Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

1 hour ago, wwww said:

pa verovantije je da, sto kaze @stray_cat  , budalicatm nije hteo da igra AO, jer nije hteo da se vakcinise. :twak:

1. pa on je godinu dana lecio lakat nekim "neinvazivnim" metodama (da ne lupetam kad nemam pojma kojim), nije hteo na operciju, a kad je vec definitivno bilo jasno da je: ili operacija ili kraj karijere, onda ju je ipak odradio, ali je potom rekao da mu je to tesko palo, da je to tesko podneo itd. (sta bese vec izjavio).

2. ja sam se nadala da ga je to iskustvo makar malo opametilo i da je, kad je video da nikom od milijardu+- vakcinisanih nisu izrasle 2 glave niti im je sta falilo, ipak resio da se vakcinise, pa makar i tom jednom JJ dozom, evo recimo u onom periodu izmedju USO i Pariza. a vidis da nije.

sad ce imati vremena da dobro razmisli sta mu je ciniti: da zavrsava karijeru ili da se vakcinise i da polako krene da vadi ove fleke (uz angazoovanje vrhunske PR agencije koju ce da slusa sta mu kazu da radi).

 

Samo da dodam:

1. mislim ja sam totalno van savremene medicine, ali i tad kad je pristao na operaciju, to je bilo nešto laserski, nešto sitno i vrlo efikasno, nije bilo rezova.

2. nebitno je, u Noksinom slučaju, što se xB+ ljudi vakcinisalo, ono što njemu (Noksici budalici) može da bude bitno je što su se ostali (edit: teniseri) svi izvakcinisali, tkd možda i legne na rudu.

 

Sve to pod uslovom da ATP i države budu strogi u no vax no play strategiji i da on "preživi" ovaj hebeni AO u teniskom smislu.

 

 

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Ja mslim da je Novak najbolji i najuspesniji sportista u Srbiji svih vremena.

Takodje mislim da je medju najboljim sportistima sveta svih vremena.

Verujem (i nadam se) da nije ništa falsifikovao.

Zato me čudi i ljuti njegova strategija odlaska na AO.

Dvadesetak dana pre odlaska na AO, oko kojeg se mačuješ pola godine, skontao si da je plan da se zaraziš, odradiš izolaciju, ozdraviš, odradiš neka slikanja sto imaš, obidješ vikendicu u Marbelji da nije voda zaledila, izljubiš ženu i decu i put pod noge. 

Pa jebem mu miša.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo bas onako teska podmetacina za ljude koji pisu ovde

Lose sam se izrazio, pa nisam mislio na ljude na forumu.

Oko cega je skocila nekolicina forumasa, kao da sam vas licno uvredio, polako. 

Znam ljude u real lifu koji Djokovica ne mogu organski da smisle, i to onako bas ruzno izgleda. Jos kad se vidi sta se sve ovde Novaku pripisuje i u kakve se sve teorije ulazi, kao ma sto posto je manipulisao. Svi imamo misljenje, ali me bas zanima da li je  u toj Svajcarskoj npr, tj da li tamo navijaju za Djokovica ili u Spaniji. Bas nesto sumnjam. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

Ovo u fazonu sve su nas naterali da pojedemo govno samo on nije pristao :lol_2: nema izgleda ni Sousa PR tim da mu rekao da se ovako ne moze pricati o vakcinaciji.

 

takodje 140. na listi naziva sebicnim coveka koji se na svoju stetu bori da se slabije rangiranima poveca zarada

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Ne preterujmo ni u ovom pravcu. 

 

Bukvalno lik par stranica ranije upoređuje forumaše sa likom koji čini sve da potkopa Novaka. Tako da ne bih rekla da preterujem. 

9 minutes ago, berti said:

Svako od nas ovde zna u sebi sta bi voleo da se desi sa Novakom. Da li da ga proteraju, hapse, ostave da igra... Da li ce ovo da utice na njegovu karijeru, 

Tako da je besmisleno ukazivati pojedinacno na nekog. Svako zna za sebe da li je Novakomrzac ili samo borac za pravdu i zakone.

 

 

Pa kad se već upoređuju forumaši sa čovekom koji ovih dana otvoreno napada Noleta i lupaju lajkovi na to, onda nema smisla da se govori uopšteno.

 

Slažem se da svako zna za sebe ali kako da ti kažem, to je irelevantno sad.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, prolup said:

U stvari je Novak najbolji prikaz društva. Nema veze koliko novca i kakvu moć imaš u društvu, daj da se proba nešto smuljati, nekog prevariti, neka krivina uhvatiti. Samo da ne bude onako kako bi trebalo biti.

Ma daj druze, mi jesmo lakrdija od drzave ali drugde se nije desavalo da slavna lisnost ili politicar napravi glupost pa nikom nista? Sad mi pada na pamet Kobi Brajant i silovanje u Juti valjda 2003 i nikom nista. Ne preterujmo, svuda toga ima. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTIme said:

 

Bukvalno lik par stranica ranije upoređuje forumaše sa likom koji čini sve da potkopa Novaka. Tako da ne bih rekla da preterujem. 

Moj post (pa i tvrdnja) nemaju veze sa tim postom. Medjutim,dovoljno sam dugo na forumu da mogu slobodno da kazem kako ovde itekako ima forumasa koji naprosto likuju nad ovim kroz sta Novak prolazi..a jos jednom da ponovim - u velikoj meri je sam kriv za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dl91 said:

 

Znam ljude u real lifu koji Djokovica ne mogu organski da smisle, i to onako bas ruzno izgleda.

 

Znam i ja ljude u real lifu koji Federera/Nadala ne mogu organski da smisle, i to bas onako ruzno izgleda.

 

Al nije "nas" jbg, pa je onda ok.

 

Valjda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Znam, bas sirok pojam, ali ovo njegovo ponasanje u Srbiji im tu dodje kao 1 na 11.

za Srbiju mu samo mogu zameriti 18.12., za ono pre toga ima objasnjenje (pretpostavljam da je moguce i nesto od toga potvrditi, sta znam, nekim sms-om koji je primio informaciju i valjda negde moze da se vidi kada je sms procitan, plus ti brzi testovi koje je radio).

do sada je na svim turnirima postovao sve protokole (niko ga nigde nije ni zbog cega kaznio sto se tice covid protokola - culo bi se, Ben bi to vec odavvno iskopao),

moze da im posalje kopije uplatnica za Bergamo, Spaniju i Srbiju za borbu protiv corone (znaci, ne negira coronu i zna da je opasna)

 

(sta smo jos imali od zamerki karakteru, a vezano za pandemiju?)

 

da, moze da im kopira postove Svena Gronevelda i Kwona s timom koji su se vakcinisali tokom Serbia Opena (i zahvalili)

mogu Lajovic i Krajinovic da svedoce da ih je nagovarao da se vakcinisu :classic_biggrin: (prema izvorima bliskim forumu vox92),

mmogli bi Srdjan i Dijana da se zrtvuju i posalju svoje sertifikate da su se vakcinisali, a i stric (potvrdio u onom nekom intervjuu) - bolje da su ovo isticali na onim mitinzima,

- zanci nije sopstvene roditelje odgovarao od vakcine i nije apriori protiv vakcine, pa ni corona vakcine

plus su objavljene i one slike o ponudjenim maskama gledaocima na tribinama tokom Adria Tura, a ATP ih je pohvalio kod organizovanja Serbian Opena &Co (svih 5 turnira prosle godine) i postovanja protokola.

 

nek ostatak smisle sami, od mene dovoljno :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Moj post (pa i tvrdnja) nemaju veze sa tim postom. Medjutim,dovoljno sam dugo na forumu da mogu slobodno da kazem kako ovde itekako ima forumasa koji naprosto likuju nad ovim kroz sta Novak prolazi..a jos jednom da ponovim - u velikoj meri je sam kriv za to.

 

Imaju veze sa mojim postom na koji si odgovorio, a moj post se tiče odgovora na taj post sa upoređivanjem. 😄 Ostaviću prostora da to što si duže znači da bolje poznaješ forumaše, ja samo hoću da kažem kako sam dosta pažljivo ispratila temu poslednjih par dana i nisam primetila da neko baš likuje nad tim; naprotiv poprilično su objektivno ljudi pisali i kritikovali i podržali Novaka za šta je trebalo. Tako da upisi o forumašima stvarno ispadaju podmetačina, kao što neko gore reče. 

Link to comment
Share on other sites

Ili, ovako da probamo. Pera je cuvar i pod sumnjom je da je nesto ukrao. Ili nije dobro cuvao. Trece opcije nema, posto je predmet nestao.

 

Zika upire prstom u Peru kaze Pera je kriv, otpustite ga.

 

Laza se javi i kaze Zika mrzi Peru, pravda za Peru, Pera dobar covek.

 

Laza moze da bude u pravu, da Zika mrzi Peru i da je Pera generalno dobar covek. Zika je govno i koristi situaciju.

 

Cak i kada bi to bio slucaj, Perina krivica ne nestaje. Pera mora da odgovara.

 

Te price o tuzakanju i kako je nesto nepravda, a sta nam oni rade, a ovaj ovamo moze tako da se ponasa a ja ne mogu je trebalo da ostavimo u osnovnoj skoli.

 

TRAGEDIJA je da slicnom mentalnom gimnastikom, verujem odrasli i zreli ljudi, pokusavaju ovako nesto da operu.

 

I to nema nikakve veze sa tim da li Zika mrzi Peru. I da je to tacno, potpuno je nebitno za citavu pricu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Deportovaće ga sigurno, bez nekih dužih zabrana ulaska ili zatvora. To je besmisleno. 

 

Neće mu ovo upropastiti karijeru. Ionako je pri kraju. 

 

Čak mislim da nije antivaxer u pravom smislu reči, nego da ga je jednostavno strah da se vakciniše. Možda i grešim, ali tako mi deluje.

 

Totalno nemušto odrađena "strategija" za AO. Ne verujem da je test lažiran, ali ovo sa davanjem izjave Francuzima nakon saznanja da je pozitivan je baš wtf, i to će i da mu dođe glave u ovom slučaju. To se ne može opravdati ničim, nikad.

 

Posle ove izjave od danas, totalno sam ravnodušan...

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

 

Znam i ja ljude u real lifu koji Federera/Nadala ne mogu organski da smisle, i to bas onako ruzno izgleda.

 

Al nije "nas" jbg, pa je onda ok.

 

Valjda.

Nije normalno. Ili bolje reci to prikazivati na nacin gde se gubi ljudsko dostojantvo. 

 

Opet kazem, za sve je Djokovic kriv. To sto su ga cekali Ozijevci na penal cekali je samo njegova zasluga. A kako kaze setao se sa kovidom... nevidjena bruka i sramota. Nevidjena. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTIme said:

 

Bukvalno lik par stranica ranije upoređuje forumaše sa likom koji čini sve da potkopa Novaka. Tako da ne bih rekla da preterujem. 

 

Pa kad se već upoređuju forumaši sa čovekom koji ovih dana otvoreno napada Noleta i lupaju lajkovi na to, onda nema smisla da se govori uopšteno.

 

Slažem se da svako zna za sebe ali kako da ti kažem, to je irelevantno sad.

Na starom forumu je bila vrlo pohvalna stvar pljuvati po Novaku, vredjati ga najstrašnije. Islo se dotle da se analizirala Novakova vilica. Čak je postojala posebna tema za pljuvačinu po njemu. Da li ima Novakomrzaca na ovom forumu. Mislim da ima. Naravno, to niko otvoreno nece da kaze. Licno, ne volim Rafu i Feda. Volim kada puknu u prvom kolu. Prosto, Novakovi su rivali i to je to. Ali, nikada ne bih likovao da im se ovo desava, niti bih se pozivao na neki pravni poredak ili slicno.

Sto se tice Bena, ne znam da li je njega neko pitao zasto je Novakomrzac. Verujem da bi odgovorio da nije i da se samo zalaže za istinu i zakone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

za Srbiju mu samo mogu zameriti 18.12., za ono pre toga ima objasnjenje (pretpostavljam da je moguce i nesto od toga potvrditi, sta znam, nekim sms-om koji je primio informaciju i valjda negde moze da se vidi kada je sms procitan, plus ti brzi testovi koje je radio).

do sada je na svim turnirima postovao sve protokole (niko ga nigde nije ni zbog cega kaznio sto se tice covid protokola - culo bi se, Ben bi to vec odavvno iskopao),

moze da im posalje kopije uplatnica za Bergamo, Spaniju i Srbiju za borbu protiv corone (znaci, ne negira coronu i zna da je opasna)

 

(sta smo jos imali od zamerki karakteru, a vezano za pandemiju?)

 

da, moze da im kopira postove Svena Gronevelda i Kwona s timom koji su se vakcinisali tokom Serbia Opena (i zahvalili)

mogu Lajovic i Krajinovic da svedoce da ih je nagovarao da se vakcinisu :classic_biggrin: (prema izvorima bliskim forumu vox92),

mmogli bi Srdjan i Dijana da se zrtvuju i posalju svoje sertifikate da su se vakcinisali, a i stric (potvrdio u onom nekom intervjuu) - bolje da su ovo isticali na onim mitinzima,

- zanci nije sopstvene roditelje odgovarao od vakcine i nije apriori protiv vakcine, pa ni corona vakcine

plus su objavljene i one slike o ponudjenim maskama gledaocima na tribinama tokom Adria Tura, a ATP ih je pohvalio kod organizovanja Serbian Opena &Co (svih 5 turnira prosle godine) i postovanja protokola.

 

nek ostatak smisle sami, od mene dovoljno :classic_biggrin:

 

Ne kazem da ce to da bude presudno, ali postoji kao opcija, a on iza sebe ima Adria Tour i ima to ponasanje posle 16.12.

Moguce da bi dobri advokati to pobili...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTIme said:

 

Imaju veze sa mojim postom na koji si odgovorio, a moj post se tiče odgovora na taj post sa upoređivanjem. 😄 Ostaviću prostora da to što si duže znači da bolje poznaješ forumaše, ja samo hoću da kažem kako sam dosta pažljivo ispratila temu poslednjih par dana i nisam primetila da neko baš likuje nad tim; naprotiv poprilično su objektivno ljudi pisali i kritikovali i podržali Novaka za šta je trebalo. Tako da upisi o forumašima stvarno ispadaju podmetačina, kao što neko gore reče. 

Od mene kvalifikacije tipa "forumaski Ben" svakako neces ni procitati. Medjutim,uzeo sam desetu godinu na Forumu i mislim da ne gresim u svojoj (pr)oceni. Ja ne zmurim nad pojavom idolopoklonstva prema Novaku,ali ni malicioznog hejta prema njemu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Na starom forumu je bila vrlo pohvalna stvar pljuvati po Novaku, vredjati ga najstrašnije. Islo se dotle da se analizirala Novakova vilica. Čak je postojala posebna tema za pljuvačinu po njemu. Da li ima Novakomrzaca na ovom forumu. Mislim da ima. Naravno, to niko otvoreno nece da kaze. Licno, ne volim Rafu i Feda. Volim kada puknu u prvom kolu. Prosto, Novakovi su rivali i to je to. Ali, nikada ne bih likovao da im se ovo desava, niti bih se pozivao na neki pravni poredak ili slicno.

Sto se tice Bena, ne znam da li je njega neko pitao zasto je Novakomrzac. Verujem da bi odgovorio da nije i da se samo zalaže za istinu i zakone.

 

Mene stvarno ne zanima šta je bilo na starom forumu. Zanima me ko se to tačno "ponaša kao Ben" ovde na temi i mrzi Novaka? 

 

Za bold ne znam šta da kažem, ova ironija kao da je Novak sveta krava za koju ne sme ništa da se kaže. No comment.

 

5 minutes ago, Drug Crni said:

Od mene kvalifikacije tipa "forumaski Ben" svakako neces ni procitati. Medjutim,uzeo sam desetu godinu na Forumu i mislim da ne gresim u svojoj (pr)oceni. Ja ne zmurim nad pojavom idolopoklonstva prema Novaku,ali ni malicioznog hejta prema njemu. 

 

Fair enough, dok ja kažem da ovde poslednjih dana nisam videla maliciozni hejt (ne može se to baš tako nazvati, netrpeljivosti svakako da ima). Složimo se da se ne slažemo.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Ne kazem da ce to da bude presudno, ali postoji kao opcija, a on iza sebe ima Adria Tour i ima to ponasanje posle 16.12.

Moguce da bi dobri advokati to pobili...

pa ti advokati jedino i daju nadu da nece sebi natovatiti na ledja robiju od 10 godina :classic_rolleyes: (kakav je budalica, sto rekao  @stray_cat)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, berti said:

Svako od nas ovde zna u sebi sta bi voleo da se desi sa Novakom. Da li da ga proteraju, hapse, ostave da igra... Da li ce ovo da utice na njegovu karijeru, 

Tako da je besmisleno ukazivati pojedinacno na nekog. Svako zna za sebe da li je Novakomrzac ili samo borac za pravdu i zakone.


Taman da mi ovaj post posluži kao šlagvort... Voleo bih naravno da igra i da osvoji turnir. 
Da se sve ovo desilo u nekom ranijem trenutku Novakove karijere vrlo je verovatno da bih prestao da navijam za njega. Ovako pred kraj karijere, na domak svih ciljeva a na kraju krajeva posle toliko preznojavanja i nerviranja tokom gledanja mečeva ništa mi se neće promeniti iz sportskog i navijačkog ugla. 
Što se tiče dela Novaka Djoković (posebno) van terena svakako će se uniziti u mojim očima, mada nikad nisam bio od onih koji okreću glavu i prave se ludi na mane i brljotine onih za koje navijam pa tako i za Novaka. Nisam mogao da ne priznam da je često (bio) šaban na terenu, da me njegovo antivakserstvo užasava, da su razmišljanja o piramidama te nekim Deretićevim stavovima ispod nivoa prosečno pametne osobe. Svačega je bilo tokom ovih 15ak godina, kolikogod navijao za njega sa druge strane bih da ostanem objektivan. Sve do sada su naspram ovog bile mrljice, ovo je ozbiljan kiks iz više uglova i na više nivoa da baaaaaaas dobrano treba gurnuti glavu u pesak, napraviti se lud ili opravdati. 
No, kao što rekoh kad Djoković zagazi na teren navijaću za njega nepromenljivim intenzitetom, kada izadje sa istog - pa nije mi brat ni rod da bih morao braniti njegovu sliku. Da ga ne vole i da ga ne tretiraju u svetu kako je to zasluži(va)o najbolji/najuspešniji teniser svih vremena stoji, a da je sam sebi naneo puno štete i problema i to stoji, tako i ovog puta. Stoga će to breme morati da nosi do kraja karijere.  

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTIme said:

 

Mene stvarno ne zanima šta je bilo na starom forumu. Zanima me ko se to tačno "ponaša kao Ben" ovde na temi i mrzi Novaka? 

 

Za bold ne znam šta da kažem, ova ironija kao da je Novak sveta krava za koju ne sme ništa da se kaže. No comment.

 

 

Fair enough, dok ja kažem da ovde poslednjih dana nisam videla maliciozni hejt (ne može se to baš tako nazvati, netrpeljivosti svakako da ima). Složimo se da se ne slažemo.

Pa niko nije direktno rekao da ga mrzi, ne znam ni da li je i Ben to kazao. Ne znam da li je neko ikada to rekao u svetu. Svi mogu reci da ga samo kritikuju zbog raznih stvari.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...