Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Vecina naroda dobrog ne vidi nista lose po pitanju odsustva demokratije u Srbiji, stavise demokratiju smatraju ''prevarom stvorenom da zapad potcini slobodarske narode sveta''.

 

Kada se jos doda cinjenica da su razne rusije i kine autokratije, to je dodatni razlog za prezir prosecnog srbende prema demokratiji. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Ispada da narod brka pojmove "demokratija" i "liberalni kapitalizam"

Samo nacionalni socijalizam priznaju (lukasenko, zjuganov, kim, sindjipindji....).

 

Putlera ako uopste kritikuju, kritikuju ga samo sto nije jos azurniji po pitanju unistavanja Ukrajine i sto je ''kapitalista''. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

https://www.democracymatrix.com/ranking

 

115 Serbia 0.439 Moderate Autocracy 🤘

Uf, Burkina Faso i Mali iznad nas, države u kojima vladaju vojne hunte, koje kontrolišu u najboljem slučaju pola svoje teritorije i, u slučaju Malija, koje dokazano masakriraju svoje podanike u najmanje troznamenkastim količinama. Mislim da ni da Kinik i Angelia naprave dijete i vaspitaju ga, to dijete ne bi imalo ovoliki bias prema Srbiji.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kad će u narodu da se odomaći objektivizacija SNS poslanika, da se njihova upečatljiva prezimena iskoriste u svrhu da se narod bolje razume.

 

"Nabijem te na Languru"

 

"Popušiš mi Kebaru"

 

"Ju, izgleda da sam ugazio u Bakareca"

 

"Teraj se u Drecuna"

 

"Mrš u Pilju materinu"

 

"Osam; na Marjanu te nosam"

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...