Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

11 hours ago, Constantin said:

Kupio sam 10 kom 0,33 i teško da će da stigne da mu istekne rok....:smiley53: 

 

Podeli to s nekim, nemoj sve sam... idealno ispred nekog dragstora, tu može da se nauči puno o geopolitici, pogotovo uz bajato japansko pivo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

 
Podeli to s nekim, nemoj sve sam... idealno ispred nekog dragstora, tu može da se nauči puno o geopolitici, pogotovo uz bajato japansko pivo :classic_biggrin:
Brate, ne mislim sve sam, ja imam 4 sina...doduše ne piju svi uvek, a sutra je tradicionalni porodični ručak.

Pivo je vrhunsko, prvi put sam ga probao u Kini i dugo sam se lomio da li bolje od Ćingdaoa koneskog. Za nijansu je Kinez ispred. Tu su negde, još malo pa kao Česi....
Inače rok je jači od mesec dana ..
1e46de3f4724cc832250ebc10ad3fc5f.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Inače, nemam zadrugu u blizini...sve neki dragdtori i megamarketi, a gajbe sve unutra, u magacinu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Constantin said:

Brate, ne mislim sve sam, ja imam 4 sina...doduše ne piju svi uvek, a sutra je tradicionalni porodični ručak.

Pivo je vrhunsko, prvi put sam ga probao u Kini i dugo sam se lomio da li bolje od Ćingdaoa koneskog. Za nijansu je Kinez ispred. Tu su negde, još malo pa kao Česi....
Inače rok je jači od mesec dana ..
1e46de3f4724cc832250ebc10ad3fc5f.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Inače, nemam zadrugu u blizini...sve neki dragdtori i megamarketi, a gajbe sve unutra, u magacinu..

Kad ne živiš u metropoli  pa nemaš dragstor😄😄😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Brate, ne mislim sve sam, ja imam 4 sina...doduše ne piju svi uvek, a sutra je tradicionalni porodični ručak.

Pivo je vrhunsko, prvi put sam ga probao u Kini i dugo sam se lomio da li bolje od Ćingdaoa koneskog. Za nijansu je Kinez ispred. Tu su negde, još malo pa kao Česi....
Inače rok je jači od mesec dana ..
1e46de3f4724cc832250ebc10ad3fc5f.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Inače, nemam zadrugu u blizini...sve neki dragdtori i megamarketi, a gajbe sve unutra, u magacinu..

 

Za vas petoricu taman, svakom po dve od 0,33 :wink2:

Ja pomislio da mu ističe rok upotrebe uskoro i razumeo sam te da mu nećeš dati da dočeka istek jer ćeš nabrzinu da ga "stučeš" :ajme:

Uživajte sutra!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sen said:

 

Za vas petoricu taman, svakom po dve od 0,33 :wink2:

Ja pomislio da mu ističe rok upotrebe uskoro i razumeo sam te da mu nećeš dati da dočeka istek jer ćeš nabrzinu da ga "stučeš" :ajme:

Uživajte sutra!

Gledaj ovako. Tom pivu neka istice rok za 10 dana @Constantin poslije 4 dana nema tog piva. Ostalih 6 dana on ima problem. Nema vise piva. Posto je @Constantinrekao da voli pivo  ovo sa pivom je ok, cak i po medicinskim pravilima. Tri jedinice ( pica) dnevno je midicinska grenica. Taman da mu bubrezi rade kako treba a jetra dobija taman koliko treba B vitamina.🙂 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koca popovic said:

Gledaj ovako. Tom pivu neka istice rok za 10 dana @Constantin poslije 4 dana nema tog piva. Ostalih 6 dana on ima problem. Nema vise piva. Posto je @Constantinrekao da voli pivo  ovo sa pivom je ok, cak i po medicinskim pravilima. Tri jedinice ( pica) dnevno je midicinska grenica. Taman da mu bubrezi rade kako treba a jetra dobija taman koliko treba B vitamina.🙂 

Samo za zapisnik...rok ističe za mesec dana + nedelju dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Darth Bane said:

Eno ga onaj Cuta opet kresti! Sad ne daje Homolje!!! Cinjenica je da su oni de facto protiv rudarstva, ne samo protiv litiuma. 

Kakvi su Cutini stavovi po pitanju evroatlantskih integracija u veci svet, sankcija RuZiji i uvlacenja Kini? 

Je l' i on neutralac ili ne? 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, FrediB said:

Kakvi su Cutini stavovi po pitanju evroatlantskih integracija u veci svet, sankcija RuZiji i uvlacenja Kini? 

Je l' i on neutralac ili ne? 

 

Kritikuje kineske rudnike i kinesku gumaru. Za ostalo ne znam ali pošto mu je Zelenović koalicioni partner verovatno nije u fazonu majka Rusija. Sećam se da se ogradio od genijalne ideje Zelenovićeve mediteranske srpske mornarice 😂

Edited by MeanMachine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FrediB said:

Kakvi su Cutini stavovi po pitanju evroatlantskih integracija u veci svet, sankcija RuZiji i uvlacenja Kini? 

Je l' i on neutralac ili ne? 

U programu pise da se zalazu za Srbiju u EU (premda to skoro svima pise u programu, izuzev SRS i sl.). O ostalome nema skoro nista. Inace ima i u drugim drzavama sllcnih organizacija ( https://knitting-nannas.com/). 

Ono sto mi je zapalo za oko (iz njihovog programa): "... Pored značajnog podizanja rudne rente, potrebno je napraviti
takve aranžmane da rudarske kompanije koje posluju u Srbiji budu u većinskom državnom vlasništvu
i pod kontrolom države."

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darth Bane said:

da rudarske kompanije koje posluju u Srbiji budu u većinskom državnom vlasništvu
i pod kontrolom države.

 

Toga se i plašim, eno, EPS je pod 100% kontrolom države, proizvodnja struje sve upitnije a proizvodnja otrova nikad veća.

 

5 hours ago, Olosh iz Junkovca said:

Cuta neda Kosovo sa ostalim nedavacima

 

Većina opozicionih stranaka i lidera bi da iskoristi trenutna dešavanja oko Kosova da oslabi ili ruši Vučića, jedino sam od Pavla Grbovića čuo da jasno kaže da nje protiv sporazuma. Hiljade je razloga za rušenje Vučića, najmanje taj sporazum. Ćuta jeste dobar ulični fajter, ali nije neki ideolog i strateg.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2023 at 3:36 PM, FrediB said:

Kakvi su Cutini stavovi po pitanju evroatlantskih integracija u veci svet, sankcija RuZiji i uvlacenja Kini? 

Je l' i on neutralac ili ne? 

DB kadar/desničar infiltriran da ljudima ogadi zelenu agendu.

Ekologija je postala lakmus za populističko desničarenje kod političara,čast izuzecima. Podržavam akcije,udruženja,pojedince,ali samo i dok kod njih vidim one razloge koji i mene motivišu da dignem glas. Međutim,glasam za POLITIKU,ne ekologiju. A da svaka politička organizacija za koju bih glasao mora da ima (jak) ekološki program,to se podrazumeva.

Ćuta ima svoje momente,ali je mutan ko Dunav. Ovi iz NDMBGD su ušli u priču sa njim zbog toga što on donosi neke glasove,ali mislim da su se tu zeznuli.

Pojedina od tzv.ekoloških udruženja su desno-populistička..da ne upotrebim i drugi izraz (a ne bih pogrešio)

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Патриотска прича, оваква каквa је овде пласирана, служила је и служи за разваљивање Сораба и за њихово одвајање од памети. Уместо делатног патриотизма, који би се одупро приватизацији, отимачини и који би чувао базу живљења, Сораби су се наварили на пароле, песме и народ најстарији, док су отимање базе живота, привреде, занемарили као периферну ствар. Најважније је било певати равногорске хитове.

 

Важно је, ко хоће, запазити да, како се пљачка примиче крају, како све мање има да се дрпи, полако пресушује равногорство, пресушује и антикомунизам, све мање Сорабља иде у цркву и мање досађује другима, а ћирилица, због које изгибосмо, полако нестаје из фокуса. Све ово је служило само за замајавање, док се рука у џеп увлачила. Сад кад је џеп празан, слободно можемо да пишемо латиницом и да будемо атеисти.

 

https://milanmilenkovic.com/milan-milenkovic-srbin-vs-sorab/

 

To sam primetio ove godine. Nema nesto guzve i rulje u crkvama kao ranije kad su se tukli za ona zvonca itd, pa možda popovi zbog toga mlate u zvona cele noći, da privuku žrtve. Džabe im je, nemaju oni visinu da nešto isteraju do kraja, nego je kod njih sve ura, ura, pa posle kura, i na kraju rasap.

 

Ali to sve je dobro, jer je jedino sto moze da unormali te teritorije totalni slom i bankrot, pa uvođenje pravog kapitalizma gde ništa nema džabe, i gde ko urla gluposti gore navedene, i druge, na kraju zavrsi pod mostom, da jede iz kontejnera, to jest ono šta ostane kad psi uzmu bolje komade.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Darth Bane said:

Jedan od paradoksa drzave Srbije: ekolog/zeleni, a desnicar?!!?! Dok su svuda u svetu zeleni po pravilu najprogresivniji deo populacije. 

Ovde ne mozes da dobijes ni 5% glasova bez zakletvi u Rusiju, putlera, Cbeto Kocobo, HEDAMO CBETNHJE, disko popove i slicno. Otuda sveopste desnicarenje. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...