Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Odlična utakmica u Moda centru za razliku od krvavih očiju iz MSG-a. Dame možda još nije pronašao svoj shooting touch ali svakako ga je lijepo vidjeti da se vratio u onaj svoj prepoznatljiv mode. CP3 opet sjajan kad je najbitnije uz briljantnu utakmicu DA. Pravi play-off meč.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam poslednje dve utakmice Portlanda i moram istaci ne vrati li se uskoro CJ, Portlandu ce biti upitan plej in. Evidentno je da Dejm nije na nivou da vuce kao pre sezonu ili dve kada je prikazivao fenomenalne partije. Imaju skor 1-10 i ta jedna pobeda je bila protiv Detroita. Imam utisak da je Lilarda Portland smorio i da nema vise tog zara i energije da se zalaze za tim, kao da bi se rastao sa Portlandom odmah danas.

 

Takodje je veoma zanimljivo, ali veoma, da od povrede Morenta Memfis ima skor 9-1 :classic_laugh:, ladno pobedjuju bez njega, stavise i ne primecuje se njegovo odsustvo sto dovodi do pitanja koliko Morent cini tim boljim i vredi li tog maksimalnog ugovora koji ce mu Memfis dati?

Link to comment
Share on other sites

Jedva dobismo ovaj okrnjeni Dalas bez Luke, morao je ovaj malac da igra dosta dobro da bi dobili u OT.

 

Ali ajde, treca vezana pobeda, drugi put ove sezone, ide se protiv Vulvsa protiv kojih ce biti pakleno tesko, jer njihov trio kada igra zajedno, vrlo ih tesko pobediti, Edvards nocas 10 trojki.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Takodje je veoma zanimljivo, ali veoma, da od povrede Morenta Memfis ima skor 9-1 :classic_laugh:, ladno pobedjuju bez njega, stavise i ne primecuje se njegovo odsustvo sto dovodi do pitanja koliko Morent cini tim boljim i vredi li tog maksimalnog ugovora koji ce mu Memfis dati?

 

nisam gledao memfis odavno, možda neki matine na početku, pa moram da naglasim kako pričam napamet;

 

ako uzmemo u obzir da je zamena za moranta tyus jones, koji ni po čemu nije poseban igrač, pa ni po odbrani, dolazim do zaključka da zapravo coaching staff možda treba da promisli na temu kako distribuira loptu i odgovornost kada je morant tu. hoću reći, možda nije do moranta, već do trenerskog koncepta.

 

doduše, postoji ta drevna izreka,nema stonesa bez tyusa jonesa, so there's that.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se Morant svideo u ruki sezoni jer mi je delovalo da je plej a ne skorer, nisam elvisovce dugo gledao i ne znam je li se nešto promenilo, ali moguće da su i on i ekipa usvojili neke loše navike tokom odsustva JJJ, a da sad opet dolaze na svoje.

Edited by Milos 3.14
Koliko mi je drago zbog Edvardsa jer deluje kao kul tip ne mogu opisati
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Milos 3.14 said:

Meni se Morant svideo u ruki sezoni jer mi je delovalo da je plej a ne skorer, nisam elvisovce dugo gledao i ne znam je li se nešto promenilo, ali moguće da su i on i ekipa usvojili neke loše navike tokom odsustva JJJ, a da sad opet dolaze na svoje.

Sta znam, gledao sam dosta puta ove sezone, dok je Morant bio tu, nije divljak, deli loptu, podseca na Vestbruka sa boljim osecajem za igru, da ne kazem sa mozgom. 😀

 

Doduse, u prvom delu sezone nije bilo Brooks-a, sad je Ja out, videcemo kako ce izgledati kompletni.

 

Minesota je ubila Denver nocas, 9 trojki u 1/4, kako su sutirali, u jednom trenutku je izgledalo da ce preko 30 dati. 

 

Jokic odlican, ali dzaba, sinoc bez Bones-a, Barton se tek vratio iz povrede, povredio se i Hauard koji je  igrao dobro u poslednje vreme. Denver bas nema srece sa povredama. Pozitivno je sto je ostalo oko 2 meseca do povratka Mareja, prema poslednjim informacijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...