Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Suns had 75.7% true shooting percentage, the second highest all-time in the playoffs, per @ESPNStatsInfo.

 

The highest: Clippers at 77.8% in Game 5 of the 2020 first round vs. Mavericks.

26 minutes ago, freethrow said:

Šta reći, kakvu posluku porati. Pa prvo pitanje je može li se iscediti koji miligram vitamina iz Igoudaline liješine. Ja verujem da će se skinuti, ali da u ovom trenutku - od danas, pa do njegove dajbože duboke starosti - on nije u stanju da izdrži minute na parketu, a tražiti od vitalnog penzionera da izlazi pred miks Iversona i Rosea nije ni humano. Ostaje varijanta da se stavljaju malo krupnija i mlađa i elastičnija tela: Wiggins, Kuminga (kojem bih ja dao barem 20 minuta ako ne i više) uz napomenu da igraju najprostiju igru na svetu - ako si potpuno sam kao duh odmah šutiraš, ako si pod košem i postoji samo jedan igrač dole odmah na kucanje, sve ostalo gledaj gde je Stef ili Đordan. Ovo neminovno povlači minute za Lunija. Ne znam. Bjelica i Moody su neupotrebljivi. Možda bih čak probao da aktiviram JTA.

stvarno šta se dešava sa Igoudalom? ono šta sam ga ja gledao izgledalo je baš loše

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

kakav potez paula. ne znam kako ga nije sramota da se pred milionima ovako ponasa. igra odlicno i uprkos tome ne moze izdrzati da ne zasmrdi nesto. opet ce ga neka karma poljubiti. 

 

na šta misliš?

 

Ja malopre videh onaj faul u napadu što su svirali Brunsonu, kmedija zaista. CP je ubica, neverovatno igra, ali očilgedno ne može da se ne cigani, nema šanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CP na trenutke ima momente koji nisu za pohvalu ali slušao sam ga dosta puta kako daje intervju poslije tekme. Uvijek odmjeren i realan. Ne doima mi se kao zlocest, više bih ga nazvao nestašnim. A i realno tko od nas ga ne bi poželio ili ga nije pozelio imati u jednom trenutku svoje karijere u svom omiljenom timu.pretpostavljam da je malo takvih  Jednostavno je maestro ove igre. I na kraju krajeva izabrali su ga i za glavnog u sindikatu NBA igrača. I to valjda nešto govori o nekom respektu koji imaju prema njemu.

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja jednostavno imam soft spot za CP3-a iako je de facto mali perfidni smrda. Jbga, košarkaški genijalac, david među golijatima. Nadam se da će skinuti tu auru luzera osvajanjem prstena i to ne šlepajući se uz neki superteam nego kao jedan od lidera i još uvek najuticajnijih igrača u ligi. Mnogi bi otišli skroz u kurac nakon izgubljenog finala posle svega a on se vratio još bolji i to u 37oj godini. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, displejnejm said:

Možda se ciganiše, ali nekako je to skoro uvek simpatično meni. Ne znam zašto, trebalo bi da prezirem igrače koji rade ovakve stvari... Jednostavno, ciganin je, al' najlepši. 🥰

 

never forget

 

RDET.gif

 

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Ne znam sta je s ljudima i dosudjinavanjem ovih faulova.

 

Cp je nebitan u celoj prici, glumi cirkuzanta ali ovo svirnuti kao faul u napadu?!

 

Bukvalno ne postoji ni jedan element...

 

 

 

juce rekoh vecinom rade dobar posao i onda opet popuse na paulovu glumu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, freethrow said:

Šta reći, kakvu posluku porati. Pa prvo pitanje je može li se iscediti koji miligram vitamina iz Igoudaline liješine. Ja verujem da će se skinuti, ali da u ovom trenutku - od danas, pa do njegove dajbože duboke starosti - on nije u stanju da izdrži minute na parketu, a tražiti od vitalnog penzionera da izlazi pred miks Iversona i Rosea nije ni humano. Ostaje varijanta da se stavljaju malo krupnija i mlađa i elastičnija tela: Wiggins, Kuminga (kojem bih ja dao barem 20 minuta ako ne i više) uz napomenu da igraju najprostiju igru na svetu - ako si potpuno sam kao duh odmah šutiraš, ako si pod košem i postoji samo jedan igrač dole odmah na kucanje, sve ostalo gledaj gde je Stef ili Đordan. Ovo neminovno povlači minute za Lunija. Ne znam. Bjelica i Moody su neupotrebljivi. Možda bih čak probao da aktiviram JTA.

 

samo kuminga odmoranta spasava 

:skos:

Link to comment
Share on other sites

GS je generalno ekipa koja valjda najgore brani Moranta.

 

Secam se jednog meca u regularnoj sezoni gde nije bilo Green i ostajao je kao Wiggins na njemu i ovaj ga zlostavljao zadnja 3-4 minuta, bukvalno je delovao kao usporeni snimak cak sam i komentarisao ovde.

 

Ni na kraj pameti mi nije bilo da ce se nesto slicno pokusavati u PO, sad silom prilika i sa vremena na vreme ali opet...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

 

znam samo bill simmonsa, kapiram da je to kli u sredini?

 

da, pricali smo o njemu jos kad je dobio posao u mavsima.

 

kladionicar, zaradio kako kaze preko 100+ miliona na kladjenju, pre svega na nba utakmicama. odlicno poznaje ligu i igru. ima svoju neku statisticku formulu i slicno, sto je davno koristio za kladjenje...

kazu, tezak za saradnju, mora da bude najpametniji u svemu, arogantan, ali do neke podnosljivosti, bar u podkastima. mislim da je sada lezerniji nego ranije.

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo ja od početka pričam jbg da se uvede jbg Kuminga da mu smeta, diže jbg ruke, malo hendčekinga jbg, ako treba i faul jbg sa penala, ne ništa kvarno jbg ali ono a to može i JTA jbg bar 10 minuta jbg da napravi i 6 faulova jbg bolje mali da puca penale jbg nego da nam posterizuje sledeće će da kuca jbg i na Miloja jbg. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...