Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Uzdam uz to da će tek da pukne tikva između Bruklina i Irvinga i da će doći da igra za MLE.

 

Videli smo da Šarlot želi da uvalja Hejvorda , čak i sa pikom. Mi nećemo pik, ali ćemo uz uzeti Plamlija i PJW-a. THT i pik uvaliti Bruklinu za Karija. 

 

Irving-Kari-Bron-AD-Plamli

 

Sa klupe pucamo sa Nanom, Hejvordom i Vašingtonom. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Očigledno je da čim Lejkersi nisu mogli da stvore mesta za Irvinga, on je odustao od svega i produžio je ugovor na još jednu godinu.

 

Sad iz ove perspektive mi deluje da ni Durent neće ići niđe i da će pokušati još jednom do titule. Nije kao da nisu imali dosta pehova ove sezone, a tek Ben treba da zaigra.

 

Kao što sam i msilio, niko nije alergičan na novac.

Link to comment
Share on other sites

Jbga, too good to be true, ipak ni Kajri nije lud da dodje da igra za 6x manje para nego sto moze da uzme.

Nista, preostaje mi jos jedna sezona gledanja LeBronovih hajlajca i Majamijevih utakmica, ali ovog puta od starta sezone. Traume koje nosim iz prosle su veoma jake i ozbiljno su mi prodrmale psihicko stanje. 

Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, Dracarys said:

Ako se zaista desi da Irving dođe u LAL, nisam siguran da bi ih Bron napustio, verovatno bi tu završio i karijeru. Takođe i taj Bronov sin izgleda nije nikakav veliki prospekt da čak postoji šansa i da ga LAL pokupi u drugoj rundi. Lejkersi su očas posla iskeširali za čak 35. pik drafta.

 

Kakav je mali Broni, jel NBA kalibar? Sta je sa O'Nilovim sinom, on bese imao neke probleme, ali je isto gromada?

 

56 minutes ago, stoudemire said:

 

 

 

Kings = Fox, Barnes, Sabonis 🔥

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Propale su šanse da LAL napravi konkurentnu ekipu ovog leta. Mislim da je najpametnije u ovom trenutku ostaviti Vestbruka do dedlajna. Biće gomila ekipa koja će se okrenuti tankovanju, plus što će možda neki timovi hteti iz čista mira da čiste salary cap, kao recimo Portland prethodne sezone.

1 minute ago, AgroLaki said:

 

 

Kakav je mali Broni, jel NBA kalibar? Sta je sa O'Nilovim sinom, on bese imao neke probleme, ali je isto gromada?

Nisam gledao, sledeću sezonu ću da ispratim koja je i ključna za izlazak na draft.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ne, S&T sa Okc gdje cemo dobiti TPE

Na TPE sam potpuno i zaboravio. Videćemo da li će hteti Vestbruka. 

 

Pozitivna stvar je što imaju gooomilu igrača pod ugovorom, a tek se očekuju ovi klinci sa drafta. To znači da verovatno neće ništa da potpisuju sa FA.

Link to comment
Share on other sites

Sto se pre pomirite sa sudbinom, bice vam lakse obojici.

Niko nece kretencinu raspalu tugaljivu luzersku, iako mu je ostala 1g ugovora, nema te vratolomije kojim bi se otarasali maloumnika.

Jedino da mu Pelinka posalje 10 iseckanih kornjacinih glava u krevet da odbije player option, nijedan drugi scenario nije moguc

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Sto se pre pomirite sa sudbinom, bice vam lakse obojici.

Niko nece kretencinu raspalu tugaljivu luzersku, iako mu je ostala 1g ugovora, nema te vratolomije kojim bi se otarasali maloumnika.

Jedino da mu Pelinka posalje 10 iseckanih kornjacinih glava u krevet da odbije player option, nijedan drugi scenario nije moguc

 

Kako si krenuo, ovim opisima Vestbruka ćeš nadmašiti i Lorda 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi, ne mogu da se kontrolisem, jace je od mene

Cim pomislim na RW skuplja se bes u meni, sto kaze Lord prvi bi dosao da ga gadjam zapaljenim ljudskim fekalijama od muke 

Kad samo pomislis kako je jedna takva bizgovcina zaradila tolike pare i proserava se sa nekim haljinama i odelima za umnobolne, beskrupulozna ustva sa par grama mozga...

Celu godinu ga tovari Skip Bayless i pogadja apsolutno sve sto ce se odvijati kao da ima magicnu kuglu i onda pacenik dodje na twitter u fazonu nemoj nista da pises ovde sto ne smes da mi kazes u facu :roflmao:

 

   Sta ces da mu uradis mucenice ? Da mu kazes kako si zaradio vise para od njega i da on nista nije postigao u ligi, kao sto je pricao onda za igrace Sote koji su ga jebali ruzno. Jednom nije rekao Evo nemam pojma, ja sam kriv, lose igram treba da budem bolji ; Nije pokazao cak ni minimalni nivo frustracije ili brige oko poraza, katastrofalnog stanja u ekipi i njegove igre, apsolutna nezainteresovanost za pobedama, napredovanjem, hemijom u ekipi. Uzmi player option slepce, zagorcaj nam zivot jos 1 godinu, malo je bilo ovo.

 

Link to comment
Share on other sites

John Wall izgleda u Klipersima (podrška freethrowa za potez), Kajri izgleda ostaje u Bruklinu (podrška). Bill Simmons je isto, razmatrajući KDjeve moguće destinacije, na GSW bio u fazon nah, they good.

 

Fun fact: Derozan je 2 godine mlađi od Stefa (još nedelju i po dana tho, uskoro mu je rođendan).

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, freethrow said:

John Wall izgleda u Klipersima (podrška freethrowa za potez)

 

ako je za minimališe, to je solidan potez i za clipperse i za walla, kao što bi i wbrook bio dobar za minimalac sa klupe 20ak mins

clippersi su ionako imali najdublji roster u ligi, problem je bio što čavo ne igra a i đorđo se na kraju opet sjeb'o

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, a pri tome koliko sam malo gledao Walla u Hjustonu delovao mi je malo manje tvrdoglavo od Rasela, manje ide glavom kroz zid.

 

https://www.sfchronicle.com/sports/warriors/article/Warriors-free-agency-primer-Who-stay-who-goes-17269647.php

 

Manje-više očekivano, napustiće nas Otto Porter, Bjeli verovatno ostaje da sa Miloyem radi sa klincima, [email protected], bilo bi mi drago da JTA ostane iako nije igrao ni malo u plejofu, mislim da ima potencijala da bude banger i prikucač. Izgleda da i Luni i GP2 ostaju.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

ako je za minimališe, to je solidan potez i za clipperse i za walla, kao što bi i wbrook bio dobar za minimalac sa klupe 20ak mins

clippersi su ionako imali najdublji roster u ligi, problem je bio što čavo ne igra a i đorđo se na kraju opet sjeb'o

Ne zna se jos ali pretpostavlja se da ce potpisati za MLE odnosno za onoliko koliko je umanjio Hjustonu, nekih 6,4 miliona. Svakako da je odlican potpis za Klipane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...