Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Meni je Cuta pomalo mutan lik..ali kako se brutalno izivljavao na Maricu pre neki dan..tako se to radi,carski!!! Kako ga je razbucao..odusevio me u tom nastupu jer je sve obuhvatio..i Blera i ratove  i Vucelu i svo zlo..Kad je rekao: "sta bre,trujete ljude svaki dan? Hocete opet u rat sa onima sa kojima zivesmo zajedno 70 godina?"..ma,tako je,bre! Rekao je sve sto bih i ja :classic_biggrin:

Brate...Vucela i Maric su neke moralne vertikale? More,mrsh!

Edit:slovO :furious:

Edited by Drug Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Drug Crni said:

Meni je Cuta pomalo mutan lik..ali kako se brutalno izivljavao na Maricu pre neki dan..tako se to radi,carski!!! Kako ga je razbucao..odusevio me u tom nastupu jer je sve obuhvatio..i Blera i ratove  i Vucelu i svo zlo..Kad je rekao: "sta bre,trujete ljude svaki dan? Hocete opet u rat sa onima sa kojima zivesmo zajedno 70 godina?"..ma,tako je,bre! Rekao je sve sto bih i ja :classic_biggrin:

Brate...Vucela i Maric su neke moralne vertikale? More,mrsh!

Edit:slovO :furious:

 

 

Ovo? :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Taj Marić je jedan od najodvratnijih likova u istoriji televizije.

Namazan svim bojama i potpuno nemoralan, spreman na sve. Čak mi deluje i kao cinik.

 

Morao sam ovo ponovo da pogledam.

 

''Covek je umislio da... je Ivo Andric (21.veka), tumac vremena...''

 

Spoiler

 

 

Edited by Ta'veren
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Dobro Vesicu ipak treba slati sugovornike na njegovom mentalnom nivou, tipa djecu predskolskog uzrasta. Nijr fer da odrasle ljude saljes na lika koji je mentalno retardiran.

I onda se neko cudi jer ima toliko apstinenata. Taj retardiran je petooktobarski kadar, koji je kao i mnogi drugi zavrsio u SNS-u, a dok se god ta garnitura na celu sa Tadicem bude motala na politickoj sceni, vladace ovaj bez vecih problema.

Naravno sada ce neko da se napravi pametan i ustanovi kako Vucicu i Dacicu niko nista ne zamera. Pa od njihovih  se glasaca i ne ocekuje da ulkjluce mozak, vec da glasaju kako im kaze Maric, RTS i Pink.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milenko Puzigaca said:

A i ono sa Blerom i Šrederom mu ne treba uopšte, jer se ništa suštinski ne razlikuje od tog Bokana koji prebrojava ko je Rumun a ko nije. Potpuno je nepotrebno, plus ispada da su sad Bler i Šreder neki velikaši a da je ovo srednji vek, pa sad oni lično nekoga bombardovali zato što im se tako ćefnulo. To su sve gluposti, i to im ne treba.

 

On je to govorio u kontekstu toga što njega prozivaju zbog sastanaka ili čega već sa Violom fon Kramon, jer - strani plaćenik...

Tako da mislim nisi u pravu što se tiče toga.

 

Generalno, slušao sam Ćutu jednom ili dva puta u nekim "normalnim" emisijama i tada mi se nije nešto dopao jer mi je delovao previše agresivno iako te emisije nisu zahtevale to.

Ali baš zato bi to trebalo da iskorišćava u Marićevoj i sličnim emisijama. I za sada mu dobro ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Ovi podaci Ipsosa deluju dosta deprimirajuce..nadam se da nisu tacni :classic_unsure:


Postoje šanse da nisu. Moje društvo je više puta učestvovalo u njihovim istraživanjima. Uvek bi ispali iz ankete kao nedogovarajući ispitanici kada bi se neko izjasnio kao visokoobrazovana osoba koja smatra je Srbija krenula pogrešnim putem i koja neće glasati za AV. 
Zato je jednom prilikom kolega označio da ima samo osnovnu školu, Srbija je krenula pravim putem i glasaće za AV.
Prošao je celu anketu bez problema i dobio najveći broj poena. Jer, te ankete su naručili naprednjaci i njih zanima određena ciljna grupa, tj. samo simpatizeri na kojima gomilaju procente. Istovremeno štampaju-recikliraju spiskove podrške, iako se kasnije više ljudi javlja da demantuje svoje učešće u toj propagandi.

Kada rezultate tih anketa izbace na tv (kao i te ogromne spiskove sa imenima podrške, kao i snimke lažne publike u transu, a dovučene autobusima), oni imaju i psihološki efekat na buduće birače: mnogi glasači, naročito anksiozni, umorni, pasivni odustaće od izlaska na izbore, jer ''ionako će ovaj opet pobediti''.
Eto, meni je jutros komšinica kazala ''Dačić će biti premijer''.

- Otkud to, izbori su tek u nedelju?
- Rek'o Ipsos. :classic_ninja: Sve se to unapred zna i dogovori, nema svrhe glasati.
 

 

 

Edited by Mango
Link to comment
Share on other sites

Za koga glasati u Beogradu izmedju Djilasa i Moramoa, a da u zbiru dobiju najvise poslanika? Koga treba pogurati mojim malim glasicem?

U ovom momentu ne pravim neke razlike izmedju njih, najbitnije mi je da su oni 99% prava opozicija, samo kako rasporediti glasove a da u zbiru imaju najvise poslanika. 

Na preCednickim cu Ponosha, parlamentarne Moramo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, mislim da je svejedno jer obe liste sigurno prolaze osim u slučaju baš flagrantne krađe - što je opet nekako isto.

 

Oduševljen sam POKS listom suverenisti  - vračara, veštica, Radulović mu tu dođe kao neki Gandalf ili Saruman...

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hebem ti zivot koliko je on mentalno oboleo, koliko ga i dalje drmaju ti kompleksi sto nije bio vodja navijaca, pa sad projektuje.

 

Evo ti pesmica smrade jedan: 

 

Aco Golumeee,

hebemo ti sveee,

sve tvoje drugove, sa obe tribine,

bolesne budaleee,

Hebem ti Orlicaa, 

Ali tu nije kraaaj,

Vulina narkosa,

i Malog lopova,

sto ceka Zabelaaa...

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odgledah tek sad Tadica kod Marica, ono je horor. Da zanemarimo to sto je sav zajapuren i naduven ko da su ga bumbari izujedali i sto se smeje kao da je malo skrenuo

 

Ono sto je pricao nije nista drugacije od svega sto zvalonja prica. Komentarise sudske postupke, donosi na licu mesta presude ko je kriminalac, bitanga, iznosi podatke iz istrage protiv Sarica i ako kao predsednik formalno ne bi trebalo da je imao uvida u to... Vrhunac emisije je bio kad je naredio voditeljki da se izvini studentima. Isti Vucic.

 

Takdodje, potpuno nesvesno otkrio da je bio zainteresovan za istragu protiv Sarica samo da Saric ne bi ovladao medijima (iako je to u rangu teorije zavere). Maric ga pitao sto ste gonili Sarica kad je prodavao drogu po Americi, a ne po Srbiji. Tadic odgovorio da je bio problem sto je Saric ulagao pare u medije i onda bi stanovnistvu promovisao kriminal preko medija.🤣

Edited by Venger
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Iskreno, mislim da je svejedno jer obe liste sigurno prolaze osim u slučaju baš flagrantne krađe - što je opet nekako isto.

 

Oduševljen sam POKS listom suverenisti  - vračara, veštica, Radulović mu tu dođe kao neki Gandalf ili Saruman...

 

Ko je vračara a ko veštica? 😄

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...