Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

 

Prezivela sam Milosevica, njegove ratove, inflaciju, bombardovanje i bilo je mnogo tesko ali ovako gnusno nije bilo. Balkanski koljac je tranzirao nasu istoriju ali je pravio jasne rezove, rat je bio rat, glad je bila glad, bombe su bile bombe. Ovaj nepomenik nas mrcvari, kolje nas tupim nozem pa smo zivi klani nedoklani, obnevideli od njegove relativizacije svega sto makar lici na nekakvu cinjenicu. U nasem javnom prostoru nema neporecivih istina ni o cemu.Tipicno dzibersko moz da bidne al ne mora da znaci. I to je ono najgore sto smo dozvolil da nam radi, da nam vise nista ne znaci. Ni istinska sloboda, ni pravda, ni zakon, ni porodica, ni profesionalna cast, sve je isisao iz nas i za uzvrat ponudio samog sebe, jednu potpuno nemoralnu, kriminogenu licnost, laznog mesiju. I zato je, to je moj licni utisak, ovo njegovo vreme gore, mnogo gore, otrovnije i strasnije od onog pod Milosevicem koji nas je prodavao za ideal velike Srbije a ovj nas prodaje (i kupuje) za pare. Njegov ideal je starozavetno zlatno tele, za bolje ne zna. Apsurd je da njegovo vreme ovako dugo traje, da ni lesevi nase dece nisu dovoljan razlog da se sa ovim zlom raskrsti za sva vremena. On nije za sud, za robiju, on je za proterivanje iz zemlje sa jednim koferom i za sut u but. Ako treba, licno cu da ga spakujem

Edited by Pletilja
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Dejan Bulatović je nažalost sjajan primer kompromisa koji se prave i koji, u tom trenutku, deluju kao odlično ili barem najmanje loše rešenje. Nije neko veliko iznenađenje doduše njegov trip, ne radi se o preterano staloženom čoveku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Sudeći po odzivu drugara, danas ne očekujem mase kao na prethodnim protestima.
Nadam se da grešim. Iako su imali opravdane razloge, nadam se i da ljudi ne odustaju polako.

Bolje je da su protesti u subotu, mislim sto se odziva tice, ovaj termin je zajeban zaposlenima van BGa.

 

Voz u 5 je planuo, tako da cemo mi kolima vrv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, duško matić said:

Voz u 5 je planuo, tako da cemo mi kolima vrv.

 

Ja još pokušavam da uzmem, ali ne može. A piše da ima mesta... 

edit: probao sam i u 6, probale i kolege i ne radi. Ni preko web-a ni preko app.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

E u Marića mojne da mi diraju... Jedan od najkorektnijih glumaca, a i među njima ima raznih. 
 
 
 
Kako je ovaj promoter genocida?
 
Ma neka nebitna glupača se izborila za prostor na net-u. I to sad isti takvi nekakvi kvotuju i kažu....Srbi...debilka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, John Terry said:

Kako je ovaj promoter genocida?

 

Obrve i usne sve govore!

 

Gde to moze biti pametno i normalno? Neko, ko ide pod kalup za lice, ne moze nista smisleno izjaviti.

 

Sto ne znaci da nema buljuk takvih stetocina kao sto je ona, koji ce poslusati sta "lutka" ima da kaze....nazalost 😞

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Ja još pokušavam da uzmem, ali ne može. A piše da ima mesta... 

edit: probao sam i u 6, probale i kolege i ne radi. Ni preko web-a ni preko app.

Nista ti ne preostaje nego da te @duško matić strpa ka` srndaca u gepek i doveze za Beograd.

Ako te nadje saobracajna - uvek moze da se vadi da si pretrcavao put i istrcao pred vozilo.

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...