Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts



Slazem se uveo je Vucic u vlast puno konja i niko nije reagovao, ali lezbejka za premijera je ipak prst u oko za 90% njegovog glasackog tela.
 


Srbi vole lezbo scene plus joj je žena zgodna. Pravi test bi bio da neki Azdejkovic postane premijer. E tad bi srpsko biračko telo doživelo katarzu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ras kass said:

Sta ce Srbija na krimskoj platform, kad nije saveznik Ukrajine?! 

 

Zato sto je pozvana u jos jednom pokusaju da se ukljuci u Evropu. Kao sto je pozvana i Bosna, koja isto tako ne ucestvuje... Pruza nam se ruka, pravimo se da je ne vidimo, ili jedemo borsc i onda kazemo da nas Evropa nece...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ters said:

 

Zato sto je pozvana u jos jednom pokusaju da se ukljuci u Evropu. Kao sto je pozvana i Bosna, koja isto tako ne ucestvuje... Pruza nam se ruka, pravimo se da je ne vidimo, ili jedemo borsc i onda kazemo da nas Evropa nece...

 

Cini mi se da je Bakirov fikus Dzaferovic nedavno prisustvovao na nekom samitu te Krimske Platforme pa da je Dodik kmecao kako ne smije i kako ce ga tuzit.  

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ters said:

 

Zato sto je pozvana u jos jednom pokusaju da se ukljuci u Evropu. Kao sto je pozvana i Bosna, koja isto tako ne ucestvuje... Pruza nam se ruka, pravimo se da je ne vidimo, ili jedemo borsc i onda kazemo da nas Evropa nece...

Al ce zato da kukaju kako su svi protiv nas.Jebiga.

15 minutes ago, Drug Crni said:

Ima bas dosta godina otkako sam prvi put na jos starom forumu napisao: Neutralnost Srbije = puzajuca kapitulacija pred RuSSijom.

Od ostalih vesti: jos tri puta spavam(o) i nema vise B92, Prve i mozda Happyja na SBB. :smiley50:

Eno na sajtu B92 kako raskinuti ugovor sa SBB...I stavili u naslovu ako odbiju hoce da vas prevare :thumbup:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drug Crni said:

Od ostalih vesti: jos tri puta spavam(o) i nema vise B92, Prve i mozda Happyja na SBB. :smiley50:

 

Eh koliko sam napredniji od vas, ja sinoć na onaj Net TV da pogledam KKP, kad ono na bezvezedva u fazonu more ne'š kolega, marš iz moje avlije

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ters said:

"Nece strane ambasade odredjivati politiku Srbije.", kad ono Srbija nije ucestvovala u samitu Krimske Platforme na zahtjev ruskog ambsadora... 

 

https://rs.n1info.com/vesti/srbija-ne-ucestvuje-u-zagrebu-na-krimskoj-platformi-posle-zahteva-harcenka/ 

 

1666703601-harcenko.jpg

 

 

Sta drugo ocekivati kada je jedan dacic ministar spoljnih poslova a vulin sef UDB...BIA-e?

Link to comment
Share on other sites

Jaše se FSB piša jako. Samo da kažem da je meni, kao dosta matorom čoveku, ovo bez konkurencije najgora vlada od legendarne druge Mirka Marjanovića, a kada malo bolje razmislim, ova je i osetno gora. Divni dani u kafani, što bi rekao Oliver Nektarijević.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa kaze:

Ko je najzgodniji ministar u Vladi Srbije? ANKETA

Oni imaju sve, mozak, stas i ponašanje. 

:roflmao:

Ne dao Bog da ste pitali ko je najstrucniji...
(anonimac, 25. oktobar 2022 23:04)

Ови сви од зла оца и од горе мајке или сви с коца и конопца
(Дрндоје, 25. oktobar 2022 21:38)

Ivica Dacic!
(Furam stomacic ko, 25. oktobar 2022 21:32)

A gde je Krkobabić?
(Buljubaša Kid, 25. oktobar 2022 21:21)

Ana najbolji frajer.
(mikica, 25. oktobar 2022 21:21)

Dragan Marković Palma.
(., 25. oktobar 2022 20:54)

Moze anketa ko je najgluplji?
(Vladimir, 25. oktobar 2022 20:18)

Bolje anketu ko je najveci lopov...
(Bodinn, 25. oktobar 2022 20:04)

Nemojte ko Boga vas molim....Preśednik je najlepśi a posle njega......je duboka praznina!
(Zvezdaš, 25. oktobar 2022 19:51)

Dje je opcija - Niko ?
(hm, 25. oktobar 2022 18:32)

:roflmao:

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drug Crni said:

Neutralnost Srbije = puzajuca kapitulacija pred RuSSijom.

U jednom razgovoru H.Kissingera sa predstavnicima Jugoslavije uoci posete Niksona (mozda Forda, ne mogu da se setim sada), on se zapitao kako je to "jugoslovenska neutralnost" uvek na strani SSSR-a a nepogresivo kontra americkim interesima.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

A taj mazohizam u Srba... Posle sto godina nateram sebe da pustim prenos jebene skupstine da vidim sta se tu zbiva. I onda osetim nevidjeni napad agresije, potrebu da uhvatin za gusu ona goveda tamo, od mrcine sto predsedava pa do nepismene i neusmene mandatarke koja vređa, drzi lekcije svima. Puna sebe, samouverena dzukela.

Kakav narod, takva drzava i takva vlast

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, berti said:

A taj mazohizam u Srba... Posle sto godina nateram sebe da pustim prenos jebene skupstine da vidim sta se tu zbiva. I onda osetim nevidjeni napad agresije, potrebu da uhvatin za gusu ona goveda tamo, od mrcine sto predsedava pa do nepismene i neusmene mandatarke koja vređa, drzi lekcije svima. Puna sebe, samouverena dzukela.

Kakav narod, takva drzava i takva vlast

 

Ja ako kazem sta mi sve pada na pamet gledajuci Srbiju, banovace me trajno.:classic_cool: 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali Rade Basta...nemam pojma ko je gospodin ali mu na čelu piše da mu je maksimum intelekta vožnja šlepera.

 

Spoiler

image.png.37e76a4159708e2fd65ad2cdcc653277.png

 

"SPREMAN DA SE UHVATIM U KOŠTAC SA IZAZOVIMA": Oglasio se Rade Basta, novi ministar privrede

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...