Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

svejedno, po toj logici, zlatno doba kosarke ce biti onda svaki sledeci veliki duel koji se odigra, upravo zbog strima. 

 

daklem, nece imati veze sa lebronom, vec sa mogucnosti strima. ali je ipak zanimljivo da su razlicite jordanove ekipe u top 4 od 5.

Danas se maltene sve prati preko strima, ja recimo nisam odgledao utakmicu NBA u zivotu preko TV-a, tj. Arene iliti ranije SportKluba. Mozda sam pogledao na B92 na kratko. Pratim NBA sigurno 10+ godina. Koliko vidimo u tekstu, oni bas na tome uzimaju uzorak, sto nema poente.

 

Postoje razni parametri po kojima se odredjuje sta je bilo gledanije i uzbudljivije. Primera radi bilo je navijaca i koji su placali dve karte sa po 60 000 $ za samo jednu utakmicu. To je ludilo. Sam dokaz da je potraznja za ovim utakmicama bila ogromna.

 

Plus na to kada se pogleda i uoci, MJ jeste jedan od najvecih u istoriji, ali on nema nikakvo rivalstvo, to sa Detroitom je presmesno u odnosu na GS-Klivlend i 4 uzastopno odigrana finala, sve do pada GS-a protiv Toronta je finale bilo zestoko praceno. Vec sledeca dva je dosta manje praceno, delom zbog babla(plus sto nikome nije bio Majami mnogo zanimljiv, mnogo drugacija slika bi bila recimo Lejkersi i Netsi, jer bi se opet gledao duel Bron-Durent), plus sto je poslednje sezone zadesilo ligu nikad vise povreda glavnih igraca glavnih timova, pa su se do finala dosetali timovi koji su bili najzdraviji u tom trenutku, ali ne i najbolji, pa je finale bilo jos manje praceno. 

 

Sto se tice sledecih velikih duela, ja licno ne verujem da ce ikad isti timovi igrati u 4 uzastopna finala.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Sve tacno ali pritisak ce samo biti sve veci i veci. Kazes potpisao je max ugovor i sta mislis koliko ce trebati medijima da krenu na njega ukoliko nastavi da ulazi ko krmaca u sezonu i da koristi duzinu sezone da dovede svoje tijelo u red? Pa kad onda krenu sve jace i jace price o raspadu njegovom u 4/4 u smislu kondicije i efikasnosti jer tijelo ne moze da izdrzi? Pa onda je neizostavno da dodju na red i povrede u tom slucaju i ode sve u k....

Steta bi bilo da takav igrac ne ostvari sav svoj potencijal i bude najbolja verzija sebe.

Moja teorija je da je sebi dao leto off

Što je skroz ok uzevši u obzir okolnosti.

Verujem da će već sl.godine biti druga pesma

Link to comment
Share on other sites

Ove sezone ce se bas tesko predvideti ko uzima O' Brajena. Osvojili su skoro MIL i TOR kada nisu bili glavni favoriti, naravno...ali iskreno, ja ove sezone uopste ne mogu ni da izaberem ko mi je favorit. Mozda i zbog toga sto su nas prethodne sezone naucile da svaki iole izrazitiji favorit zavrsi sa nekom povredom kljucnog igraca.

 

Dosta timova ima sanse (MIL, PHO, BKN, UTH, mozda i MIA, PHI, GSW, LAL), ali ne bi me iznenadilo da bilo ko od ovih ode u veliko finale.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alex_Serbia said:

Ove sezone ce se bas tesko predvideti ko uzima O' Brajena. Osvojili su skoro MIL i TOR kada nisu bili glavni favoriti, naravno...ali iskreno, ja ove sezone uopste ne mogu ni da izaberem ko mi je favorit. Mozda i zbog toga sto su nas prethodne sezone naucile da svaki iole izrazitiji favorit zavrsi sa nekom povredom kljucnog igraca.

 

Dosta timova ima sanse (MIL, PHO, BKN, UTH, mozda i MIA, PHI, GSW, LAL), ali ne bi me iznenadilo da bilo ko od ovih ode u veliko finale.

Prvo moramo da vidimo ko će da zameni Bena, za sada mi ne deluju nimalo bolji od BKN-MIL-MIA, a tek moraju da pokažu da su sposobni biti bolji od ATL.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...