Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

5 minutes ago, Boxy said:

Koliko sam ja procitala, TA svima popunjava taj obrazac, ali neki odatle je izjavio da oni to rade po uputstvima koje dobiju od igraca.

Lici da oni sad njega pokusavaju na tehnicke stvari da izbace, kao sto je on njih dobio na sudu, samo sto je ovo ozbiljan prekrsaj.

pa naravno, nisu oni mogli napamet da popunjavaju, neko je morao da im posalje neke podatke. e sad, ostaje opcija da je kao nacinjena greska pri popunjavanju, ali cik to dokazi? Pogotovu sto on mora da je morao da to negde na kraju potpise, kao potvrdu da sve sto u obrascu stoji je ispravno. Tako da je imao priliku da ispravi gresku, a nije.

 

ja ne znam sta je i on (a i citava familija, ocigledno bez Jelene jer nje nigde nema) mislio, da ce pobediti jednu drzavu? :classic_rolleyes: ma da....

 

a poteze se sad i validnost pcr testa iz zemlje Srbije (Australijanci samo veruju svojim testovima, ostali svi mogu da falsifikuju), kao i analize krvi na antitela (kao je i to bio prilozio) . a nne pada im na pamet da sad sami mu izvade krv i potvrde nivo antitela - ne zanima ih ako je dobio imunitet zarazavanjem, priznaje se samo vakcina.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Pita novi čuvar zatvorenike zbog čega su u zatvoru.

 

Odgovara prvi zatvorenik: Ja sam pokušao da opljačkam banku, međutim me je sustigla policija i nažalost, uhvatili su me. Imam još 3 godine robije.

 

Novi čuvar: A ti, šta si ti radio (obraća se drugom zatvoreniku)?

 

Zatvorenik br. 2: Eto, pretukao sam ženu, uhvatio sam je sa švalerom na našem bračnom krevetu. 

 

Novi čuvar: Pa ti si je birao, a ti Novače, šta ćeš ti ovde?

 

Novak: Nisam ispravno popunio dokumenta!

 

Novi čuvar: Fuj, ološu jedan!

 

Kao i obično overdramatizuješ sve. To što je X osoba opljačkala banku, tukla ženu ili učinila neki drugi prekršaj, ne znači da je ok da Novak falsifikuje dokumenta ili lažno popuni neku prijavu (što mi još uvek ne znamo da li je uradio, situacija je svakako hipotetička).

 

Ispada da je ok kršiti zakon (bilo čiji) ako si Novak Đoković. Da ne pričam o ovome da podvije rep i pobegne, pa ispašće stvarno kriminalac.

Link to comment
Share on other sites

Jail time: Djokovic ‘lie claim’ carries massive penalty

Australian Border officials are investigating whether Novak Djokovic provided false evidence on his entry form for Australia – an offence that carries a massive penalty.

 

 

https://www.heraldsun.com.au/subscribe/news/1/?sourceCode=HSWEB_WRE170_a_TWT&dest=https%3A%2F%2Fwww.heraldsun.com.au%2Fsport%2Ftennis%2Fnovak-djokovic-visa-application-did-australian-open-champion-lie-on-entry-form%2Fnews-story%2Fdf14615a0b4dff0757ad593cfeffdec9&memtype=anonymous&mode=premium&v21=dynamic-cold-test-noscore&V21spcbehaviour=append

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Indig0 said:

Ovaj Rotenberg je bas smecar.

 

Najtragičnije je da bi na kraju od svega mogli profitirati upravo on i ostali skotovi

2 minutes ago, NMX said:

Je l bilo?

 

FIzcTm6XMAI1zYo?format=jpg&name=medium

 

Kasniš 2 dana barem.

 

Edit: izgubih osjećaj za vrijeme, sve tako brzo prolazi :classic_biggrin:

Edited by svi pjevaju
Link to comment
Share on other sites

On jeste smecar, ali lagati pri popunjavanju formulara za ovako ozbiljnu stvar samo da bi se postedeo jos papirogije, pod pretnjom ozbiljne kazne prevazilazi i verovatno laziranje pozitivnog testa koje si uradio. Pa jebote, da si Pera Peric ne bi trebalo da ti padne na pamet nesto tako imbecilno, ti si najbolji teniser sveta, alo covece! Ja ne verujem da je ovo realno.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

On jeste smecar, ali lagati pri popunjavanju formulara za ovako ozbiljnu stvar samo da bi se postedeo jos papirogije, pod pretnjom ozbiljne kazne prevazilazi i verovatno laziranje pozitivnog testa koje si uradio. Pa jebote, da si Pera Peric ne bi trebalo da ti padne na pamet nesto tako imbecilno, ti si najbolji teniser sveta, alo covece! Ja ne verujem da je ovo realno.

ne verujem da je namerno lagao (koji bi bio motiv?), verovatno nije poslao ovima u TA podatke (lenjost, nemar, zaboravio?). ne znam kad tacno je taj dokument i popunjavan. ali to je sve irelevantno jer je morao makar onda kad je bio pred sluzbenikom da ispravi gresku.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, wwww said:

ne verujem da je namerno lagao (koji bi bio motiv?), verovatno nije poslao ovima u TA podatke (lenjost, nemar, zaboravio?). ne znam kad tacno je taj dokument i popunjavan. ali to je sve irelevantno jer je morao makar onda kad je bio pred sluzbenikom da ispravi gresku.

 

Mislim da je motiv spas od jos papirogije, mozda cak i odbijanja zahteva.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Mislim da je motiv spas od jos papirogije, mozda cak i odbijanja zahteva.

a koja jos papirologija? dokaz o putu  Beograd-Marbelja (u oba mesta ima stanove i rezident je)? i onako je verovatno isao privatnim avionom (ne znam kako se tu dokazuje putovanje). A Srbija definitivno nije zemlja koja je na spisku rizicnih za Australiju (kao, sta znam, Sirija, Iran, Afganistan ili slicno) pa da bi to dovelo do odbijanja dozvole za ulazak u Australiju. Ima srpski pasos, nije nikakvo iznenadjenje da bi mogao tu da bude.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je kada je ovaj dokument popunjavan, i kada je predat. Moguće da je popunjavan čak i prije tog famoznog 16.12., Novak(ov tim) ga odobrio, tad nije ni bilo izvjesno da li će učestvovati i putovati uopšte. Kasnije su se okolnosti mijenjale, on dobio potvrdu da može otići i uputio se na pripreme u Španiji, uopšte ne razmišljajući o "radio button"-u na tamo nekoj formi. Naravno, i sve da je bilo ovako, to je veliki propust prije svega njegovog tima, ali nešto teško mogu da vidim scenario u kome je ovo odrađeno sa nekim predumišljajem.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Darko said:

Lagao da nije bio u drugim državama u zadnjih 14 dana? Ne razumem zašto tolika dreka oko toga, šta to ima veze? Meni je mnogo važnije ono za 17-i December. 

mnogo je ozbiljnija stvar lagati vlasti strane zemlje u pokusaju ulaska u tu zemlju, nego sto je tamo negde u nekoj Srbiji izasao iz karantina (a tu jos uvek ne znamo kad tacno je dobio/procitao informaciju da je pozitivan). sto rekao Visko, ne mogu da verujem da je procitao da je pozitivan i otisao da se slika s decom.

a posebna prica mu je ovaj fijasko s L'Equipom, pri cemu ljudima nije ni rekao da je pozitivan. :twak: tu informaciju je tada definitivno imao.

 

on mora pod hitno da se preko advokata dogovori s Australijom da u sto kracem roku dobrovoljno napusti Australiju, da potpise da se nece protiviti toj meri (a za uzvrat ga ovi nece strpati u zatvor) i da se vise nikada ne vrati u Australiju. Pa sad, ako za 10 godina nekom na AO padne na pamet da imaju nekog rekordera po broju titula na AO, onda nek mu tadasnja vlada da pomilovanje.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...