Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Dobili meč sa četri pogođene trojke i sutom od 15% za tri  i deset skokova manje, ali barem je taj odnos ofanzivnih ovaj put bio prihvatljiviji. Ostaje činjenica da Crowder , Payne , Shamet i Craig igraju baš očajno ovu seriju.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko momci večeras završe seriju imaće barem 5 dana odmora kapiram. Za to vreme Igoudala može da se oporavi za finale. Očekujem jedno 48 poena od Jokića i barem jednu 40+ četvrtinu  od naših momaka. Bilo bi dobro odmoriti malo Poola kojeg su dosta udarali Denverćani, a ja ne bih preterivao ni sa Stefovim minutima. Možda je vreme da se GPII i Klej uigravaju malo?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Ice TreJa, Bogdana, Okungvua i ostale momke, iščupaše pobedu pa će sad malo lakše disati. Valjalo bi izvaditi neke podatke za Bogdanov +/- u ekipi (generalno, ne samo za ovu tekmu), jer mislim da ima neke ludačke brojke po tom parametru i ubedljivo najveći uticaj. 

 

P.S. Mogla bih ceo dan da gledam CP3 kako igra. 

 

 

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bogami Miami je izgubio meč koji je imo trebao dobiti. Ali mišljenja sam da će naredni dobiti. Težka zadaća za Denver da izbjegne 🧹. Pakleni duel nas čeka između Grizlija i Wolfsa. I ništa manje važni duel Utaha i Dallasa. Kao što  rekoh ako Utah ne prođe Dallas bez Doncica onda bolje neka menjaju sport. Ionako imaju samo taj profi klub u SLS. Neka probaju baseball ili soccer.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

P.S. Mogla bih ceo dan da gledam CP3 kako igra. 

 

šta znam, nije baš za celodnevni program ali to each her own

 

chris-paul-dancing.gif

 

 

12 minutes ago, bodo said:

Pakleni duel nas čeka između Grizlija i Wolfsa. 

 

iznenadio bih se da dobiju timberwolvesi neku od naredne dve nakon gubljenja tekme od +25 vođstva

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, freethrow said:

Ukoliko momci večeras završe seriju imaće barem 5 dana odmora kapiram. Za to vreme Igoudala može da se oporavi za finale. Očekujem jedno 48 poena od Jokića i barem jednu 40+ četvrtinu  od naših momaka. Bilo bi dobro odmoriti malo Poola kojeg su dosta udarali Denverćani, a ja ne bih preterivao ni sa Stefovim minutima. Možda je vreme da se GPII i Klej uigravaju malo?

 

Večeras samo Embid može da završi seriju 😄

Edited by medobrundo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

šta znam, nije baš za celodnevni program ali to each her own

 

chris-paul-dancing.gif

 

 

 

iznenadio bih se da dobiju timberwolvesi neku od naredne dve nakon gubljenja tekme od +25 vođstva

Generalno se slažem sa to konstatacijom ali i Grizliji su još zeleni ali definitivno vrlo perspektivna ekipa koja je u naletu. Da li će ostvariti svoj puni potencijal u bliskoj budućnosti ja to ne znam ali by all accounts bi mogli. Namjerno ne želim koristiti izraz neiskusni, jer za mene je to dosta precenjena formulacija. Kao bivši sportaš  imao sam prilike igrati sa "kao" iskusnim igračima koji su kao po pravilu trokirali u važnim mečevima a neki  golobradi  mladići su igrali kao da su cijeli život u tome. Tako da ja dijelim igrače na one sa pobjedničkim genom i mentalitetom u odnosu na one druge bez obzira na godine i  iskustvo loptanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...