Jump to content

Rafael Nadal


wwww

Recommended Posts

  • 3 months later...

Rafa je danas dao intervju. Za sada su se pojavili mali delovi intervjua:

 

"Yes, I'm motivated to play again & be competitive. But not for winning RG or AO. People shouldn't make a mistake. I'm very aware at this moment of my life all that is quite far away. I'm not saying it's impossible,as I've always said things in sport can change very quickly"

"My true hope is, in 2 months [mid Nov] to have a clear idea of where I'm, analyze my position & what's my roadmap. Will next season be my last season? I think chances that it will are very high, but I can't confirm it at 100%"

https://twitter.com/i/web/status/1703848476193276046

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drungarija said:

Pa dobro mu je Nadal odgovorio, sta ima on da bude frustriran kada je uzeo 22gs a verovatno je zasluzio 21. Sa druge strane, Djokovic ima 24 a verovatno je trebao imati 27, tako da Novak i treba da bude frustriran sto su mu otkinuli 3gsa.

 

Ma 35. To sto je "poklonio" Vavrinki i Mareju, vratio mu je Federer istim brojem slemova, tako da se svede na isto.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

To što je nastavio nakon sugestivnog pitanja o frustraciji gde mu je data prilika da elaborira odsustvo iste za sebe "It's possible. E.g.,Novak lives this in a more intense way & would've likely been frustrated if he hadn't got it & maybe that's why he's got it". 

Mene ovo podsetilo na ono Hollywood-sko , kada nekome ne mogu ništa proglase ga mentalnim slučajem

 

Ipak meni najgore od svega je bilo kada govorio da je Novak prekršio zakon u AUS, a imao je visu, medicinsko izuzeće koje je izdalo zvanično Aus medicinsko telo (2 lekarske komisije)Mogao je reči ne znam detalje, iako je Novak na sudu dobio prvi slučaj...gde se jasno kaže da nije, da su dokumenta bila validna

 

 

Eh, a čovek je višestruki nosilac sportsmanship nagrade .. pa da neko od Novakovih žali što on nikada nije dobio. NOT!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...