Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

 

Nisam nesto mogao okaciti sliku sa IG pa evo na TW nadjoh te slike.

Ne moze biti, fotograf mu je rekao da obuce isto ono sto je nosio kada se slikao sa ovim covekom kako ga ne bi otkrili i neometano isao i sirio virus.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, berti said:

...

Novak je igrac koji stalno uči, menja, napreduje... Novak je čovek koji nista ne ući iz svojih brljotina, nece ni iz ove nista naućiti. Nastavice da se bori sa vetrenjacama, samo sto mi fanovi u ulozi Sanča Panse sve manje imamo volje da trpimo njegove budalastine.

 

Jbg sad. Mi kao narod više neznamo šta hočemo (ako smo ikad uopšte znali) Po jednoj strani kukamo kako smo kolektivno sise što dozvoljavamo da nam vladaju oni koji nam vladaju i kako fale ljudi koji bi ustali protiv toga. 

 

I onda imaš Novaka koji se hrabro bori za svoja prava, za svoja uverenja i neče da se ukloni samo zato što je "protivnik" jak. A ljudi ga nazivaju glupim, što to ne odradi politički korektno i/ili čuti. Pa šta mu to treba, pa boj sa veternjačama pa ovo pa ono.

 

Ovde sam quotovao tebe, ali naravno da nisam mislio samo na tvoj post, nego na mnoštvo komentara ovih dana kako je on glup. I kako sam sebe zakopava a mogo je to da reši na pametan  kukavički način.

 

Treba se odlučiti šta tražimo i šta zagovaramo. Hrabrost i borbu za pravdu. Ili puko preživaljavanje. Letenje ispod radara, da se slučajno neko bitan ne uznemiri. U prevodu, kukavičluk.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/29/2021 at 12:40 AM, ciao said:

Ne mogu da verujem : L 'Equipe tj redakcija izabrala prvi put Novaka za Sampiona svetskih sampiona za 2021 i to kazu ubedljivo prvi po broju glasova !

od zenskih Elaine Thompson

 

https://www.lequipe.fr/Tous-sports/Actualites/-l-equipe-designe-novak-djokovic-et-elaine-thompson-comme-ses-champions-des-champions-monde-2021/1307493

Novak je izabran za Sampiona L'Equipe 29 og decembra ja stavila link sad sam ga se setila i nasla znaci ne verujem da se slikao za to 12 dana ranije

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Romantik said:

Ima recimo mogucnost i da se on testirao i 17. ponovo, i bio negativan, te nastavio dalje sa aktivnostima, dakle da je 16. test bio lazno pozitivan, win-win situacija za njega.

A možda je bio zaražen ranije ali bez simptoma do 16. pa je sledeći dan test bio negativan. Ne može test da pokaže koji dan zaraze je u pitanju, samo pozitivan ili negativan. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Novak je izabran za Sampiona L'Equipe 29 og decembra ja stavila link sad sam ga se setila i nasla znaci ne verujem da se slikao za to 12 dana ranije

 

Sigurno je to neki ostrasceni Fedfan plasirao :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Novak je izabran za Sampiona L'Equipe 29 og decembra ja stavila link sad sam ga se setila i nasla znaci ne verujem da se slikao za to 12 dana ranije

Na svim onim slikama u galeriji s linka stoji datum 18. 12. Ako L'Ekip laže to će se lako dokazati.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ciao said:

Novak je izabran za Sampiona L'Equipe 29 og decembra ja stavila link sad sam ga se setila i nasla znaci ne verujem da se slikao za to 12 dana ranije

Slike su od 18.12 na sajtu L'Equipe-a a i on je valjda 26.12 otisao za Marbellu. Slike su nastale u Srbiji, tu se slikao za L'Equipe.

Znaci idi sa pricom da su nastale 15.12😂😂😂

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Na svim onim slikama u galeriji s linka stoji datum 18. 12. Ako L'Ekip laže to će se lako dokazati.

Ako su snimali unapred mozda su snimili i 15 dana unapred a stavili datum kad su okacili slike u galeriju. Da sacekamo ponedeljak meni je vec sumnjivo to sto je onaj advokatski tekst onako javno iscurio u javnost unapred to ne bi smelo nikako

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ciao said:

To smo vec apsolvirali, nije vazno da li si zarazen vazno je da li si vakcinisan - Shapovalov sedmog dana nakon zarazavanja (zarazio se tamo) igrao mec a Rafa sedam dana nakon zarazavanja leteo avionom u Australiju

 

Stvarno nema smisla da se sire dezinformacije na ovom svetom topiku… aj, ja bih ti mozda i poverovao ali te w pokopa 

 

9 hours ago, wwww said:

Nadal je 20.12. objavio da je pozitivan, pretpostavljam da se testirao 19.12.

ne znam koja su pravila u Spaniji za izolaciju vakcinisanih koji su pozitivni. Mozda se njima odredjuje samo 10 dana izolacije (sto ga onda oslobadja izolacije 29.12., pa 30.12. moze da sedne na avion za Australiju i 31.12. se slika na RL areni), a mozda posle 5/7 dana, ako nema simptome 72 sata, moze da odradi pcr test pa ako je negativan moze da izadje iz izolacije.

razlicite zemlje - razllicita pravila.


 

Crno vreme doslo, ne moze vise posten covek ni lopticu da sutne kod Feda i Rafe a da ga drugi Novakov navijac ne poklopi. :whistling:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Slike su od 18.12 na sajtu L'Equipe-a a i on ke valjda 26.12 otisao za Spaniji. Slike su nastale u Srbiji, tu se slikao za L'Equipe.

Znaci idi sa pricom da su nastale 15.12😂😂😂

 

Ako su od 18. bile na sajtu, valjda su onda nastale koji dan prije? Ipak idu ti fotošutingi malo kroz neku montažu i to. Neznam

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...