Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

11 minutes ago, LordOfTerror said:

Kako to rucak nebitan?

 

Uz Kembu si prikacio neke pikove da odnesu djubre pri tom nisi ni birao iz lutrije...

 

hahaha (rucak) 

sad su poslali noela (nepotreban) i burksa (solidan) i dva pika druge runde. 

 

nista posebno. 

 

na draftu su predali taj 11i pik i jedno 4x pika druge runde a dobili bucks prva runda 2025 i jos neka tri prva runda pika iz bogate okc kolekcije koji su highly protected, pa nisu nikakav bericet. 

 

taj 11i pik "galami" ali ocigledno nisu bili zainteresovani za dostupne igrace odatle. 

 

sve u svemu, nista veliko. 

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako imajuci u vidu da Russ uzima PO onda da napisem sta i kako dalje za Lejkerse za 2022/23.

 

Na platnom spisku imaju 5 igraca i to AD, Russa, Lebrona, THT i Nunna i na njih ide 145 mil $. Imaju opcije za Stanley Johnsona, Gabriela i za Reevsa. Ako to iskoriste to ode na 150 miliona. Imaju i rukija kojeg su birali sa 35 pozicije na ovogodisnjem draftu. To je vec oko 152 mil $

 

Od MLE imaju samo NTMLE od oko 6,5 mil $ kojeg ce vrvt orobati da iskoriste na Monka. Ukoliko to uspiju onda imaju na platnom spisku uz ove timske opcije 9 igraca. Dosta tanko sto znaci da im ostaju minimalci da dopune roster.

 

Nije sjajno ali nije ni katastrofalno. Ekipu okruziti sa mladjim igracima, koji mogu iznijeti sezonu zdravi, po mogucnosti neke sutere. Ocekujem tu i nekoliko veterana, rado bih vidio Mela opet.

 

Sve u svemu, u ovoj konstalaciji stvari najveci teret oada na Hama i na AD i Lebrona. Ham da nadje sistem koji ce iskoristit opcije koje ima na raspolaganju, AD da ostane zdrav ( najbitnija stavka ) i da Lebron malo smanji sa jurenjem statsa i da se Wbrk ako vec ostaje iskoristi sto bolje moze. U sustini najbitnije jeste da AD i Lebron ostanu zdravi i da imaju oko sebe komplementarne igrace, koji mogu da igraju odbranu i pogode nesto spolja. Ekipa ide dokle ih ova dvojica nose a tu zdravlje igra jako bitnu ulogu.

 

Iako je Russ uzeo PO, to ne znaci da on ne moze da bude trejdovan ali vidjecemo sta se moze po tom pitanju uraditi. Mislim da Russ nece biti toliki problem ove sezone jer nema Vogela koji veze nije imao sta da radi sa ekipom u napadu. Cim je odbrana zastekala odmah se ogolilo koliko ke ofanzivno limitiran trener. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Haha Vogel kriv 

Hoces da kazes da nema njegove krivice? Ae reci mi za ove 3 sezone sto je vodio ekipu kako je djelovao napad? I u sampionskoj sezoni smo imali osrednji napad.

Razlika izmedju prve 2 sezone i zadnjoj je bila odbrana, napad je sve 3 godine bio osrednji i izvlacili se na individualni kvalitet igraca.

 

Malo olabavite sa Russom i mrznjom, ima tu jos mnogo krivaca koji su podjednako odgovorni a Vogel je medju njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Hoces da kazes da nema njegove krivice? Ae reci mi za ove 3 sezone sto je vodio ekipu kako je djelovao napad? I u sampionskoj sezoni smo imali osrednji napad.

Razlika izmedju prve 2 sezone i zadnjoj je bila odbrana, napad je sve 3 godine bio osrednji i izvlacili se na individualni kvalitet igraca.

 

Malo olabavite sa Russom i mrznjom, ima tu jos mnogo krivaca koji su podjednako odgovorni a Vogel je medju njima.

 

De mi objasni kako sastaviti vrhunski napad u ekipi koja u sampionskoj sezoni nije imala postenog sutera i James je bio fakticki jedini igrac sposoban napraviti nesto iz driblinga? Il kako napraviti vrhunski napad kad ti u drugoj sezoni Davis i Bron propuste veci dio sezone? Il kad u trecoj sezoni uprava sklepa roster bez ikakvog smisla prepun defanzivnih kratera i polusutera, a sve zacini sa najgorim high volume igracem ikad? Vogel nije vrhunski trener i ima limite sto se ofanzive tice al njemu se nema ovdje sta zamjeriti. Ni najbolji trener svijeta ne bi nista vise izvukao od ove freak show ekipe. 

 

Russ i uprava su daleko najveci krivci, niko drugi im nije ni blizu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Russ i uprava su daleko najveci krivci, niko drugi im nije ni blizu. 

 

Valjda je Lebron najveci krivac, posto ako nije licno doveo Rasa, 101% je aminovao dolazak i to pompezno najavio na Tviteru, dok je 90% nas laika pisalo kako je to pucanj u nogu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa kako da fercera napad, kada je otprilike treći najbolji igrač Lejkersa bio Deni Grin. KCP isto nije da zna kako se barata loptom, već je i on tu 3D. Rondo je izvukao ne znam odakle dobre defanzivne partije.

 

Ovo mi je prvi put da sam video u novijoj eri da je ekipa uzela prsten, a da nema trećeg izrazitog skorera. Znači titula je osvojena GOAT partijama Brona i AD i ostalih kojih su peglali dobru odbranu, pre svega mislim na Grina-KCP-Karuza-Ronda. Danas nemamo nijednog takvog igrača u ekipi, a što je najjače, nemamo više ni takve šutere. Sve je dato za Vestbruka, čak je Kuzma korisniji od Vestbruka, može da glumi spot up tricaša, jer ima ipak prihvatljivih 34-35% za 3.

1 minute ago, AgroLaki said:

 

 

Valjda je Lebron najveci krivac, posto ako nije licno doveo Rasa, 101% je aminovao dolazak i to pompezno najavio na Tviteru, dok je 90% nas laika pisalo kako je to pucanj u nogu. 

Najlaše je svaliti krivicu na Brona, pored toga što je AD razjebao ekipu, jer nije želeo Šredera koga smo imali na bird pravima. U tom trenutku dostupan plej nije postojao na tržištu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

De mi objasni kako sastaviti vrhunski napad u ekipi koja u sampionskoj sezoni nije imala postenog sutera i James je bio fakticki jedini igrac sposoban napraviti nesto iz driblinga? Il kako napraviti vrhunski napad kad ti u drugoj sezoni Davis i Bron propuste veci dio sezone? Il kad u trecoj sezoni uprava sklepa roster bez ikakvog smisla prepun defanzivnih kratera i polusutera, a sve zacini sa najgorim high volume igracem ikad? Vogel nije vrhunski trener i ima limite sto se ofanzive tice al njemu se nema ovdje sta zamjeriti. Ni najbolji trener svijeta ne bi nista vise izvukao od ove freak show ekipe. 

 

Russ i uprava su daleko najveci krivci, niko drugi im nije ni blizu. 

Izvini sto nisam znao da je svaka sampionska ekipa savrsena, da nijedna nema vrline i mane.

Sutera je bilo sasvim dovoljno. Danny Green je jedan od najboljih trojkasa u zadnjih 15 godina, imao fenomenalnu sezonu sa Torontom, dosta timova ga je trazilo. E sad sto je % imao losiju sezonu jbg ali Danny boy je savrsen igrac bio koji je trebao ekipi, 3&D igrac. KCP je isto suter koji igra odbranu ( i igrao ju je fenomenalnu uz neke odlicne i bitne partije u napadu ). Nismo imali sekundarnog kreatora do Ronda ali ekipa je tako i sklopljena da lopta bude non stop u rukama Lebrona sa AD koji napada sa poludistance ili iz reketa i okruzena suterima. Odbrana je bila vrhunska, napad osrednji ali ipak znali smo da mozemo da damo vise nego sto mozemo da primimo jer smo defanzivno orjentisana ekipa. Imali smo toliko dubok rim da je to presmijesno, za svakog protivnika smo imali drugacije tipove igraca a to je rijetko koja ekipa imala zadnjih godina.

 

Pogledaj malo akcije Lejkersa u zavrsnici utakmica, posebno posle tajmauta. Tu nije Wbrk kriv. Mogu 10 iz glave da ti navedem gdje se napad svodio na 20 sekundi loptu tapka Lebron i stepback trojka. Jebem ti ja tog trenera i zamisli. 

6 minutes ago, Dracarys said:

Pa kako da fercera napad, kada je otprilike treći najbolji igrač Lejkersa bio Deni Grin. KCP isto nije da zna kako se barata loptom, već je i on tu 3D. Rondo je izvukao ne znam odakle dobre defanzivne partije.

 

Ovo mi je prvi put da sam video u novijoj eri da je ekipa uzela prsten, a da nema trećeg izrazitog skorera. Znači titula je osvojena GOAT partijama Brona i AD i ostalih kojih su peglali dobru odbranu, pre svega mislim na Grina-KCP-Karuza-Ronda. Danas nemamo nijednog takvog igrača u ekipi, a što je najjače, nemamo više ni takve šutere. Sve je dato za Vestbruka, čak je Kuzma korisniji od Vestbruka, može da glumi spot up tricaša, jer ima ipak prihvatljivih 34-35% za 3.

Najlaše je svaliti krivicu na Brona, pored toga što je AD razjebao ekipu, jer nije želeo Šredera koga smo imali na bird pravima. U tom trenutku dostupan plej nije postojao na tržištu.

Jacina Lejkersa te sezone je sto je bilo 5 igraca koji su bili 3 igrac ekipe a imao si AD na vrhuncu i Lebrona koji je i dalje drzao svoj prajm. Znam da Lebronovim apologetama tesko zamisliti cinjenicu da nemas jos bar 2 superstara uz 5 allstarova preko ali ekipa koja ima AD, Lebrona, Dwighta, Ronda, Danny boya, KCP, Carusa, Kuzma, Markieffa, Bradleya i McGee je itekako jaka i popunjena. Znam da bi voljeli da je tu bio KD ili Steph ili Klej ili jos neki Allstar.

 

TakoE, AD je krivac. Wbrk je krivac. FO je krivac. Samo neduzni Lebron i njegova marioneta Vogel su nevinascad koji su uradili i vise nego sto su mogli uprkos pokusajima da ih sabotiraju. Mukice.

 

Lebron Dzejms se pita u Lejkersima kao sto se pitao i u svakom drugom timu gdje je bio. Sve sto se desavalo je on aminovao ili insistirao da se dovede, trejduje, otpusti. Apologete

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Izvini sto nisam znao da je svaka sampionska ekipa savrsena, da nijedna nema vrline i mane.

Sutera je bilo sasvim dovoljno. Danny Green je jedan od najboljih trojkasa u zadnjih 15 godina, imao fenomenalnu sezonu sa Torontom, dosta timova ga je trazilo. E sad sto je % imao losiju sezonu jbg ali Danny boy je savrsen igrac bio koji je trebao ekipi, 3&D igrac. KCP je isto suter koji igra odbranu ( i igrao ju je fenomenalnu uz neke odlicne i bitne partije u napadu ). Nismo imali sekundarnog kreatora do Ronda ali ekipa je tako i sklopljena da lopta bude non stop u rukama Lebrona sa AD koji napada sa poludistance ili iz reketa i okruzena suterima. Odbrana je bila vrhunska, napad osrednji ali ipak znali smo da mozemo da damo vise nego sto mozemo da primimo jer smo defanzivno orjentisana ekipa. Imali smo toliko dubok rim da je to presmijesno, za svakog protivnika smo imali drugacije tipove igraca a to je rijetko koja ekipa imala zadnjih godina.

 

Naravno da ima vrline i mane, neke je lakse, a neke je teze sakriti. Vogel je recimo u sampionskoj sezoni vrhunski sakrio nedostatak velikog krilnog defanzivca. 

 

Dva najbolja sutera za 3 u ekipi su bila KCP sa 38.5% na 3.5 pokusaja po tekmi i Danny Green sa 36.7% na 4.8 pokusaja po tekmi. Sljedeci najbolji suter je bio Bradley al obzirom da nije igrao u bubbleu, poslije njega je najbolji suter za tri bio LeBron. Ako je tebi ovo sasvim dovoljno sutera u eri kosarke kakva se danas igra, onda ja stvarno ne znam sta ti tacno pratis. 

 

Odlicna zadnja recenica, Vogel je znao prilagoditi ekipu za svakog protivnika i time bio prilicno velik faktor u osvajanju naslova. To sto je u drugoj sezoni imao duge povrede 2 najbolja igraca, a u trecoj dobio cirkus roster nije njegova krivica. Covjek je kvalitetan trener.

31 minutes ago, AgroLaki said:

 

 

Valjda je Lebron najveci krivac, posto ako nije licno doveo Rasa, 101% je aminovao dolazak i to pompezno najavio na Tviteru, dok je 90% nas laika pisalo kako je to pucanj u nogu. 

 

Snosi i on krivicu za to svakako ali uprava je morala biti ta koja ce zaustaviti ludilo. Za igre ove sezone se LeBronu stvarno nema sta zamjeriti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Naravno da ima vrline i mane, neke je lakse, a neke je teze sakriti. Vogel je recimo u sampionskoj sezoni vrhunski sakrio nedostatak velikog krilnog defanzivca. 

 

Dva najbolja sutera za 3 u ekipi su bila KCP sa 38.5% na 3.5 pokusaja po tekmi i Danny Green sa 36.7% na 4.8 pokusaja po tekmi. Sljedeci najbolji suter je bio Bradley al obzirom da nije igrao u bubbleu, poslije njega je najbolji suter za tri bio LeBron. Ako je tebi ovo sasvim dovoljno sutera u eri kosarke kakva se danas igra, onda ja stvarno ne znam sta ti tacno pratis. 

 

Odlicna zadnja recenica, Vogel je znao prilagoditi ekipu za svakog protivnika i time bio prilicno velik faktor u osvajanju naslova. To sto je u drugoj sezoni imao duge povrede 2 najbolja igraca, a u trecoj dobio cirkus roster nije njegova krivica. Covjek je kvalitetan trener.

 

Snosi i on krivicu za to svakako ali uprava je morala biti ta koja ce zaustaviti ludilo. Za igre ove sezone se LeBronu stvarno nema sta zamjeriti. 

U toj eri kosarke, Los Andjeles Lejkersi su uzeli titulu sa tim suterima i timom kakav je sklopljen.

U toj eri, Los Andjeles Lejkersi da su zadrzali taj tim bi opet bili favoriti.

U toj eri Lejkersi su doveli neke druge igrace, promijenili tim i u toj eri i dalje bili top 3 favorit za osvajanje. Da li bi se kladio u toj eri da sa zdravim Lebronom i AD ne bi osvojili i pored svih mana, nesutera, sutera, kreatora, nekreatora u sezoni 2020/21? To su uradili u sezoni 2019/20?

 

Aha, bravo za Vogela a srednji prst za FO jer sta su oni znali, koji ce im Dwight i McGee pored Davisa u eri niskih postava i eri sutera, trojkasa 40%+? Mozda je neko tamo i razmisljao da je tu Jokic.

Koji ce im Markieff Morriss u toj eri. Mozda je tu neko razmisljao o smallballu Hjustona pa da moze Morris da se koristi kao rezerva AD.

Portland udvajanje Lillarda? Prvi put vidjeno na NBA parketima i kapa dolje Vogelu. Mora da su tu dosli Danny boy, da je tu bio Caruso ( neko ga je birao ), da je tu ostao KCP ( neko ga je morao zadrzati ). Kapa dolje Vogelu, nema mu se sto zameriti👍

I da dodam, nema sta, vrhunsko prilagodjavanje Vogela. To niko nije mogao predvideti, ocekivati... Ono Jokic unosi AD i ubacuje ga u faulove a imas 2 teskasa centra na klupi. Hmm, da li ih ubaciti?

Imas ekipu bez centra, koja leti po terenu, sutira trojke i napada obruc. Hmm, da li koristiti najboljeg 2way igraca lige tada, monstruma u defanzivi upravo za takve postavke u AD? Kapa dolje majstoru Vogelu. Pohvale za sve sto je uradio👍 praticemo dalji tok karijere trenerskog maga 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

U toj eri kosarke, Los Andjeles Lejkersi su uzeli titulu sa tim suterima i timom kakav je sklopljen.

U toj eri, Los Andjeles Lejkersi da su zadrzali taj tim bi opet bili favoriti.

U toj eri Lejkersi su doveli neke druge igrace, promijenili tim i u toj eri i dalje bili top 3 favorit za osvajanje. Da li bi se kladio u toj eri da sa zdravim Lebronom i AD ne bi osvojili i pored svih mana, nesutera, sutera, kreatora, nekreatora u sezoni 2020/21? To su uradili u sezoni 2019/20?

 

Aha, bravo za Vogela a srednji prst za FO jer sta su oni znali, koji ce im Dwight i McGee pored Davisa u eri niskih postava i eri sutera, trojkasa 40%+? Mozda je neko tamo i razmisljao da je tu Jokic.

Koji ce im Markieff Morriss u toj eri. Mozda je tu neko razmisljao o smallballu Hjustona pa da moze Morris da se koristi kao rezerva AD.

Portland udvajanje Lillarda? Prvi put vidjeno na NBA parketima i kapa dolje Vogelu. Mora da su tu dosli Danny boy, da je tu bio Caruso ( neko ga je birao ), da je tu ostao KCP ( neko ga je morao zadrzati ). Kapa dolje Vogelu, nema mu se sto zameriti👍

I da dodam, nema sta, vrhunsko prilagodjavanje Vogela. To niko nije mogao predvideti, ocekivati... Ono Jokic unosi AD i ubacuje ga u faulove a imas 2 teskasa centra na klupi. Hmm, da li ih ubaciti?

Imas ekipu bez centra, koja leti po terenu, sutira trojke i napada obruc. Hmm, da li koristiti najboljeg 2way igraca lige tada, monstruma u defanzivi upravo za takve postavke u AD? Kapa dolje majstoru Vogelu. Pohvale za sve sto je uradio👍 praticemo dalji tok karijere trenerskog maga 

 

Da, uzeli titulu jer su bili jedan od nekoliko kontendera koji su svi imali manje ili vece mane (Lakersi, Clippersi, Bucksi prije svih).

 

Ti si napisao da su imali solidne sutere, ja sam ti fino pokazao da je suterski ta ekipa bila blago receno tanka i sa takvim suterima u danasnjoj kosarci prosto ne mozes imati vrhunski napad. To nije Vogelova krivica. Na kraju krajeva i totalno je nebitno sto napad nije bio vrhunski kad je slozio fenomenalnu odbranu i donio titulu.

 

U drugom dijelu posta koji odise pasivnom agresijom zapravo samo potvrdjujes da je Vogel radio dobar posao u PO. Blazerse prebio u reketu visokim postavama, protiv Houstona na vrijeme odustao od visokih postava i relativno lagano dobio seriju, protiv Denvera koristio Dwighta i McGeea dok Jokic nije shvatio kako igrat protiv njih i onda koristio vise AD-a na 5 kojeg Jokic jest lakse gurao u postu ali mu je i na drugoj strani kao matchup pravio ogromne probleme jer je 3 puta brzi. Da sumiramo, da je Vogel invalid od trenera kakvim ga ti zelis predstavit jer ti se to uklapa u agendu u koju nas pokusavas ubijedit da Russ i nije toliki problem, ta ekipa iz 2019-20 nit bi igrala onakvu odbranu nit bi uzela titulu. Ja ti jos jednom ponavljam, Vogel nije vrhunski trener kakvi su Kerr, Spo ili Nurse ali Vogel jeste kvalitetan trener. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@alpaka Bereta Sida ne, ja ne ubijedjunem da je Vogel invalid od trenera i da Russ nije toliki problem vec kazem da su i Vogel i Russ dio problema koji je bio vidjen u sezoni 2021/22, svako u svom nekom dijelu.

 

Vogel je odradio tad posao, dobio je pohvale na tome ali ako si mislio da ce u Lejkersima da zivi od stare slave i pohvala, posebno u eri Lebron&AD dvojca i gdje je uzeo titulu u svojoj prvoj sezoni o da si se grdno prevario. On je solidan do dobar trener i to je to. Imao je zanimljivu ekipu u Indijani, isto pocivala na jakoj odbrani, kratkog daha. Imao je 2 dobre sezone u Lejkersima a sve odtalo u njegovoj karijeri je za zaborav. Veliko iznenadjenje ce mi biti da on dobije novi HC posao u narednihnekoliko godina, za asistenta je odlican.

 

Summa summarum, za prethodnu sezonu kriv je i Vogel i Russ i AD i Lebron i FO, svi. E o tome ja pisem

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

To danas dobijaju dokazani plej of igrači, s obzirom da su krenuli max igrači da dobijaju po 40-50 miliona. Nije za očekivati da ovi ostanu da igraju za siću.

 

Branson ima sve, odbranu, sposobnost da proigrava druge, da nemilosrdno trpa. čist all round.

 

Mislim šta da kažu Lejkersi, plaćaju 47 miliona, ne znam kome. Takođe, min salary cap je rekordno visok, skočio je sa 112 na 122 miliona... Te pare koje bi dobio Branson su realno ništa, on se dokazao kao drugi igrač Dalasa.

https://www.basketball-reference.com/contracts/players.html

 

Uh, ne znam, mislim da preteruješ. Pogledaj igrače koji su plaćeni iznad 25 miliona na ovom linku i vidi razliku. Westbrook ima užasan kontrakt (i bio bi najgori u NBA da ne ističe ove sezone), tako da poređenje baš ne stoji.

 

Takođe, ne bi rekao da je Brunson dokazani playoff igrač, u prošlom playoff-u je imao 8 poena po utakmici. Ove sezone je dobio veću ulogu zbog povreda, i iskoristio je šansu. Takođe, ovo mu je bila contract year, neće biti prvi ni poslednji put da se neko iscima više da bi dobio bolji ugovor. Da je vezao dve sezone ovako, imao bi više razumevanja. 

 

Ne znam, mislim da je 27.5 suviše mnogo za njega. Personally, ne bi išao iznad 20.

 

@LordOfTerror, @gggggggg, @freethrow @uini koliko bi ste mu vi dali, baš me zanima. Hvala.

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

 

Valjda je Lebron najveci krivac, posto ako nije licno doveo Rasa, 101% je aminovao dolazak i to pompezno najavio na Tviteru, dok je 90% nas laika pisalo kako je to pucanj u nogu. 

To mi nikako nije jasno. LeBron je košarkaški genije, šta je on mislio da može uraditi sa Russ-om?

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako, sve je to relativno - igrač vredi onoliko koliko je neko voljan da ga plati, a to što mi pokušavamo da prevedemo statistike i subjektivan osećaj koji igrač izaziva dok je na parketu u dolare po godini... to je naš problem.

 

Ja se slažem sa Uinijem da ne verujem da je to pametan fit za NYK, ali jbg. Ne kažem da je loš igrač, možda bi u nekoj drugoj ekipi, ali ne tipa Boston.

 

Teško je to formulisati, imao je dobru sezonu, uleteo je kada je bio potreban ekipi, ekipa je dogurala do WCF... nekako je logično da dobije veliku kintu. Isto je logično da se uskoro pojavi neko i da ponudi recimo Poolu neki superultragigamax, iako on nije vredan toga danas. Mogao bi biti, ja zaista verujem da on može da postane allstar uskoro, možda već sledeće godine, ali njegova odbrana, potreba da ga sakrivaš u PO, decisin making, nisu za ogromne pare sada još. Ne znam, mnogo je promenljivih, projekcija, mladost, rezultati dosadašnji, deficitarnost pozicije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

evo bostonu fali plejmejker kao ta kockica koja ih možda deli od titule, opšti je konsenzus.

čak imaju i tatuma i browna kao te gorepomenute razbijače dobre odbrane individualnim talentom i generalno posloženu ekipu ali im ne pada na pamet da jure takvog lika, iako bi skoro sigurno imao više smisla za njih nego za mnoge druge ekipe, uključujući i mavse a knickse da ne pominjem.

 

ne bih bas rekao da ne jure takvog lika. jednostavno su birali lose/nisu imali srece. i dovodili bi oni opet, da imaju lakog nacina za to.

 

2 hours ago, uini said:

sve sto sam video do sada da su dali, bilo za istovar kembe ili ciscenje cap spacea, je nebitno. 

 

nisu to nikakvi assets 

ako je vec iz nekog meni nepoznatog razloga dejounte murray dostupan za trejd, pre bih tu dao neke korisne assets, u pikovima i igracima 

 

on bi mi recimo bio idealan duo sa quickleyjem. 

 

dali ste valjda sest pikova druge runde samo da se napravi prostor za brunsona i ova produzenja...

 

za murraya spursi traze 3/4 pika prve runde, sto je ludilo...

 

55 minutes ago, Darko said:

Takođe, ne bi rekao da je Brunson dokazani playoff igrač, u prošlom playoff-u je imao 8 poena po utakmici. Ove sezone je dobio veću ulogu zbog povreda, i iskoristio je šansu. Takođe, ovo mu je bila contract year, neće biti prvi ni poslednji put da se neko iscima više da bi dobio bolji ugovor. Da je vezao dve sezone ovako, imao bi više razumevanja. 

 

Ne znam, mislim da je 27.5 suviše mnogo za njega. Personally, ne bi išao iznad 20.

 

@LordOfTerror, @gggggggg, @freethrow @uini koliko bi ste mu vi dali, baš me zanima. Hvala.

 

on u proslom playoffu nije igrao jer je carlisle mislio da nije dovoljno dobar za tu seriju protiv clippersa. umesto njega sansu je dobio 1 burke...

 

rekao bih da je nekih 20 miliona idealno, mozda 25 u slucaju dallasa. 27.5 je vec preterivanje.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igrač vredi onoliko koliko je vredan za ekipu koja ga želi. Dakle ako tim smatra da mora učiniti sve da nekog igrača dovede ili zadrži - oni će ga platiti, a on će u našim glavama verovatno biti preplaćen jer radimo ovo što je fritrou već primetio, njegovu statistiku konvertujemo u neku našu vrednost u parama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manu said:

Ko jebe Mavse kad nisu još pre 2 sezone prepoznali da je produžavanje Brunsona must

 

 

Manu > Donnie Nelson & Nico Harrison

 

ajmo sign and trade brunson za randlea, tanki ste sa bivolima na pf 

 

posle i luka trazi trejd u knickse i ciao 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...