Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

9 minutes ago, NMX said:

Ja ne mogu da citam sve ovo pa ako može neki dajdžest glede ishoda...šta je Mek rekao kako će se ovo završiti, hoće igrati AO ili ne?

 

On 1/10/2022 at 10:11 AM, McLeod said:

Vecaju, izdaju nalog za deportaciju u 10 minuta do isteka roka. Nestane struja. Novak u metezu bezi, krece jurnjava ulicama Melburna. Hvataju ga, ali 10 minuta je proslo. Djokovic osvaja AO. Netflix kontaktira Milosa Bikovica za ulogu karijere.

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sad nešto razmišljam, ovaj negativan test koji je priložen u zvaničnu dokumentaciju je od 22.12.2021. što znači da je tada bio u Beogradu, i recimo da je sjutradan otišao u Španiju (23.12.2021.). To je tačno 14 dana prije odlaska u Australiju. Case closed. 

 

Dajte nešto novo kenguriiiiii :thumbup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad se pitam dal ovako Spanci traze prljav ves Nadalu.Ili Nemci i Svajcarci Federeru, Kad je izasao onaj tekst u Lekipu da se spanski igraci dopinguju i koriste stereoide jel su Spanci ceprkali i trazili kako da dokazu da je to tacno. Ili su podrzali svoje sportiste.

Edited by Zvezdinho
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shonewizard said:

Sad nešto razmišljam, ovaj negativan test koji je priložen u zvaničnu dokumentaciju je od 22.12.2021. što znači da je tada bio u Beogradu, i recimo da je sjutradan otišao u Španiju (23.12.2021.). To je tačno 14 dana prije odlaska u Australiju. Case closed. 

 

Dajte nešto novo kenguriiiiii :thumbup:

 

Vidjen 25.12. kako igra tenis na ulici sa decom u Beogradu

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Brnaba pricala sa Skotom, to je reseno bili na sky news aus. Rekla mu u poverenju da ce oni da proguraju Rio Tinto ako ne talasaju oko Noleta. 

 

Sad bez zajebancije valjda sef kabineta Skota Morisona je radio za Rio Tinto.

I kada ono cvrc, Novak osvoji AO i kada se vrati u Srbiju, povede narod u borbu protiv Rio Tinta.

 

Pa nije Brnaba od juče.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Bas toliko brljao da se stvori ovolika histerija ?

Antinovak raspolozenje je stalno prisutno, kao neka boleština, kuga recimo. Vremenom se primiri, pa bukne. Buknula je kada je maltene bio proglasen ubicom na USO kada su ga diskvalifikovali. Sada konstantno tinja zbog korone, vakcimacije...

Svim ovim zavrzlamama oko datuma testiranja i rezultata, boravka u javnosti i svega tog, on daje povode da ga čereče. Nadam se da nike nista svesno brljao i da je sve to splet čudnih i nesrecnih okolnosti.

Mene licno sve ovo prilicno uznemirava i nervira, kao i sve Novakove fanove koji ovo prezivljavaju. Bojim se nekog lošeg epiloga koji moze da se odrazi na njegovu dalju karijeru.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, erwin said:

Ok ako to nije iz novembra onda moze da se ide na to da nije u pitanju neko turisticko putovanje nego je samo u okviru putovanja u Australiju i vezano sa tim - mislim ako prodje prodje, svasta prodje i svasta ne prodje 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Indig0 said:

Ovaj Rotenberg je bas smecar.

Baš zato bi Đokovići morali da računaju ds će prokopati sve živo ne bi li nešto našao, a oni se nisu ni potrudili da mu otežaju posso.

2 hours ago, Drug Crni said:

:frusty::frusty::frusty:

Morate (mi) priznati da je ovo jedan novi nivo jynxovanja :lol_2:

Nisi valjda pročitao svaki post otada na ovoj temi? :classic_ohmy:

 

1 hour ago, wwww said:

Pa da vidimo da li je Srdjanu bitnija samopromocija ili dobrobit sina.

Problem i jeste što on misli da pomaže sinu, ne znam kako ga razuveriti.

 

59 minutes ago, Wingwalker said:

Za Nadala verujem da bi dao prst na ruci kada bi mu neko danas garantovao da će spletom ovih okolnosti preći u vodjstvo trofejom u Parizu...i to ako ga osvoji. Ali sada već ne sumnjam da i ovo naše magare nije daleko od tog stanja svesti. Nakon što je shvatio da će samo zbog svog stava o vakcinaciji sebi uskratiti idealnu šansu da najzad povede u GOAT trci jer je to slem gde ima rekordne statse, Novak je nakon ogromnog truda organizatora da braniocu titule i svetskom broju jedan nekako obezbedi ulaz na mala vrata, uspeo i to da zajebe. Znači, super i hvala vam za trud ali daj sad nekako da ovo izmuljamo pošto mu očigledno transparentni pokušaji da pokupi virus u periodu priprema za put nisu urodili plodom. Za obe opcije je u startu znao da su pogrešne: 1. Nisam uspeo da se inficiram, ništa sad, napravićemo fejk papire...šta može da krene po zlu? 2. Jesam pozitivan ali ne bi da razočaram decu.

Nikad mi ovo neće biti jasno, stalo ti je toliko do nečega i samo treba da se vakcinišeš da bi imao šansu, a ti umesto toga sebi sve ovo napraviš. Kad je mogao da prekrši svoje principe operacijom, ne shvatam što je vakcina toliko gora, ali neću to nikad razumeti svakako.

 

Sad kad sam pročitala ovo s novinarom Ekipa, skoro je sigurno da je test pravi i da je tada bio zaražen pošto je odbio da skinu maske za vreme intervjua, a on je prilično inače komotan što se toga tiče. Za ovo pominjanje Australije ništa ne razumem kad ni sam tada nije još znao šta će biti.

 

Ja kucam a new replies samo iskaču, ovo nikad nije bilo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Brnaba pricala sa Skotom, to je reseno bili na sky news aus. Rekla mu u poverenju da ce oni da proguraju Rio Tinto ako ne talasaju oko Noleta. 

 

Sad bez zajebancije valjda sef kabineta Skota Morisona je radio za Rio Tinto.

 

Ako je Brnaba pricOlO sOd tek nemO sOnse :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Nekad se pitam dal ovako Spanci traze prljav ves Nadalu.Ili Nemci i Svajcarci Federeru, Kad je izasao onaj tekst u Lekipu da se spanski igraci dopinguju i koriste stereoide jel su Spanci ceprkali i trazili kako da dokazu da je to tacno. Ili su podrzali svoje sportiste.

 

Valjda svaki čovek treba da nastupa iz sopstvenog sistema vrednosti i morala, ne nužno nacionalne pripadnosti. Na ovoj temi imaš forumaša koji su:

 

1. Podržali Novaka protiv australijskih vlasti kada je sve krenulo

2. Kritikovali Nadala zbog nekolegijalnosti prema Noletu

3. Sada kritikuju Novaka za ponašanje i muljažu u vezi korone

 

Zato što se trude da razmišljaju racionalno, a ne da li je Srbin, Švajcarac ili Španac.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Не могу да верујем да постоје људи који прижељкују пад, дисквалификацију или депорт легенде Србије - Новака Ђоковића.

 

Срамите се сви до једног.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTIme said:

 

Valjda svaki čovek treba da nastupa iz sopstvenog sistema vrednosti i morala, ne nužno nacionalne pripadnosti. Na ovoj temi imaš forumaša koji su:

 

1. Podržali Novaka protiv australijskih vlasti kada je sve krenulo

2. Kritikovali Nadala zbog nekolegijalnosti prema Noletu

3. Sada kritikuju Novaka za ponašanje i muljažu u vezi korone

 

Zato što se trude da razmišljaju racionalno, a ne da li je Srbin, Švajcarac ili Španac.

 

To bi bilo lepo kada bi i svet na tim principima funkcionisao, al ne funcionise.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laflarre said:

Не могу да верујем да постоје људи који прижељкују пад, дисквалификацију или депорт легенде Србије - Новака Ђоковића.

 

Срамите се сви до једног.

Jedno je Novak Đoković, vrhunski teniser, drugo je Novax Djocovid, antivakserska budala, koji je verovatno falsifikovao pozitivan PCR test, ili je ugrozio zdravlje one dece.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

 

 

Nikad mi ovo neće biti jasno, stalo ti je toliko do nečega i samo treba da se vakcinišeš da bi imao šansu, a ti umesto toga sebi sve ovo napraviš. Kad je mogao da prekrši svoje principe operacijom, ne shvatam što je vakcina toliko gora, ali neću to nikad razumeti svakako.

 

 

Mislim da to razumem pokusacu da objasnim - njemu lakat nije dozvoljavao da igra morao je da ga sredi operacijom, sto se tice vakcine moze da kaze sebi: bez vakcine sam super ko zna mozda mi vakcina nesto pomeri u mom organizmu, bolje da preskocim naprimer ovaj AO nego da zeznem ravnotezu u mom telu, osvojicu sve naredne turnire, tj turnire gde me pustaju da igram a  ako bas nigde ne budem mogao e onda cu mozda da se vakcinisem, razmislicu - ne kazem da je u pravu ali mislim da on tako misli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...