Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Nebitno rezultatski za bilo sta, ali jako duhovito na ESPN recap:

 

HOUSTON -- — Immanuel Quickley hit seven 3-pointers and scored 24 points to help the short-handed New York Knicks beat the Houston Rockets 116-103 on Thursday night.

 

Dok Hjustonu nisu igrali samo Wood, Green, Porter Jr.

 

Ko u kultnom BB show,  sto kazu u jednom vicu: "njih bila dvojica, a ja i dr Sića sami" 😁

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam lakers@mavs. Moram priznati da je utakmica imala plejof vajb i da se osecao taj postSizn inteziti.

Utakmica je obilovala brojnim airballovima,od kojih su neki bili klasicni spaceballovi , al bilo je i solidnog heroballa i pogadjanja teskih suteva. 

Kod Davisa je primetan ozbiljan pad nema sta, prosla sezona mu jeste obilovala povredama, ali i ono sto je igrao je bilo prilicno skromno za njegove standarde, a ova sezona samo potvrdjuje da to nije slucajnost. Opao je prilicno i u odbrani, sut za 3 potpuno eliminisan, decko se ozbiljno srozao. King je i dalje King, vodi igru, pogadja trojke, kontrolise tempo, pojacao je tempo i u odbrani --> sta god da se prica i komentarise, ovo je nivo na koji nas je navikao manje-vise svih ovih godina.

   Zanimljivo je da imamo poslednjih godina uvek neki user sa drafta, al nesposobna uprava uspe to da usere --> Zubac je trejdovan za kilo praska, Caruso zrtvovan i otisao da igra za relativno mali novac a znamo koliko je koristan i borben, THT je sada tu i ovaj mali Reaves deluje pristojno i interesantno -> u stanju je da odmah pomogne ekipi 3pts sutingom i dobrim kapiranjem igre. Nisu mu neke fizikalije za odbranu, ali ima IQ. Valjda necemo i njih baciti niz vodu. Jeff Van Gundy bas u prenosu rece da lakersi nesto moraju da urade sa rosterom jer ovaj tim nije dozvoljan da osvoji. Da l mogu da zamene Kornjacovida Simmonsom, da nekako dovuku Granta sta znam...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Adrian Wojnarowski

@wojespn

ESPN Sources: With the unfolding circumstances of Brooklyn’s season – including injuries, Covid losses and an inordinate minutes load on their superstar players – the Nets are bringing back All-Star guard Kyrie Irving as a part-time player for games outside of New York.

 

 

Bednici. Kako lako ode cvrst stav niz East River.

Link to comment
Share on other sites

Sad baš čitam na redditu, prije 6 sezona Warriorsi su ovom dijelu sezone imali 26-1 (sada su 24-5), a prvi poraz nakon 24 vezane pobjede doživjeli su 12 decembra, koja je to mašinerija bila...

 

Mada mi se dopada ova ekipa Warriors mnogo više jer nisu "prejaki" kao sa Durantom, ali su mnogo opasni i u zavisnosti u kakvom obliku se vrati Klay po svemu prikazanom do ovog trenutka oni su mi glavni favorit za prsten...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...