Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

4 minutes ago, Olosh iz Junkovca said:

Ja ne vidim kako mu zbog ovoga pada rejting, potpuni detalj u svim tim paralelnim pricama,

Ko je to ko ce se odreci Vucica jer se nije upisao u knjigu zalosti?

 

nije ovo zbog biraca, vec da se poklopi aleksic u skupstini. bahat pristup podrazumeva ovakve stvari, "ko bre nije bio"

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

nije ovo zbog biraca, vec da se poklopi aleksic u skupstini. bahat pristup podrazumeva ovakve stvari, "ko bre nije bio"

 

To vec ima smisla, verovatno u zaru borbe dozvoljavaju masu tih nelogicnih akcija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Olosh iz Junkovca said:

Ja ne vidim kako mu zbog ovoga pada rejting, potpuni detalj u svim tim paralelnim pricama,

Ko je to ko ce se odreci Vucica jer se nije upisao u knjigu zalosti?

 

Nije vise poenta ni u gubljenju biraca. Ionako postoje dve mogucnost, da on izgubi birace, i da ovi dobiju. A pool za ovo drugo su apaticni mA nIjE tAkO lOsE, sVi sU iStI. Sad vec on sam gotovo svakom recju, a ovi njegovi tek, cine da se sve teze moze to 'misliti'.

Link to comment
Share on other sites

Uradila sam sve što sam mogla da to promenim i sada je dosta. Ostavku dajem poštujući opravdan gnev, tugu i ogorčenje javnosti koja su i moja dominantna osećanja u proteklih mesec dana. Protesti koji traju daju mi nadu da se neće zadovoljiti kozmetičkim izmenama, već je ključni cilj promena sistema vrednosti nametnut devedesetih godina prošlog veka. Sve to nasilje koje se od tada glorifikuje, postalo je sredstvo nesavesnih političara i medija, da zarobe naše društvo“, objašnjava za naš list Popovićeva.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/judita-popovic-ostavka-rem/

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Draga gospodo, pošto vas dobro poznajemo i znali smo šta možemo da očekujemo od vas i onih koji vas podržavaju u svim vašim spinovima i lažima, nismo objavili sve fotografije koje posedujemo.

 

um7SnIS.jpeg

 

g95HU3D.jpeg

 

kurir.rs/vesti/politika/4176140/samarcina-solaku-njegovim-medijima-i-njihovim-botovima-nove-slike-dokazuju-da-je-vucic-bio-u-ribnikaru-i-da-nova-s-sramno-laze

 

Adrese novih fotki kazuju da su Kuriru poslate Whatsappom u 17.25 danas. Prvobitni članak objavljen je u 12.43.

kurir.rs/data/images/2023/06/08/17/3488098_whatsapp-image-20230608-at-5.25.32-pm.jpg?ver=1686239552
kurir.rs/data/images/2023/06/08/17/3488096_whatsapp-image-20230608-at-5.25.32-pm-1.jpg?ver=1686239578

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, erwin said:

 

um7SnIS.jpeg

 

g95HU3D.jpeg

 

kurir.rs/vesti/politika/4176140/samarcina-solaku-njegovim-medijima-i-njihovim-botovima-nove-slike-dokazuju-da-je-vucic-bio-u-ribnikaru-i-da-nova-s-sramno-laze

 

Adrese novih fotki kazuju da su Kuriru poslate Whatsappom u 17.25 danas. Prvobitni članak objavljen je u 12.43.

kurir.rs/data/images/2023/06/08/17/3488098_whatsapp-image-20230608-at-5.25.32-pm.jpg?ver=1686239552
kurir.rs/data/images/2023/06/08/17/3488096_whatsapp-image-20230608-at-5.25.32-pm-1.jpg?ver=1686239578

Kako ceniš ? Da su navukli Aleksića i ekipu ili pokušavaju da se vade ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Kako ceniš ? Da su navukli Aleksića i ekipu ili pokušavaju da se vade ?

 

Izgleda da je bio, ali ko zna kad. Možda su i namerno pustili samo jednu fotku i mutili je i opsecali da bude sumnjiva radi navlakuše.

 

Ovo "nismo objavili sve što posedujemo" na osnovu vremena u nazivima fajlova očigledno su reči koje se mogu odnositi samo na onoga ko je dao fotke Kuriru, ne i na njihovo uredništvo.

 

Inače, najjača je ona Vučićeva početna tvrdnja da nije hteo publicitet i da se slika, a sad imamo 3 fotke iz 2 različita ugla. Dobro još nisu i snimak pustili.

 

Takođe ne znam čemu služi ovakvo tajno odavanje počasti poginulima, po svoj prilici samo tome da se izbegne da mu neko zvižidi ili dovikne nešto neprikladno.

 

Što napisa jedan na PPP-u:

Quote

Pa ovo je onda jos gore ako nije fotosop - svoju predsednicku duznost umesto pred kamerama obavlja u tajnosti, u zatvorenoj skoli, ko zna kada. Valjda se predsednik pred kamerama i ljudima upisuje u knjigu zalosti?

Ali zato pred kamerama na dan masakra licitira sa platama i zanimanjima roditelja decaka, njegovim punim imenom i prezimenom, podacima koji su potpuno irelevantni, pravi Pink spektakl od tragedije iako to nije njegov posao niti duznost.

Dakle ne radi ono sto mu je zaista duznost vec skuplja politicke poene ulazeci u ulogu koja mu nije dodeljena.

Ali tako bi razmisljao neko normalan, u Srbiji su normalni u ozbiljnoj manjini.

 

Edited by erwin
  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako su na ovo navukli aleksić i ekipu onda ta ekipa sa sve aleksicem treba da se samozapali.
Prvo da nemaju nekog ko se bavi profi fotogradijom da pogleda i kaže jeste/nije.
Drugo, na onoj slici a naročito komentaru onog sa tnjitera je očigledno da se lupeta jer komentarise stvari kao gde je senka a jasno je da svetlo pada sa prednje leve strane na knjigu. Takođe i linije na zidu kao i komentar za staklo su glupe jer nemaju veze sa onim što se vidi na slici.
Dakle, bave se glupostima. Da li je bio... Nije bitno. Ne protestuje se zato što nije bio tamo. Druge su stvari važne.

Cela ova priča odnosno ponašanje lidera tog protesta koji se tu pojavljuju odiše jako teškim amaterizmom kad se uzme u obzir sta je cilj. Nabavite nekoga da vas savetuje. Jebes ga, zovite ove iz otpora, ko je još živ i neprodat. Ono je bilo da se smrzneš kako im sloba nije mogao ništa.
Ovo je smešno.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je rad, kao onda kad beše Bizon navuko Nišlije sa onim sastankom u policijskoj stanici.

1 minute ago, shonke said:

Ako su na ovo navukli aleksić i ekipu onda ta ekipa sa sve aleksicem treba da se samozapali.
Prvo da nemaju nekog ko se bavi profi fotogradijom da pogleda i kaže jeste/nije.
Drugo, na onoj slici a naročito komentaru onog sa tnjitera je očigledno da se lupeta jer komentarise stvari kao gde je senka a jasno je da svetlo pada sa prednje leve strane na knjigu. Takođe i linije na zidu kao i komentar za staklo su glupe jer nemaju veze sa onim što se vidi na slici.
Dakle, bave se glupostima. Da li je bio... Nije bitno. Ne protestuje se zato što nije bio tamo. Druge su stvari važne.

Cela ova priča odnosno ponašanje lidera tog protesta koji se tu pojavljuju odiše jako teškim amaterizmom kad se uzme u obzir sta je cilj. Nabavite nekoga da vas savetuje. Jebes ga, zovite ove iz otpora, ko je još živ i neprodat. Ono je bilo da se smrzneš kako im sloba nije mogao ništa.
Ovo je smešno.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Ja gledam preko telefona, a ono što vidim, ta prva fotka, mi baš deluje kao da je Žvala "nalepljen" u toj stolici.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

A šta si očekivao od mufljuza...?

 

Od njega da sačeka bar mesec dana da se zaboravi, mada ovo nije loše za opoziciju. Imaju aferu sa otkupljivanjem njegovog Golbaltela i Zadrugu da to iskoriste. Nadam se da neće zeznuti stvar jer su ipak u pitanju kreteni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni i ovo sa slikom deluje kao žestoki fail. Prvo stvarno deluje nakaradno, kao neki photoshop. Sve i da je navukao tviteraše, šta je tu pobeda? Da je u tajnosti čuvao slike mesec dana, da bi ih naknadno objavio - a radi se o tome da čovek svakako nije smeo da izađe pred roditelje u Ribnikaru, stano pravo i oda počast. Sve i da je pobedio u toj nekoj morbidnoj igrici, opet je izgubio. I opet dan pred protest, da malo iritira i motiviše masu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Od njega da sačeka bar mesec dana da se zaboravi, mada ovo nije loše za opoziciju. Imaju aferu sa otkupljivanjem njegovog Golbaltela i Zadrugu da to iskoriste. Nadam se da neće zeznuti stvar jer su ipak u pitanju kreteni.

Ne Vaso...to je ogrezlo, bahato do zla boga, nema ništa od toga. AKo si bacio pogled na raspravu u Parlamentu, ja imam prilike da odgleda....nikad bahatije i bezobraznije. Stekao sam utasak da "jOvanov i sekta" provociraju neki sukob, koliko su bahati. Tako i ovaj šmrkadžija, naučnik i inovator......

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Ne Vaso...to je ogrezlo, bahato do zla boga, nema ništa od toga. AKo si bacio pogled na raspravu u Parlamentu, ja imam prilike da odgleda....nikad bahatije i bezobraznije. Stekao sam utasak da "jOvanov i sekta" provociraju neki sukob, koliko su bahati. Tako i ovaj šmrkadžija, naučnik i inovator......

 

Ipak sam mu dao malo poverenja, ali očigledno je da sam se prevario. Nisam gledao raspravu, već sam samo čitao vesti o njoj, ali na osnovu pročitanog mi se čini da je bagra uplašena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

Ne znam, meni i ovo sa slikom deluje kao žestoki fail. Prvo stvarno deluje nakaradno, kao neki photoshop. Sve i da je navukao tviteraše, šta je tu pobeda? Da je u tajnosti čuvao slike mesec dana, da bi ih naknadno objavio - a radi se o tome da čovek svakako nije smeo da izađe pred roditelje u Ribnikaru, stano pravo i oda počast. Sve i da je pobedio u toj nekoj morbidnoj igrici, opet je izgubio. I opet dan pred protest, da malo iritira i motiviše masu.

 

Evo Medo, šta mene "buni"...na ovoj fotki su mi sumnjive ivice, označene strelicom....kao da su stvarno iz dve fotografije napravili jednu...ovu:

spacer.png

 

A ova druga fotka, takodje mi bazdi na hibridnu. Srelixom sam označio ovaj teraco iza njegovih ledja. Idetinčne širine, izbledelo, duž njegovih ledja...očigledno je nešto "radjeno" sa ovom fotografijom...

 

spacer.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo oko slikanja je neka vrsta cripple fighta između Kurira i Nove S (opozicionog Kurira), niti je u pitanju ozbiljno novinarstvo niti je u pitanju bitna tema (relativno gledano, imamo mi daleko važnijih stvari ovde). Valjda se sve to radi zbog određene ciljne grupe koju obe strane gađaju, mada me ne bi čudilo ni da je u pitanju najbanalnije i najdebilnije moguće mačevanje.

 

Sve u svemu apsolutno nebitno kad se scena odzumira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ipak sam mu dao malo poverenja, ali očigledno je da sam se prevario. Nisam gledao raspravu, već sam samo čitao vesti o njoj, ali na osnovu pročitanog mi se čini da je bagra uplašena.

 Danas su uveli u raspravu, navodno vredjanje poslanice SNS-a koju su prozvali Ćićolina....do popodneva, kada je Rističević uveo neko navodno silovanje i iživljavanje nekog opozicionara, ne znam o kome se radi, u zajednici sa 5-6 svoja drugara nad nekom američkom državljankom ?????

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Constantin said:

 Danas su uveli u raspravu, navodno vredjanje poslanice SNS-a koju su prozvali Ćićolina....do popodneva, kada je Rističević uveo neko navodno silovanje i iživljavanje nekog opozicionara, ne znam o kome se radi, u zajednici sa 5-6 svoja drugara nad nekom američkom državljankom ?????

 

Ne gledam taj svinjac.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...