Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

sreca pa je King u ozbiljnom declineu pa postavlja ove prosecne 30+ (Boston, OKC..) i TD  (Memfis) , (&protiv Orlanda 30+ & TD 🙂 )  partije... no davis --> no problem, 3 meca dobijena od 3 kada smo u sastavu imali Kinga, a DaytoDayvis nije bio dostupan...  Protiv Bostona i Oklahome sam odgledao naknadno meceve... odoh sada da odgledam i sinocnu predstavu protiv Orlanda...  

 

da pohvalim Bredlicu za mec protiv OKC -->

 

 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Nema vajde, ako ne dozvole nevakcinisanje.

 

Evo vec je Kanada ogranicila svakom nevakcinisanom igracu da dodje u Toronto, sada je samo pitanje vremena kada ce to da bude unutar SAD. Ako ove mere ostanu dugorocno, tj. da i dalje nevakcinisani igraci mogu igrati bez problema ako igraju za tim iz drzave koja nema toliko jake mere, onda se timovi u ofsezoni mogu boriti za njegov potpis.

 

Ove sezone Irving apsolutno nema nikakvu vrednost cak i kada bi Netsi pokusali da ga trejduju.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

@uini ipak ce jos jednom publika u MSG prisustvovati istoriji iako se Steph dobrano trudio u zadnjih nekoliko meceva da obori rekord ali nije mu se dalo😀

 

ne znam miki, meni je to sa brojem trica toliko glupo, da mi wbrookov TD chase izgleda kao esencija basketaške igre u poređenju sa ovim.

 

toliko hajpa oko nebitnog statsa koje će zapakovati u fijoku već sutradan.

kao što mi nije trebao broj ray allenovih trica da znam kako je najbolji trojkaš u istoriji, tako mi ni sada ne treba 10ak curryjevih ubačenih da bi znao da je najbolji trojkaš u istoriji.

...

that being said, kako knicksi ove sezone brane šut za tri, ubaciće 70 trojki večeras

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Međedi su dobra ekipa i bez Moranta, nijesu ljudi toga svjesni. Bane igra odlično ove sezone, Brooks im se vratio ima skoro mjesec dana. Jackson i Adams pod košem, imaju tu i dobrog prašinara Clarka. Melton svakako jedan od najboljih defanzivaca u ligi na spoljnim pozicijama. Možda sam nekog i izostavio, ali imaju oni izgrađeno jezgro. Prošle sezone na korak od PO, očekivano je da barem malo rastu ove sezone, mlada su ekipa.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

kennard ubacuje tricu, pol džordž sa klupe srbija

 

 

5 hours ago, Alex_Serbia said:

U cemu je caka sa ovim Medjedima? Svako malo nekog odvale sa 30+

 

nema moranta, pa mogu igrati odbranu.

 

 

@Betolingar Misdongard

 

usli su u playoff i izgubili od utah 1-4.

Edited by gggggggg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da Steph bude daleko najbolji trojkaš (i po brojkama) ikada. Ne vidim šta bi mu stajalo na putu da u tome da na kraju karijere, toliko bude ispred, da je teško i zamisliti ko bi mu se približio ili prestigao. Nešto kao Kareem u total pts, John Stockton u total ast&stl ili Wilt Chamberlain u total reb.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...