Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Sve sve ali meni je od svih forumasa najmanje jasan jurgen..tip je navijao za Nisikorija, Vavrinku, Dinitrova, Federera, evo sad i Nadala. Mora da sam propustio nekog odnosno vise njih. Patern je uocljiv. 😂

A sad ozbiljno.Ovaj Rafin slem je zaista umanjen neigranjem Novaka..samo zato jer se u principu radilo o nekoj vrsti nesportskog izostanka ali je titula zasluzena. Prezivio je Sapovalova a nije trebao..no danas, u finalu, je zasluzio titulu 100%.  
Mislim da pretjeruje sa pricom o povredi. Ili ne zna da se izrazi. Nema te povrede stopala koja godinama (neko rece 15) postoji i stvara takav bol da se razmislja o prestanku a da opet igra to sto igra. 
 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Ma kakvi, Mek forumski Big1, Drakaris kao NextGen čupne nešto sporadično ali daleko je to još od Mekove dominacije, jedna lasta ne čini proleće :classic_tongue:


Pa dobio ga u direktnom duelu, malo li je 😁

 

3 hours ago, Darth Steva said:

Iscitah postove od danas... Dracarys jako, meklaudovksa partija. :Hail: 

Devil neki mnogo realan i pametan lik, primetio sam jos za vreme sudjenja da decko razmislja svojom glavom i prica onako kako jeste... svaka cast, razbijao djokomilitanski hejt tokom meca.

Losmi opravdao reputaciju, poklonice mu Srdjo kolac kad dodje u restoran.

Crni razocarao 😞 bas slabo, treba mi vise patnje za RG :s_d: Mile, Instikt i Ridji iskocili iz drugog plana, ugledaj se na njih. Ima tu jos talenata ali nisu dovoljno konstantni.

 

 

  Reveal hidden contents

 

 


Greota da ovo ne stoji na jednom mestu... da mogu lako da se hranim vasom patnjom i u narednim danima :61:

 

 

 

 

#1

 

 

 

 

#2

#3

#4

 

#5

#6

 

Jedini veci love story od fuentes-nadal je losmi-fuentes :heart:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol_2:👏

 

 

 

 

Cim krene dominacija na RGu da se poteze u negativnom kontekstu, znam koliko je sati... teskoe

 

 

 

:roflmao::Hail:

Ko je radio prenos? Racunam da nije Banjac? 😁

 

 

 
 

 

 

I za kraj, kako sam druga Xperta uspeo da zaboravim... hvala ti za ovo :heart:

 

 

 


Hahahahaha, moram priznati da mi je najviše od svih koji danas slave drago zbog tebe, zaslužio si 😁🙂 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Ne, njegova svadja sa publikom u Njujorku je jos od 2019., kad je igrao finale sa Nadalom, ali su mu u prvim kolima bas zvizdali, on jos vise to trazio od njih, da bi na kraju navijali za njega. 

 

Ajde, videćemo na kakav će prijem nailaziti ako se dokopa broja 1 i zaređa još neki slem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kriv i dužan said:


Hahahahaha, moram priznati da mi je najviše od svih koji danas slave drago zbog tebe, zaslužio si 😁🙂 

 

Cuj steva zasluzio :ajme:

pa on samo priznaje RG, MC i Barselonu, ovo ne da ne smatra slemom, nego ga ne priznaje ni za teniski turnir :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kriv i dužan said:


Ovo je lijep i neočekivan bonus za jednog od omiljenih mi forumaša 😁🙂 a vidiš i po komentaru da mu znači 😁


Boxy znae… jebes ovaj tradicionalno krnjavi slam, jedino sto lepo je losmijevska patnja sledbenika :wicked: nisam se nadao takvom poklonu ovako rano u godini

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Gistro Bančo said:

Sve sve ali meni je od svih forumasa najmanje jasan jurgen..tip je navijao za Nisikorija, Vavrinku, Dinitrova, Federera, evo sad i Nadala. Mora da sam propustio nekog odnosno vise njih. Patern je uocljiv. 😂

A sad ozbiljno.Ovaj Rafin slem je zaista umanjen neigranjem Novaka..samo zato jer se u principu radilo o nekoj vrsti nesportskog izostanka ali je titula zasluzena. Prezivio je Sapovalova a nije trebao..no danas, u finalu, je zasluzio titulu 100%.  
Mislim da pretjeruje sa pricom o povredi. Ili ne zna da se izrazi. Nema te povrede stopala koja godinama (neko rece 15) postoji i stvara takav bol da se razmislja o prestanku a da opet igra to sto igra. 
 

 

Nisam nikad navijao za Federera. Možda si ga pomešao sa Timom. 

 

Uglavnom za underdogove

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ciao said:

Pa zar nije u finalu USO publika (najzad) navijala za Novaka i to Novaka takoreci kostalo pobede jer nije navikao? :classic_sad:

To je bilo samo zbog kalendarskog slema, a trajaće koliko je trajala i podrška publike na RG posle finala s Vavrinkom.

I ne, nije to Novaka koštalo pobede, ali da se ne vraćamo sad opet na to, prežvakali smo ko zna koliko puta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gistro Bančo said:

Sve sve ali meni je od svih forumasa najmanje jasan jurgen..tip je navijao za Nisikorija, Vavrinku, Dinitrova, Federera, evo sad i Nadala. Mora da sam propustio nekog odnosno vise njih. Patern je uocljiv. 😂

A sad ozbiljno.Ovaj Rafin slem je zaista umanjen neigranjem Novaka..samo zato jer se u principu radilo o nekoj vrsti nesportskog izostanka ali je titula zasluzena. Prezivio je Sapovalova a nije trebao..no danas, u finalu, je zasluzio titulu 100%.  
Mislim da pretjeruje sa pricom o povredi. Ili ne zna da se izrazi. Nema te povrede stopala koja godinama (neko rece 15) postoji i stvara takav bol da se razmislja o prestanku a da opet igra to sto igra. 
 

 

Tako nekako. Nadal 100% zaslužio titulu, tu nema šta da se priča. Šteta što je turnir skenjan politikom pa je sveopšti utisak nekako okrnjen, bilo bi lepo da su RN i NĐ igrali finale ovde pa na RG, recimo. Neće biti još puno njihovih mečeva, već su matori...ali dobro, većina ljudi je, kako se čini, zadovoljna, pa neka uživaju u proslavi.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Iz ovoga mi se čini da je neko pomislio da bi Kirgios da preotme slavu Barti, da skrene pažnju na sebe ili tako nešto. Ne verujem da je ona išta slično rekla, verovatno neki njihov Rotenberg muti vodu.

A ovo za dublove, pa protivnicima je očigledno nešto smetalo ali nisam videla nešto specijalno na terenu osim da je publika bila očajna.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, implant said:

 

Tako nekako. Nadal 100% zaslužio titulu, tu nema šta da se priča. Šteta što je turnir skenjan politikom pa je sveopšti utisak nekako okrnjen, bilo bi lepo da su RN i NĐ igrali finale ovde pa na RG, recimo. Neće biti još puno njihovih mečeva, već su matori...ali dobro, većina ljudi je, kako se čini, zadovoljna, pa neka uživaju u proslavi.

 

Nije bilo sansi da Djokovic i Nadal odigraju finale zbog zreba.

 

Inace se ispostavilo da sam bio u pravu kada sam pisao koliku je priliku Nole propustio na US Openu. Cak ni Nadal koji vise nije onaj stari nije sebi dozvolio da gubi od Medvedeva, Zvereva ili Tsitsipasa i tako tih "novih pobednika". Medvedev je bukvalno samo u prvom setu dominirao, u ostalim je Nadal bio mnogo bolji.

 

Sledi nam bas mracno vreme kada ova trojica i zvanicno odu u penziju, ima da na svakom GS bude novi pobednik, kao u zenskom tenisu nakon odlaska sestara Williams i jos nekih igracica.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Nije bilo sansi da Djokovic i Nadal odigraju finale zbog zreba.

 

Inace se ispostavilo da sam bio u pravu kada sam pisao koliku je priliku Nole propustio na US Openu. Cak ni Nadal koji vise nije onaj stari nije sebi dozvolio da gubi od Medvedeva, Zvereva ili Tsitsipasa i tako tih "novih pobednika". Medvedev je bukvalno samo u prvom setu dominirao, u ostalim je Nadal bio mnogo bolji.

 

Sledi nam bas mracno vreme kada ova trojica i zvanicno odu u penziju, ima da na svakom GS bude novi pobednik, kao u zenskom tenisu nakon odlaska sestara Williams i jos nekih igracica.

 

A, da, igrali bi polufinale...pa dobro, i to bi bila bolja varijanta nego ovako (za mene) okrnjen turnir. Voleo bih da se sve rešava na terenu, između igrača, pa ko bude bolji. Ovako je malo...degutantno za moj ukus, obzirom na sva dešavanja, ali većina se raduje i misli da je sve ok, pa neka uživaju.

Link to comment
Share on other sites

Slušam ovaj Daniilov monolog sa pres konferencije i... baš me je iznenadio, a pomalo i ubedačio. U suštini, govorio je (vrlo iskreno) o tome kako često zacrtamo sebi neke ciljeve, jurimo da ih dostignemo, ali kad dođemo do njih (makar i delimično), desi se da shvatimo kako to što smo želeli nije ono što smo mi zamišljali da jeste.

 

Treba imati hrabrosti, herca i da ne kažem čega još i ovako se ogoliti pred bilo kim, a pogotovo pred medijima i milionima ljudi. Meda je stvarno jedna iskrena duša, što bi Nole rek'o, respect.

 

Spoiler

"Danas je dečak u meni prestao da sanja" Jbn Vodolija 💔

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTime said:

Slušam ovaj Daniilov monolog sa pres konferencije i... baš me je iznenadio, a pomalo i ubedačio. U suštini, govorio je (vrlo iskreno) o tome kako često zacrtamo sebi neke ciljeve, jurimo da ih dostignemo, ali kad dođemo do njih (makar i delimično), desi se da shvatimo kako to što smo želeli nije ono što smo mi zamišljali da jeste.

 

Treba imati hrabrosti, herca i da ne kažem čega još i ovako se ogoliti pred bilo kim, a pogotovo pred medijima i milionima ljudi. Meda je stvarno jedna iskrena duša, što bi Nole rek'o, respect.

 

  Hide contents

"Danas je dečak u meni prestao da sanja" Jbn Vodolija 💔

 

mislim da je on zapravo razocaran jer je shvatio da ma koliko bio dobar i sve odradio da zasluzi da bude na centralnom terenu najvaznijih turnira i bude postovan kao teniser zbog svog truda i umeca, nikada zapravo nece biti postovan od strane publike na ta 4 najvaznija turnira - zbog svog porekla i lokacije ta 4 turnira. a kao naivno dete je verovao da ce biti tretiran isto kao bilo koji drugi teniser iz bilo koje zemlje, bez predrasuda.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wwww said:

mislim da je on zapravo razocaran jer je shvatio da ma koliko bio dobar i sve odradio da zasluzi da bude na centralnom terenu najvaznijih turnira i bude postovan kao teniser zbog svog truda i umeca, nikada zapravo nece biti postovan od strane publike na ta 4 najvaznija turnira - zbog svog porekla i lokacije ta 4 turnira. a kao naivno dete je verovao da ce biti tretiran isto kao bilo koji drugi teniser iz bilo koje zemlje, bez predrasuda.

 

 

 

Da, to je konkretno iz njegovog primera, ja sam uopštila kako bih pokazala da svi možemo da se poistovetimo sa njegovim monologom na neki način. Zbog čega i jeste mnogo značajniji nego što se čini na prvo slušanje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...