Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Iako je kompletan Boston bio loš, Smart se ponovo istakao jednom grozomornom partijom. Gubio je lopte kao da je na nekom neobaveznom treningu a ne na utakmici finala. Čim nema njega, a i Whiteu je posvećena mnogo veća pažnja Dubsa nakon sjajne game 1, onda gledamo standardno glavinjanje Tatuma i Browna 1 na 5. I to ovaj drugi protiv Draymonda koji em je prejak i brz, em se baš videlo od starta da je napaljen do daske pa ako treba nekome oči da se vade i za to je bio spreman, em mu sudije tolerišu sve i svašta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

na stidljivom otvaranju FA i trade rumorsa naravno dominiraju knicksi sa neveselim temama

 

- zainteresovani za brunsona, koji će navodno tražiti FVV ugovor ili veći (85milki)

- zainteresovani za trejd za mitchella, koji se neće desiti

- alternativno zainteresovani za d'angello russella i colin sextona

 

sve teške teme.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Manu said:

 

pejstov'o sam ja tu vest, kao i citat da njegovo angažovanje ne znači obavezno jurnjavu za brunsonom:

 

OK, let’s get it out of the way right now: Rick just so happens to be the father of Dallas Mavericks guard Jalen Brunson, perhaps the top unrestricted free agent available this summer. It has long been rumored that the Knicks are interested in signing Jalen.

 

However, this shouldn’t necessarily be billed as just a cheap bid to lure Jalen to New York. Rick has extensive history with both Thibs and team president Leon Rose. Brunson was one of the first players Rose represented in his career as an agent. Brunson coached under Thibs in Minnesota and Chicago. He also worked as an assistant in Charlotte and Denver.

 

However, Brunson does come with a sketchy history. He resigned from Thibs’ staff in Minnesota following allegations of sexual harassment.

 

btw, kod knicksa je sexual harassment skoro pa dodatni kvalitet

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je baš interesantno da pratim kakve različite fanove imaju NBA klubovi. Najgori su mi verovatno od svih Majamijevi, sve neka solarijum ekipa, kao iz Jersey shore da su ih doveli. 

 

Radio sam za firmu iz Miamia, potpisujem svaku reč, a tim što i dalje furaju NFL više od NBA...

 

Hot take - ide ovo u 7, ne vidim da je domaći teren neka prednost

Link to comment
Share on other sites

Pa pričali smo ovde (fin način da kažem pisao sam), manje Kleja (koji će eksplodirati jednom, pa kao ajde), bez Iggija (otišao je u penziju, bogu hvala), Poole da se malo oslobodi, GP2 je strašan igrač... Još Kumingu malo da uključimo. Ipak, Stef je 87% igre GSW.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

After watching a number of Celtics have time to check their feet and test the wind in Chase Center before launching a 3-pointer during Boston’s small-ball barrage in Game 1, Draymond Green came to an astute conclusion: “I think there were times in the game when they didn’t feel us.”

“When you’re playing against a great team at this level at this point in the season, they have to feel you every possession,” he told reporters at practice on Saturday. “It’s easy to go back and look at the shots in the fourth quarter and be like, ‘Man, they started hitting.’ But the reality is some guys got comfortable early in that game, and once you get a guy comfortable, it’s hard to break that rhythm.”

 

https://www.theringer.com/2022/6/6/23156216/draymond-green-warriors-celtics-nba-finals

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

u ranu zoru zoru zoru

kad svane dan

sjebaće bjeli tejtumov san

😥

 

 

 

Necu da kucam za rodbinu

Ni jedan jedini tren

Niti za pijanu raju

Sto jede hot dog I ren

 

Za season ticket holders

I do not give a F*ck

Da kucam za crew uz TV

Nemam argument jak

 

Cak I za decu iz bloka

Boli me onoliko

Necu da kucam bre

Ni kada ne gleda niko

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Glavni razlog konstantnog mučenja Bostona sa izgubljenim loptama kroz čitav plej of je nedostatak "pravog" pleja, gde Smart često ide kao tele kroz šarena vrata, tj. vo, može i tako. Zbog toga drugi igrači, koji takođe nisu preterano kreativni, često dobiju loptu u užasnim situacijama, tj. ako je Markus ne izgubi odmah, i onda oni gube loptu ili šutiraju iz loših pozicija koje je Smart "iskreirao". Ili su prinuđeni da sami kreiraju, a nisu baš sposobni za to. Markus nikada ne može ni postati pravi plej, nema taj talenat. Da im je npr. Jrue tu umesto Smarta, verovatno bi do finala došli sa max 6 utakmica po seriji, ili manje.

Link to comment
Share on other sites

da je bilo kome jrue umesto (ubacimo ime random contendera; čak mogu da nađem argumente za sunse umesto paula, kamo za druge)

 

nije ostatak bostona kreativan ali ima asistencija elswhere: tatum ima preko 6 u plej ofu, horf 3.3, verovatno i white i prichard dodaju nešto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...