Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, freethrow said:

Jeste, Božemeprosti, on zaista momak ima najčešće neki izraz lica koji implicira fundamentalno slabo povezivanje događaja i okolnosti oko sebe u koherentnu celinu.

 

za razliku od npr nebojse iz bgda, totalno nije u stanju da poveze neke ljude sa nekim dogadjajima i nekim mestima. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

@bodo, rekoh vec, super sto su u plejofu, bitno iskustvo za njih

 

edwards ce biti bitan faktor u nba, steta sto je towns takvo jaje i generalno priglup, bas sam ocekivao puno od njega. 

da KAT se baš ne moŽe pohvaliti sa inteligencijom . i meni zaista izgleda tako kako si ga opisao a Edwards me bukvalno podsjeća na gladijatora. sve puca na njemu od snage. težko da može  biti da neće biti relevantan dio NBA in years to come 

Link to comment
Share on other sites

Bit mi tu it. Da, da. Ja sada razmišljam, ukoliko prođemo Denvera, kakve su nam šansone u drugom krugu i eventualno kasnije. Iako je Finiks ubedljivo najjača ekipa na Zapadu, mislim da leže GSWu i ćemo im biti neprijatniji od recimo Memfisa ili Dalasa. To se dalo naslutiti i u reg sezoni, ali tada nismo bili u fullu.  Ono što znam da se neće raditi u tom hipotetičkom duelu, to je puštanje CP3a da sporo dribla i dolazi do zone trojka-penal pa da tu razmišlja. Ostaje problem Ejtona, ali i Jokić se nekako rešava. Tu je po meni najvažnija brzina. Ukoliko šut spolja nastavi da služi solidno kao do sada i ukoliko Wiggins bude mogao da pruža dosadašnje partije, možemo da u najmanju ruku izbegnemo metlu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Bit mi tu it. Da, da. Ja sada razmišljam, ukoliko prođemo Denvera, kakve su nam šansone u drugom krugu i eventualno kasnije. Iako je Finiks ubedljivo najjača ekipa na Zapadu, mislim da leže GSWu i ćemo im biti neprijatniji od recimo Memfisa ili Dalasa. To se dalo naslutiti i u reg sezoni, ali tada nismo bili u fullu.  Ono što znam da se neće raditi u tom hipotetičkom duelu, to je puštanje CP3a da sporo dribla i dolazi do zone trojka-penal pa da tu razmišlja. Ostaje problem Ejtona, ali i Jokić se nekako rešava. Tu  Wiggins bude mogao da pruža dosadašnje partije, možemo da u najmanju ruku izbegnemo metlu.

Polako @freethrow. Nismo ni prvu rundu još pasali. Đe ćeš ražanj bez zeca 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, greenenvy said:

 

Ma gubimo veceras. 

 

 

 

 

 

 

 

😁

 

@Dracarys

 

Koliko ce sad izvesti Durant bacanja? 35? Proslu tekmu je 20 izveo. I Embiid bi se postideo toga. 

 

takva se odbrana igra na durantu u ove dve tekme da je 20 neki minimum. sto nije bio slucaj u prvoj tekmi. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...