Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Koga briga...

 

Nego znas kad npr nekom ubijenom Zlikovcu

ne dozvolis da ima grob da se njegova zlikovacka druzina ne bi okupljala i oplakivala ga?

 

E pa tako i sa ovim zlikovcem takodje, ni u sali ne bi trebalo da bude vest sta ce on da radi ili ne...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Div said:

 

To je pričao vučić u sinoćnoj predstavi, povezao je zadnje glasanje u UN, ali rekao i da to nije sve.

Otprilike, moraćemo da jedemo govna ali imamo izbor, možemo da biramo kašiku. Možemo i zlatnom kašikom...

A sta, jel on u tom tonu nesto pricao, ili je slobodna interpretacija? Jer ako je u tom tonu to ispada kao da se pravda stoci sto ce za promenu malo morati da se ponasa normalno, cime je samo podstice da ludi i dalje, i da to sto mora da se ponasa normalno ponovo shvata kao ugnjetavanje ili nepravdu ili nesto.

 

Umesto toga, bolje da je upotrebio bas taj termin i da im kaze "ooooo, narode, stoko jedna, prestanite vise da jedete govna i pocnite da se ponasate normalno, pa odozdo iz mase trazite da odjebemo Putina,  oooooo, narode, stoko jedna, a ako necete, i ako tako nastavite, onda uskoro ima da jedete pomenuta, kao psi..." :lol_2:

 

Mislim, ne vidim zasto bi bilo jedenje g ako se neko za promenu ponasa normalno, a ne kako ih huskaju majmuni sa standarda, nsfm, sranja stvari, pravdi, pecata, vecernjih novosti itd, pa pocne da podrzava uvođenje sankcija Putinu. Ista ta bagra kad ode u bilo koju drugu zemlju ponasa se normalno i postuje sve propise, pa ne gleda na to kao da je mezećenje brabonjaka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

A sta, jel on u tom tonu nesto pricao, ili je slobodna interpretacija? Jer ako je u tom tonu to ispada kao da se pravda stoci sto ce za promenu malo morati da se ponasa normalno, cime je samo podstice da ludi i dalje, i da to sto mora da se ponasa normalno ponovo shvata kao ugnjetavanje ili nepravdu ili nesto.

 

Umesto toga, bolje da je upotrebio bas taj termin i da im kaze "ooooo, narode, stoko jedna, prestanite vise da jedete govna i pocnite da se ponasate normalno, pa odozdo iz mase trazite da odjebemo Putina,  oooooo, narode, stoko jedna, a ako necete, i ako tako nastavite, onda uskoro ima da jedete pomenuta, kao psi..." :lol_2:

 

Mislim, ne vidim zasto bi bilo jedenje g ako se neko za promenu ponasa normalno, a ne kako ih huskaju majmuni sa standarda, nsfm, sranja stvari, pravdi, pecata, vecernjih novosti itd, pa pocne da podrzava uvođenje sankcija Putinu. Ista ta bagra kad ode u bilo koju drugu zemlju ponasa se normalno i postuje sve propise, pa ne gleda na to kao da je mezećenje brabonjaka.

 

Vučić se toliko prenemagao, malo grdio voditelja što ga ne razume i sve u studiju, zaklinjao se da najviše voli Srbiju, da samo na Srbiju misli, da je teško reći šta je u stvari rekao a šta je moja interpretacija. Ne mogu da citiram, niti da gledam još jednom, neka bude moja interpretacija da priprema teren za okret, da rekao je i da mi jesmo vojno neutralni ali ne i politički, naša je politika put ka Evropi. A, to košta. 
Sedenje na dve stolice mogu da donesu dva ishoda, stolice se razmaknu, tresneš buljom o pod, stolice se primaknu, priklješte ti muda.

 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

Koga briga...

 

Nego znas kad npr nekom ubijenom Zlikovcu

ne dozvolis da ima grob da se njegova zlikovacka druzina ne bi okupljala i oplakivala ga?

 

E pa tako i sa ovim zlikovcem takodje, ni u sali ne bi trebalo da bude vest sta ce on da radi ili ne...

Aman, zezam se..

Link to comment
Share on other sites

Manojlovic je fin potencijal..nemam zamerki,a mislim da je za ovih, koliko pola godine mozda, koliko sire mase znaju za njega, dosta uradio..da ne nabrajam sad..dopada mi se i sto duhovito odgovori svima, i vlastima, i ekstremistima koje je peckao(cim neko iznervira i Krleta, Vesnu Pesic, i ludog Miodaga Zarkovica, odmah znam da je moj covek:classic_biggrin:)..

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Harmonika said:

Aman, zezam se..

 

upravo zato sam i napisala `ni u sali` ali ti ne citas ono sto kvotujes, evo taj delic:

 

23 hours ago, Mama_mia said:

E pa tako i sa ovim zlikovcem takodje, ni u sali ne bi trebalo da bude vest sta ce on da radi ili ne...

 

 

A ovo je tu i tamo zanimljivo ali samo za one koji znaju ko je Manojlovic:

 

18 hours ago, Harmonika said:

Manojlovic je fin potencijal..nemam zamerki,a mislim da je za ovih, koliko pola godine mozda, koliko sire mase znaju za njega, dosta uradio..da ne nabrajam sad..dopada mi se i sto duhovito odgovori svima, i vlastima, i ekstremistima koje je peckao(cim neko iznervira i Krleta, Vesnu Pesic, i ludog Miodaga Zarkovica, odmah znam da je moj covek:classic_biggrin:)..

 

Mozda bi bilo jos zanimljivije da bar prepricas neke od njegovih duhovitih odgovora jer u tome,

mogu da potpisem odmah ovde - svi uzivam(o)...

 

ps. nego, palo mi je napamet, kako se procenjuje necija duhovitost u politickom i obicnom zivotu svejedno, da li prema sopstvenom kapacitetu za duhovitost

ili  - ako nam se neko svidja taj nam je i duhovit,

a ako nam se ne svidja uopste ne zelimo da vidimo njegovu duhovitost tako da je i ne vidimo ?

Ili ima i treca opcija - ako si stvarno duhovit to ne ostaje neprimeceno pa taman i da si narodni neprijatelj br.1 ?

 

 

 

Edited by Mama_mia
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kronostime said:

:krstipd4:

Ne vidim zbog cega bi trebalo da gledam kao na tragican dogadaj kad bi izbio neki veći pičvajz u toku koga bi se ovakvima napunila groblja. Nikome ovakvi ne trebaju. Ima ih na milione u Indiji, Africi itd, ako ih vec nema u Evropi, koji mogu da zamene ovakve, plus, što oni ne bi ludeli kao ovaj šljam nego bi bilo korisni. Zabole mene da li će se unistiti psiholosko mentalitetski kod ovakvima ili šta su već izbrabonjali njihovi mislioci. Je li ovo treba da shvatam kao nesto sa cime bih se identifikovao? Oni koji tako misle slobodno mogu da operu zube pre duvanja...u istu tikvu sa ovakvima, ama za mene su svi oni šljam, i šlus.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

 

upravo zato sam i napisala `ni u sali` ali ti ne citas ono sto kvotujes, evo taj delic:

 

 

 

A ovo je tu i tamo zanimljivo ali samo za one koji znaju ko je Manojlovic:

 

 

Mozda bi bilo jos zanimljivije da bar prepricas neke od njegovih duhovitih odgovora jer u tome,

mogu da potpisem odmah ovde - svi uzivam(o)...

 

ps. nego, palo mi je napamet, kako se procenjuje necija duhovitost u politickom i obicnom zivotu svejedno, da li prema sopstvenom kapacitetu za duhovitost

ili  - ako nam se neko svidja taj nam je i duhovit,

a ako nam se ne svidja uopste ne zelimo da vidimo njegovu duhovitost tako da je i ne vidimo ?

Ili ima i treca opcija - ako si stvarno duhovit to ne ostaje neprimeceno pa taman i da si narodni neprijatelj br.1 ?

 

 

 

Pa naravno da  iznosim licne impresije i misljenja, krajnje subjektivna, ovo je Vox populi, valjda?

33 minutes ago, Zvezdinho said:

1649502870-278102736_1418611351905494_50

Ne mogu da se  odlucim koji mi je lepsi i pametniji:heart:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, jedibojan said:

Jedna ne toliko suptilna poruka jednom predsedniku od strane jednog coveka koji mozda jeste a mozda i nije vec ubio jednog premijera

Kog coveka? Ako mislis na Nebojsu Covica on niti ima moc niti interes za to. Ja ne verujem da je ovo poruka ikome i ikako orkestrirana. To je bagra pa bagra. Dovoljno bi bilo jedan da krene ovo spontano da vice da svi prihvate.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ne vidim zbog cega bi trebalo da gledam kao na tragican dogadaj kad bi izbio neki veći pičvajz u toku koga bi se ovakvima napunila groblja. Nikome ovakvi ne trebaju. Ima ih na milione u Indiji, Africi itd, ako ih vec nema u Evropi, koji mogu da zamene ovakve, plus, što oni ne bi ludeli kao ovaj šljam nego bi bilo korisni. Zabole mene da li će se unistiti psiholosko mentalitetski kod ovakvima ili šta su već izbrabonjali njihovi mislioci. Je li ovo treba da shvatam kao nesto sa cime bih se identifikovao? Oni koji tako misle slobodno mogu da operu zube pre duvanja...u istu tikvu sa ovakvima, ama za mene su svi oni šljam, i šlus.

 

Krsma, ti li si?

 

Pitam se da li te je nekad sramota kakve gadosti ti pises ovde? A sve to ti se prilicno tolerise, ne znam samo zasto. Ajde za glupost, tu ne mozes nekoga kazniti ali za ovakve gadosti, pozivanja na masovnu smrt - JE BO TE - izneverovao sam kad sam procitao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Krsma, ti li si?

 

Pitam se da li te je nekad sramota kakve gadosti ti pises ovde? A sve to ti se prilicno tolerise, ne znam samo zasto. Ajde za glupost, tu ne mozes nekoga kazniti ali za ovakve gadosti, pozivanja na masovnu smrt - JE BO TE - izneverovao sam kad sam procitao.

A jel zasluzuje grelijski otpad nesto bolje? 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Just now, FrediB said:

E to je problem sto takve ludake nema ko da zaustavi. 

A resenje je recimo jedna bomba na tribini? Ili raketa? 

 

Nisi mi odgovorio na ovo:

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Sta zasluzuje onaj koji poziva na masovno ubistvo bilo koje grupe ljudi? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

A resenje je recimo jedna bomba na tribini? Ili raketa? 

 

Nisi mi odgovorio na ovo:

 

Niko nije pozvao ni na kakvo ubistvo. 

 

Samo je rekao da nikome takvi ne bi falili da kojim slucajem nestanu/ispare/propadnu u zemlju. Ni list ne bi pao za njima. 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...