Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

52 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nema veće bruke nego da izgubiš od OKC. Uveo bih pravilo da ko izgubi od njih ne može u PO.

Nikako da prokljuvim za koga ti navijaš. Na trenutke mi se čini da si Clippers fun ali mislim bar  ono znam za koga ne navijaš 😊 mada nije lepo smejati se tudoj nevolji 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nema veće bruke nego da izgubiš od OKC. Uveo bih pravilo da ko izgubi od njih ne može u PO.

 

prošle sezone su od notable ekipa dobili bruklin, portland, finiks, milvoki, atlantu, dalas, boston i la clippers.

ne računam tu i neke ekipe koje su ušle u plej of/in, kao knicks ili memfis.

 

gledao sam ih kad god su u matineu zbog pokua; već sam pisao, oni su tankovali tako što su izbacili glavne igrače iz rotacije ali su se ti koji su igrali uvek trudili maksimalno i njehov trener je ozbiljno prilazio svakoj tekmi. mnoge je upravo trener oklahome dobio (poznatije trenere).

 

možda su se ove godine opametili pa tankuju od starta, nisam gledao ali definitivno imaju zanimljivu ekipu omladinaca, koja za par sezona može da bude super ako se poklope te neke stvarčice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja sam Spurs fan, dakle neprijatelj. 🙂 Ćutim i smrdim sa strane dok ne postanemo ponovo relevantni.

Opa. Iako ste nam arch enemy imam samo rispekt prema njima. Ipak su oni iznjedrili jednu sjajnu generaciju igrača i besmrtnog trenera. A mala su sredina.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Iznenadjujuc poraz od Okc ali opet, b2b i velika prednost od +26 gdje su vrvt igraci sebi u glavi ubacili pomisao da je posao zavrsen, doslo je do opustanja i otisla kola nizbrdo. 

 

Desavace se, posebno u prvom dijelu sezone dok se jos traze.

Nema nikakvih izgovora da protiv ovakve OKC uspete da ispustite +26. :D

Steta sto Lebron nije igrao pa da vidimo Delgisu kako ga brani. :P

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

Od kako su ga trejdovali kod nas onako ljomberski u toku utakmice postao mi nekako drag, nije nametljiv, nije nesto skakao za ugovor kao pas kosarkas Badi, od cele ekipe tamo prilicno je pouzdan u glavu. 

Tacno je da nije razvio kreaciju ali ima tu nekog bb iq-a, mogu da ga i danas vidim kao clana rotacije najjacih ekipa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Odlican posao Pelinke, Rasel uzeo TD pardon QD plus imao najveci - od svih u Lalu. Kao u dobra stara vremena jos pobeda Thundera. A sa 2 strane i Wizardsi izgledaju mnogo bolje iako se Beal raspada od starta sezone.

Nista Lebron GM?🤣🤣🤣 naravno da je odlican posao, sad je na treneru da te igrace uklopi. Kao sto sam vec pisao, dace se sud na Allstar pauzi.

 

Sto se tice drugog dijela posta.

Starteri:

Wbrk vs Dinwiddie

Beal vs Beal

Avdija vs KCP

Bonga vs Kuzma

Bryant vs Gafford

 

Klupa:

Ish vs Neto

Neto vs Holiday

Brown vs Avdija

Bertans vs Bertans

R. Lopez vs Harrell

 

Mozda je do mene ali mi djeluje itekako bolja i dublja ovogodisnja ekipa.

 

Evo ispravljeno da ne bi@SteveFrancis#3 pucao🤣🤣🤣

 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovo su Beverliju svirali kao off faul.

 

 

Bas mi se svidja ako je ovo tendencija u NBA-u, odlicna stvar

 

Edit: CP3-u nisu mogli da duvaju faul posto do kontakta nikad nije doslo

Edited by Manu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni se bas svidelo u pocetku. 

 

Sad vec pocinje ozbiljno da mi ide na qrac jer su poceli da pustaju sekire na ulazu i ide se u drugu krajnost, jos malo pa ce krenuti kao u fudbalu sve da bude prednost ni ne treba ti sudija.

 

Ovo za Beverlija je idiotizak, sta sad ne sme da se trci napred i ukopa u mestu, ne vidim da je skocio ka njemu? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...