesti Novak ne moze da primi vakcinu??? Ziv nisam sta je to....nek izadje i kaze, licno ne verujem u to!!

Ma sad više uopšte i nema veze. Nije trebalo da mu daju izuzeće. Ne turnir, nego vlada Viktorije, ako nema valjanu dokumentaciju. Kakvi su im to tamo stručnjaci i kakav im je kredibilitet? A pre svega onima koji su ih postavili?

Što se mene tiče neka mu traže vakcinu za sve preostale slemove, neka ga ne puste više nigde pa da zna na čemu je od starta. Ako nema na osnovu čega da dokaže da ne treba da se vakciniše, neka ne igra nigde. Ali onda da ne prave izuzetke. Nije on jedini koji je to izuzeće dobio, a druge su pustili bez ikakve pompe. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Урош19 said:

Види, ако је већ од државе добио изузеће јел има онда смисла да иста та држава глуми неко лудило, притворе итд

 

Ovo su ti australijski graničari, renesansni tipovi, razumeju se u sve. Posebna kasta, nešto kao srpska carina, samo što u australijskoj rade bivši lekari, genetičari i molekularni biolozi.

Edited by implant
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

Cekaj, kako ne placas parking?

Pa samo se parkiram gde stignem..za pet meseci sam dobio tri kazne..ne kucam poruke. Sto bih placao parking? Pa niko normalan ne bi trebao..pa mi se bijemo u dvoristu zgrade za parking mesto..naravno kazne sam bacio u djubre 🙂 nece nista da nam srede, sami sve radimo u dvoristu..i to ne po zakonu jer dok odradis sve te procedure nerodjen jos dete bi mi zavrsilo fakultet. Jezivi su..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa samo se parkiram gde stignem..za pet meseci sam dobio tri kazne..ne kucam poruke. Sto bih placao parking? Pa niko normalan ne bi trebao..pa mi se bijemo u dvoristu zgrade za parking mesto..naravno kazne sam bacio u djubre 🙂 nece nista da nam srede, sami sve radimo u dvoristu..i to ne po zakonu jer dok odradis sve te procedure nerodjen jos dete bi mi zavrsilo fakultet. Jezivi su..

 

26 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa sigurno da organizatori zele da igra, ali zakoni zemlje se postuju  tu su stali politicari.

 

22 minutes ago, Devil In My Pants said:

On to sebi nije dozvolio i zato tu nema price sta bi bilo kad bi bilo. Volim Novaka, ali je smesno sto ga branite. Kakve doktori imaju veze sa zakonom te zemlje...to je nepostovanje jedne zemlje i kraj price. Navikli ovde da ih svi tlace, pa ne ide to tako preko. Pa nece mu ni u Parizu dati da igra ako se nevakcinise.

 

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pre bih poceo da navijam za partizane..kad se smeni ova vlast onda mozemo pricati. Placam samo racune za stan...parkinge i ta gradsko/drzavna sranja apsolutno nista...

 

Kad bi svi to radili, promenili bi Srbiju na bolje, isto tako da se Nole vakcinisao,bio bi krunisan u Melburnu!!

Ne sumnjam da je tebi sve ovo savršeno logično i dosledno, ali nekako ovako sa strane tvoje poštovanje zakona i poretka generalno je podložno sumnji :smiley33:

  • Like 10
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nije pogresna viza u pitanju, jer su sa istom vizom vec pustili nekoliko tenisera sa izuzecem.

 

Znaci, medicinski razlog za izuzece nije dovljno dobar iako su mu na osnovu tih istih razloga odobrili ulazak u drzavu.

 

Cista politika, smesno. A bio je dobar kad su bili pozari, i kada je donirao novac. Govna obicna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa samo se parkiram gde stignem..za pet meseci sam dobio tri kazne..ne kucam poruke. Sto bih placao parking? Pa niko normalan ne bi trebao..pa mi se bijemo u dvoristu zgrade za parking mesto..naravno kazne sam bacio u djubre 🙂 nece nista da nam srede, sami sve radimo u dvoristu..i to ne po zakonu jer dok odradis sve te procedure nerodjen jos dete bi mi zavrsilo fakultet. Jezivi su..

Ja mislio imas neku foru a ti klasicno srbski, u smece kaznu.

btw. ja stanujem na Novoj Detelinari tako da mi je borba za parking svakodnevnica.

Link to comment
Share on other sites

Kad se svi ohlade, onda ce tek shvatiti koliki je ovo skandal. Neka proba neko da zamisli da Mesiju ne daju da udje u Katar, da Lebrona isteraju sa OI, da Hamiltona izbace zbog vize...

Ko zna, mozda je ovo i najbolje sto se moglo Novaku dogoditi. Rizikovao je do kraja i izgubio. Ovo uvek može da mu se dogodi.

Da li se oglasavaju kolege? Mislim da je Sapovalov reagovao.

Sve je postalo odvratno. Atp izbacuje spot za 2021.bez Novaka, AO ostaje bez svoje ikone... Novak je tvrdoglav, mnogi bi digli ruke od svega, ali on nece. Videcemo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sam sebi skače u usta. Jebote Srbin si i ti umesto da podržiš Novaka protiv ovih govana, ti se nešta glupiraš i izmotavaš..... Arealno. 

 

Šta ti ljudi imaju u sebi, kako su njih roditelji vaspitali, to mene jako interesuje

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, berti said:

Kad se svi ohlade, onda ce tek shvatiti koliki je ovo skandal. Neka proba neko da zamisli da Mesiju ne daju da udje u Katar, da Lebrona isteraju sa OI, da Hamiltona izbace zbog vize...

Ko zna, mozda je ovo i najbolje sto se moglo Novaku dogoditi. Rizikovao je do kraja i izgubio. Ovo uvek može da mu se dogodi.

Da li se oglasavaju kolege? Mislim da je Sapovalov reagovao.

Sve je postalo odvratno. Atp izbacuje spot za 2021.bez Novaka, AO ostaje bez svoje ikone... Novak je tvrdoglav, mnogi bi digli ruke od svega, ali on nece. Videcemo...

 

Razumem razocaranje, zao mi je i Novaka i samog sebe kojem se gledalo rusenje rekorda, ali covece, ne mozes da ocekujes identican intenzitet emocije koju ti osecas kod svih ljudi na topiku. 

 

Link to comment
Share on other sites

 

znaci nisu mu priznali imunitet koji je stekao reinfekcijom u poslednjih 6 meseci :twak::ajme:

 

Quote

The source said it had not been clear whether a COVID-19 infection in the past six months – which is suspected to have been the justification for the player’s exemption – was sufficient to secure entry into Australia under federal guidelines.

i posle ovoga neko spocitava Novaku njegovo interpretiranje nauke :classic_rolleyes::twak:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...