Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

5 minutes ago, Kronostime said:

Da je imao diplomatski pasos, sto vecina vrhunskih sportista danas ima - niko ne bi smeo da ga zaustavi na aerodromu, makar kasljao bez maske.:default_coffee:

Višković je neki dan objašnjavao da diplomatski pasoš nije isto što i diplomatski imunitet, a verujem da ga ima, kad ga je dobio već ranije ne bi mu ga sigurno odbili za produženje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Da je imao diplomatski pasos, sto vecina vrhunskih sportista danas ima - niko ne bi smeo da ga zaustavi na aerodromu, makar kasljao bez maske.:default_coffee:

nisi obavesten, ima diplomatski pasos...

kako kae @Eddard pametnom dosta 😛

spacer.png

spacer.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, erwin said:

Inače, ako pođemo od pretpostavke da Đoković ne veruje baš u koronu, ono što nama izgleda kao vrlo neodgovorno ponašanje, njemu je sasvim OK.

kako mislis, ne veruje u coronu?

pa covek je poslao milion eura bolnici u Bergamu posle onog pomora na pocetku pandemije, a za to smo saznali tako sto je neko u toj bolnici video ime donora i prepoznao ga, pa onda pozvao neke novine da im kaze i da se javno zahvali. sigurno im nije poslao pare jer smatra koronu "najsmesnijim virusom" ili gripom.

takodje je donirao Spaniji preko neke akcije Nadala i jos jednog spanskog sportiste, a to smo saznali tako sto mu se Nadal javno zahvalio na donaciji. bas je bio u Marbelji u vreme velikog lockdowna u Spaniji na pocetku pandemije.

plus je donirao Srbiji  nekoliko puta (sam si postavio onu sliku iz 2020 miseci da je iz 2021)

 

on se na svakom turniru povinovao merama koje su bile propisane: nosio maske gde treba, bio u mehuru gde treba, testirao se gde treba.

u Srbiji prakticno ne postoje mere, te se on u skladu s propisima i ponasa :wink2:

i za ozloglaseni Adria Tur je ispostovao sve ono sto su vlasti nalagale.

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

kako mislis, ne veruje u coronu?

pa covek je poslao milion eura bolnici u Bergamu posle onog pomora na pocetku pandemije, a za to smo saznali tako sto je neko u toj bolnici video ime donora i prepoznao ga, pa onda pozvao neke novine da im kaze i da se javno zahvali. sigurno im nije poslao pare jer smatra koronu "najsmesnijim virusom" ili gripom.

takodje je donirao Spaniji preko neke akcije Nadala i jos jednog spanskog sportiste, a to smo saznali tako sto mu se Nadal javno zahvalio na donaciji. bas je bio u Marbelji u vreme velikog lockdowna u Spaniji na pocetku pandemije.

plus je donirao Srbiji  nekoliko puta (sam si postavio onu sliku iz 2020 miseci da je iz 2021)

 

on se na svakom turniru povinovao merama koje su bile propisane: nosio maske gde treba, bio u mehuru gde treba, testirao se gde treba.

u Srbiji prakticno ne postoje mere, te se on u skladu s propisima i ponasa :wink2:

i za ozloglaseni Adria Tur je ispostovao sve ono sto su vlasti nalagale.

Ali kako ne kapiras?

 

Nije zavrnuo rukav, jel to toliko strasno? Evo 90% ljudi sa foruma kaze da ne boli 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stray_cat said:

Znači, morao je da bude bolestan (simptomi, temperatura i to), a pošto nije (izgleda da je "preležao" na nogama), onda se ne priznaje pozitivan PCR test.

 

Jel ovo neka zajebancija ili oni stvarno ne priznaju asimptomatski oblik bolesti za bolest? Ono sa Twitter-a je zvanični dokument?

Link to comment
Share on other sites

LM,

Quote

Pasoš

Član 8

Pasoš je putna isprava koja se državljaninu Republike Srbije izdaje za putovanje i boravak u inostranstvu, kao i za povratak u zemlju.

Pasoš se izdaje za neograničen broj putovanja.

Diplomatski i službeni pasoš

Član 9

Diplomatski pasoš i službeni pasoš su putne isprave koje se izdaju radi efikasnog obavljanja državnih poslova u inostranstvu, predviđenih međunarodnim pravom.

Putne isprave iz stava 1. ovog člana važe za neograničen broj putovanja.

Diplomatski pasoš i službeni pasoš može se izdati i članu uže porodice lica kome je izdat takav pasoš, koji s njim živi u zajedničkom domaćinstvu i s njim putuje u inostranstvo ili boravi u inostranstvu.

Članom uže porodice u smislu ovog zakona smatra se bračni drug i dete, odnosno lice koje je zakonom izjednačeno sa detetom.

Izdavanje diplomatskog pasoša i službenog pasoša bliže se uređuje propisom Vlade.

Diplomatski pasoš

Član 10

Diplomatski pasoš se izdaje državljanima Republike Srbije koji u skladu s međunarodnim pravom u inostranstvu imaju status diplomatskog agenta, konzularnog funkcionera, funkcionera međunarodnih organizacija, diplomatskim kuririma, kao i najvišim državnim funkcionerima, u skladu sa propisom iz člana 9. stav 5. ovog zakona.

Ako ima diplomatski pasos - ceo ovaj cirkus mu nije trebao.

Da ne pominjemo  vec usvojene Konvencije:

https://legal.un.org/ilc/texts/instruments/english/conventions/9_1_1961.pdf

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

 

Jel ovo neka zajebancija ili oni stvarno ne priznaju asimptomatski oblik bolesti za bolest? Ono sa Twitter-a je zvanični dokument?

Ako je sad zvaničan, ranije nije bio, ili su ga vešto sakrivali na zvaničnim sajtovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, implant said:

 

Jel ovo neka zajebancija ili oni stvarno ne priznaju asimptomatski oblik bolesti za bolest? Ono sa Twitter-a je zvanični dokument?

ma stvarno, stavljen na prethodnim stranama deo iz obrazlozenja advokata vlasti

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Onda, koju fejk tetovažu...?

 

Rekao bih, Srkija kako jase kengura, na bicepsu. Ta tetovaza mi deluje simbolicno, predstavlja oca kao stub jedne patrijarhalne srpske porodice, samo sto je umesto konja, zajahao kengura. Takodje Srki moze posluziti i kao savremeni simbol borbe protiv okupatora

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

Rekao bih, Srkija kako jase kengura, na bicepsu. Ta tetovaza mi deluje simbolicno, predstavlja oca kao stub jedne patrijarhalne srpske porodice, samo sto je umesto konja, zajahao kengura. Takodje Srki moze posluziti i kao savremeni simbol borbe protiv okupatora

 

A kengur da se nacrta tako da repom obavija zemaljsku kuglu kao Levijatan, ili kako se već zove zmijurina...Srki da nosi Ray Ban, pod obavezno.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

 

Nevezano za situaciju sa Đokovićem - to je totalno ludilo, ako je istina.

pa jeste ludilo jer ne priznaju imunitet dobijen zarazavanjem (to svuda po Evropi priznaju 6 meseci, nevezano za tezinu bolesti).

 

stavljala sam one brojke za broj vakcinisanih, oni u Viktoriji imaju i gotovo 80% vakcinisane dece do 5 godina!!!! sad vakcinisani koju su se zarazili moraju da se vrate na posao posle 5 dana, a nevakcinisanima ne daju da rade :twak:

ja ne znam sta je njima end game. prakticno su povakcinisali sve i sta sad? i dalje ce da ih zakljucavaju 200 dana godisnje i isteruju 0 covid?

Link to comment
Share on other sites

Necu reci e sa vam rekO, ali jesam vam rekO?

 

Australija je pravna drzava, a Novaku savetujem da sto manje dolazi na Balkan bar dok ne zavrsi karijeru. Bas ima ljudi koji ga pljuju, drugi ga brane...vise nego sto bi sina branili.

 

Napred Nole, nikad poraz, uvek lekcija!

 

 

Edited by Devil In My Pants
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, wwww said:

pa jeste ludilo jer ne priznaju imunitet dobijen zarazavanjem (to svuda po Evropi priznaju 6 meseci, nevezano za tezinu bolesti).

 

stavljala sam one brojke za broj vakcinisanih, oni u Viktoriji imaju i gotovo 80% vakcinisane dece do 5 godina!!!! sad vakcinisani koju su se zarazili moraju da se vrate na posao posle 5 dana, a nevakcinisanima ne daju da rade :twak:

ja ne znam sta je njima end game. prakticno su povakcinisali sve i sta sad? i dalje ce da ih zakljucavaju 200 dana godisnje i isteruju 0 covid?

Pobenavili ljudi totalno...Strategije u pojedinim drzavama su ubi boze...Apsolutno bez ikakvog logickog pokrica. Kao sto bec napisah, ja sam u bio-bubble-u, dakle bez dodira sa spoljnim svetom sem ljudi koji su u istom tom bubble-u, testiram se dva puta dnevno, prepodne PCR i RAT, popodne samo RAT, vec dva meseca....vakcinisan 3 puta i prelezao Covid...Odavno je razum izgubljen i sve vise mi se cini da "farmaceutska industrija" u saradnji sa establismentom "dere jarca"...Cast izuzecima...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...